Eshop Wyndi - dětské zboží

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
205
13.1.22 21:58

Eshop Wyndi - dětské zboží

Zdravím, máte někdo zkušenost s eshopem wyndi? Nakoupila jsem, zaplatila a zboží nedorazilo, není nás tu více poškozených? V recenzích na zboží je několik recenzí od lidí, co jim objednávka nepřišla, kontakt tam ale bohužel nedohledám, abych se s nimi spojila. Případně nějaká rada, jak toto řešit? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2058
13.1.22 22:09

Podvod jako vyšitý :(
To člověk může opakovat dokola.
Nekupovat nic z shopu kde :

• chybi kontakt
  • nabízejí jediný způsob platby předem
  • číst recenze

Řešit jedině s ČOI a PČR.
Bohužel za blbost se platí :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
13.1.22 22:17

@JiříkMazlík když projíždím teď ty recenze zpětně, tak v tu dobu, co jsem objednávala, tak byly kladné a až po tom se začaly objevovat negativí. Takže jsem měla smůlu, kdy jsem se trefila asi do doby kdy krachli, nebo nevím. Nebyl jediný způsob platby předem, vím že to je moje blbost. S ČOI a PČR se to řeší jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2292
13.1.22 22:29

@Milu86
Ty recenze jsi četla na zboží. cz? A nebylo ti divné, že všechny ty kladné recenze jsou téhož dne a jen z tohoto dne? Tedy až na ty poslední dvě kladné, ty jsou z následujícího dne… Navíc, teď jsem si ten obchod zkoušela najít a stránky jsou zrušené. Takže podvod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2058
13.1.22 22:31

@Milu86 víš oni si založí 20× mail udělají během pár minut kladné recenze jako přes kopírák. A ty jim na to zkoncis :nevim: ne natrefila jsi na dobu kdy to spoustu dalších jako ty zjistilo a zkocilo jim na to. No a určitě už založily nějaký jiný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
13.1.22 22:54

Fajn, vím že jsem naletěla, to jsem zjistila i bez této diskuze. Otázka zní od začátku jasně, jestli je tu někdo další poškozený, ať můžeme řešit společně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat