Escherichia coli, jak na ni vyzrát?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kliste99
Nováček 3 příspěvky 15.08.18 22:35
Escherichia coli, jak na ni vyzrát?

Dámy, už jsem zoufalá a prosím o radu, před rokem jsem se 6m léčila s bakterií Escherichia coli v pochvě a bez výsledku… A teď mi ji zjistili znovu :,(… Jsem už opravdu zoufalá už nevím co, ať dělám co můžu, tak je stejně zpět :,( :,(… Máte nějaké rady jak na ni vyzrát? :nevim:

Reakce:

Apaji
Kelišová 5381 příspěvků 16.08.18 09:37

No, já jsem v rodině a okolí považovaná trochu za „úchyla“, protože ráda žehlím :mrgreen: Kromě spodního prádla všechno. Kdysi se ručníky vyvářely, nebo praly alespoň na 60 stupňů - dnes mám různé moderní a krásné osušky, ale ty se mohou prát jen do 40 stupňů. Jsem ráda, že jsem zvyklá osušky a ručníky žehlit - zamysli se nad tím. I kdyby jsi měla několik ručníků na různé části těla, v koši na prádlo se to smíchá a pak to přemáchneš na 40 stupňů, bez žehlení mi to připadá nedostatečné. Jasně, asi se x lidem z toho nic nestane, ale pokud jsi citlivá, zvážila bych to žehlení (pokud tedy dávno všechno nežehlíš, jako já, to se potom za elaborát omlouvám).

Má tchyně například žehlí i kalhotky (ty klasické bavlněné) - já svoje bavlněné klasické kalhotky peru na 60 a nežehlím.

Potom bych zvážila dezinfekční aviváž, přece jen jsou věci, které se žehlit nesmí.

Kliste99
Nováček 3 příspěvky 16.08.18 09:42

@Apaji no nežehlím, ale peru vše minimálně na 60 s gelem pro citlivé pokožky (je na obrázku dokonce i miminko :D )

Apaji
Kelišová 5381 příspěvků 16.08.18 09:45

@Kliste99

Nu, jestli jsi na E.coli tak citlivá, tak to zkus ještě i přežehlit - za zkoušku nic nedáš :nevim: . A možná fakt tu dezinfekční aviváž, nebo nějaký druh z prací řady od Savo.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejodvážnější národní kroj všech dob? V tomhle poletí Šteflíčková na Miss Universe!

Pokud Lea Šteflíčková na nadcházející Miss Universe nenadchne svou krásou,... číst dále >

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >