Reklama

Escherichia coli, jak na ni vyzrát?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kliste99
Nováček 3 příspěvky 15.08.18 22:35
Escherichia coli, jak na ni vyzrát?

Dámy, už jsem zoufalá a prosím o radu, před rokem jsem se 6m léčila s bakterií Escherichia coli v pochvě a bez výsledku… A teď mi ji zjistili znovu :,(… Jsem už opravdu zoufalá už nevím co, ať dělám co můžu, tak je stejně zpět :,( :,(… Máte nějaké rady jak na ni vyzrát? :nevim:

Reklama

Reakce:

Apaji
Kelišová 5325 příspěvků 16.08.18 09:37

No, já jsem v rodině a okolí považovaná trochu za „úchyla“, protože ráda žehlím :mrgreen: Kromě spodního prádla všechno. Kdysi se ručníky vyvářely, nebo praly alespoň na 60 stupňů - dnes mám různé moderní a krásné osušky, ale ty se mohou prát jen do 40 stupňů. Jsem ráda, že jsem zvyklá osušky a ručníky žehlit - zamysli se nad tím. I kdyby jsi měla několik ručníků na různé části těla, v koši na prádlo se to smíchá a pak to přemáchneš na 40 stupňů, bez žehlení mi to připadá nedostatečné. Jasně, asi se x lidem z toho nic nestane, ale pokud jsi citlivá, zvážila bych to žehlení (pokud tedy dávno všechno nežehlíš, jako já, to se potom za elaborát omlouvám).

Má tchyně například žehlí i kalhotky (ty klasické bavlněné) - já svoje bavlněné klasické kalhotky peru na 60 a nežehlím.

Potom bych zvážila dezinfekční aviváž, přece jen jsou věci, které se žehlit nesmí.

Kliste99
Nováček 3 příspěvky 16.08.18 09:42

@Apaji no nežehlím, ale peru vše minimálně na 60 s gelem pro citlivé pokožky (je na obrázku dokonce i miminko :D )

Apaji
Kelišová 5325 příspěvků 16.08.18 09:45

@Kliste99

Nu, jestli jsi na E.coli tak citlivá, tak to zkus ještě i přežehlit - za zkoušku nic nedáš :nevim: . A možná fakt tu dezinfekční aviváž, nebo nějaký druh z prací řady od Savo.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama