Esoprex nebo jiná antidepresipa-příbývání na váze

9.8.15 23:12

esoprex nebo jiná antidepresipa-příbývání na váze

Ahoj jsem sice muž, ale věřím, že si odpovědi dočkám. Hodně z vás tady píše, že už brali někdy antidepresiva, já beru rok esoprex a přibral jsem po něm za rok 15 Kg fuj :( když někoho potkávám tak mě řiká, jak se mám dobře, že jsem přibral :,( Připravek jsi za každou cenu hlavně teď přes leto zkusit vysadit. a zajimalo by mě jestli taky přibýráte po ADP? a hlavně když se pak přestanou brat jak pak jde váha rychle dolů teda jestli vůbec…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10.8.15 06:05

Ano, přibírání je vedlejší účinek mnoha psychiatrických léků. Za prvé vysazování léků bez lékaře moc nedoporučuju a co se týká hubnutí záleží na tom jestli lék zvýší chuť k jídlu nebo zadržuje vodu. Pokud to druhé, váha jde dolů poměrně rychle, pokud to první zas tak rychle to nejde…Záleží také jaký je váš psych.stav nyní a na mnoha dalších faktorech…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.15 06:43

@Lucisek.smudlinka děluji za odpověd já už neberu ADP se souhlasem lekaře dva týdny. a budete se celkem divit, ale bez nich se citím lepe než s nima, mě už je museli nasadit po druhé a vždycky říkám no to mě to teda moc nepomohlo lekaři.. a ona měříká že pomohlo a ani o tom nevím. Já jsem si spíš přibral o trochu víc práce začal jsem chodit na procházky plavat jezdit na kole, pořidit si kotě.. a mám pocit, že mi tohle pomohlo daleko víc než léky… i když lekařka mi řekla ať řeknu doma, že adp neberu a kdybych jim doma připadal divný ať mě hned přivedou, ale pak už bych bral prý ADP celý život a to nechci musím do dokazat brát od 30 do konce života ADP to fakt nechci vedlejších učinku je mnoho a pomoc podle mě není až zas tak veliká

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12929
10.8.15 08:50

@clovicek841 ja prestala brat leky na velmi zavazne psychicke onemocneni z vlastni iniciativy a vysledek je mi mnohem lepe nez predtim mam mnohem vic energie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.15 09:07

@annaei přesně ja si bez adp pripadam fakt super plny energie tak hlavne aby to vydrzelo podle me ty leky rok akorad skodili a jeste vypadam priserne :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama