E-shop Majla okradl mou mamku :-(

1309
23.6.13 13:28

Eshop majla nevrátil mamce peníze :-(

Ahoj holky, eshop www.majla.cz prodal mé mamce nějaké zboží. Když to přišlo, mamka nebyla se zbožím spokojena, nesplňovalo to její představy oproti reklamě a fotografiím, obratem nerozbalené zboží(průhledný igelitový obal) doporučeně vrátila. Eshop podle záznamu pošty zboží přebral, ale ačkoliv má na vrácení 30 dní, nekomunikuje ani na výzvy, tel. nikdo nebere. Je to už tak měsíc a půl. Máma má důchod jen přes 7 000 a je nemocná, pes je její radost, žije sama. Pošlu jejím jménem info na ČOI, a asi i na policii(takových zákazníků může být víc, může jít o trest. čin podvodu, částka nad 5000) a živn.odbor.Mohu dělat ještě něco jiného? šlo tam o dost drahé věc, žádné desetikorunové položky. obecně jaké máte zkušenosti s vymáháním z eshopů? dík

Příspěvek upraven 08.01.15 v 22:49

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2816
23.6.13 13:32

Napsali jste odstoupení od smlouvy??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1309
23.6.13 13:37
@jalemina píše:
Napsali jste odstoupení od smlouvy??

samozrejme. Dodávám, že eshop dále prodává a je funkční.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14090
23.6.13 14:12

@yourlady
Klamavá reklama to je jak když si jdu koupit hamburger co na obrázku vypadá úplně jinak než ten co dostanu do ruky což je téměř vždy a všude :nevim: co se zbožím vlastně bylo špatně? takže jestli chápu dobře, maminka zboží poslala zpět a oni peníze nevrátili? a nijak nekomunikují?
S tím pak asi dělat to co jsi psala nic víc se asi dělat nedá, pokud částka byla taková jak píšeš tak samo podat ještě trestní oznámení, já ani netuším kolik času oni mají na vrácení peněz :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
gabrielagabri
23.6.13 14:49

Ze zakona muzes vratit do dvou tydnu coz pani udelala. prodejce ma tricet dni na vraceni penez, ne na odeslani, ale vraceni tak, aby byly na ucte. k vraceni neni treba uvadet duvod. takze jsou to fakt zlodeji a res to pres policii, coiku, a klidne zazaluj, naklady se ti vrati.taky se mi to stalo.kdyz je podvedenych vic, je to sumarne uz vyssi castka a pak je tam trestni sazba. drzim oesti

• Citovat
  • Nahlásit
gabrielagabri
23.6.13 14:57
@werunkaw123 píše:
@yourlady
Klamavá reklama to je jak když si jdu koupit hamburger co na obrázku vypadá úplně jinak než ten co dostanu do ruky což je téměř vždy a všude :nevim: co se zbožím vlastně bylo špatně? takže jestli chápu dobře, maminka zboží poslala zpět a oni peníze nevrátili? a nijak nekomunikují?
S tím pak asi dělat to co jsi psala nic víc se asi dělat nedá, pokud částka byla taková jak píšeš tak samo podat ještě trestní oznámení, já ani netuším kolik času oni mají na vrácení peněz :think:

U

Zbozi, ktere se ti v realu nelibi, a je koupene v eshopu, se ze zakona muze vratit do dvou fydnu, klamava reklama s tim nesouvisi

• Citovat
  • Nahlásit
lejla2013
6.8.13 21:28

Mne zas berusanda1990 okradla na sbazaru, chtela jsem kabelku armani jeans, poslala penize a nic mi neprislo

• Citovat
  • Nahlásit
Zuzana2013
21.8.13 16:22

okradena

Dobrý den. Můžeme se dohodnout o hromadném trestním oznámení na berusanda1990?Objednala jsem si na sbazaru.cz holínky armani v hodnotě 1200,–kč a nepřišli mi

• Citovat
  • Nahlásit
Zuzana2013
21.8.13 16:23

Můžete se mi ozvat podávám na ní trestní oznámení byla jsem berusandou okradena. děkují Zuzka

• Citovat
  • Nahlásit
klara11111
22.8.13 21:58

Berusanda1990… koukala jsem na jeji nabidky…jako mela podezrele levne veci a navic mela stazene obrazky od jinych kupujicich, kupovala jsem si kabelku od jedne slecny na votoci a tyto fotky se pak objevovaly u jejich inzeratu… oznameni urcite podejte…udelala bych to tak, dala bych inzerat, prodam kabelku armani za 500 a napsala pod to, koho okradla berusanda1990 at se ozve tam a tam…nad 5tis to neni pr..del okrast nekoho :lol: :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
lidulinek
22.8.13 22:22
@lejla2013 píše:
Mne zas berusanda1990 okradla na sbazaru, chtela jsem kabelku armani jeans, poslala penize a nic mi neprislo

Tak to jsme 2 uz 14 dni cekam na kabelku s peněženkou a stále nic

• Citovat
  • Nahlásit
lidulinek
22.8.13 22:24
@klara11111 píše:
Berusanda1990… koukala jsem na jeji nabidky…jako mela podezrele levne veci a navic mela stazene obrazky od jinych kupujicich, kupovala jsem si kabelku od jedne slecny na votoci a tyto fotky se pak objevovaly u jejich inzeratu… oznameni urcite podejte…udelala bych to tak, dala bych inzerat, prodam kabelku armani za 500 a napsala pod to, koho okradla berusanda1990 at se ozve tam a tam…nad 5tis to neni pr..del okrast nekoho :lol: :cert:

Prosim o pomoc okradla me cekam na kabelku armani s peněženkou castka celkem 1500

• Citovat
  • Nahlásit
Zuzana2013
22.8.13 22:27

Holky já ji poslala za holínky 1200,–kč a taky stálé čekám, už jednou jsem naletěla ale naštěstí mi pak peníze dotyčná vrátila a toto už je podruhé pošlete mi telefon muj je…potřebujeme to nahlasit vím jen její bankovní číslo a nic víc :-(.díky

• Citovat
  • Nahlásit
Zuzana2013
22.8.13 22:30

Kupovala jsem to taky na sbazaru, ted má všechny inzeráty smazané a na emaily neodpovídá :evil:

• Citovat
  • Nahlásit
lidulinek
22.8.13 22:31

Co se da vyresit trestnim oznamenim?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat