Espiro next avenue nebo Moon Scala?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kachnivka
Povídálka 11 příspěvků 12.07.19 06:54
Espiro next avenue nebo Moon Scala?

Prosím poraďte který z nich bude lepší nemůžu si vybrat… PS: na podzim se nám narodí holčička. :-)

Reakce:
Uživatel je onlineYopii
Kecalka 440 příspěvků 12.07.19 07:54

Ja mam next a spokojenost ( ta korba se mi zda i hezci)

majbary
Nováček 6 příspěvků 15.07.19 13:15

Rozhodně nedoporučuji… A co jsem četla recenze na netu, tak mají ostatní dost podobné zkušnosti… https://2emte.blogspot.com/…-avenue.html

Kachnivka
Povídálka 11 příspěvků 16.07.19 20:59

@Yopii děkuji jak dlouho kočárek užíváte?, na každý kočárek najdu i špatnou recenzi tak je to fakt těžký :confused:

Uživatel je onlineYopii
Kecalka 440 příspěvků 19.07.19 09:02

Edit: citace nize

Příspěvek upraven 19.07.19 v 09:06

Uživatel je onlineYopii
Kecalka 440 příspěvků 19.07.19 09:05

@Kachnivka Zatim moc dlouho ne, 4 mesice. Ja osobne jsem potkala mamcu v obchodaku, co ho mela (bydli v horach) a te se vyptala. Rikala, ze spokojenost i v horach (divocejsi teren). Cetla jsem ted ten blog vyse a z tech problemu jsem nepoznala zatim zadny :oops: ale je pravda, ze adventure s nim nejezdim, ale autem ho vozim den co den a bez problemu, strecha mi drzi a co jsme sli s kamoskou na prochazku, tak na kocicich hlavach apod.ji drncal a rochotil kocar jak divy (draha znacka) a ja mela klid :nevim: brzdu vyuzivam hojne a je porad tuha… navic tyhle kocary se ted prodavaji ve velkem, verim, ze se i mezi nimi spatny kus najde, za me zatim maximalni spokojenost - ale necekam od kocaru zazraky, treba ze mi odpruzi sutrovitou cestu do nuly, to kolik vazi slozeny podvozek jsem vedela uz jak jsem si ho vybirala v prodejne (nabidli mi ho i zkusit dat do kufru jestli se vleze)

Uživatel je onlineYopii
Kecalka 440 příspěvků 19.07.19 09:09
Kachnivka
Povídálka 11 příspěvků 19.07.19 10:04

@Yopii tak moc děkuji ještě máme čas tak snad výberu nakonec správně :relaxed:️

Uživatel je onlineYopii
Kecalka 440 příspěvků 19.07.19 10:16

@Kachnivka no ono dneska proste neni moc na vyber, ta stredni trida stoji kolem 15tky, pokud chces uz delo, tak hold priplatit (coz pro me ztraci smysl u veci na 2 roky) a i tam se najdou vady… ber to tak, ze nic neni dokonale :nevim: ja na nej moc recenzi v dobe kdy jsme kupovali nenasla, tak jsem se koukala kolem sebe a zeptala se primo (ted jak na schval potkavam porad :D ), ale asi kolem tebe neni nikdo kdo ho ma ze?

Kachnivka
Povídálka 11 příspěvků 19.07.19 10:36

@Yopii jo máte pravdu prostě já si říkala že těch 15000 je investice tak akorát právě. Znám jednu paní z okolí a je s ním taky spokojená takže to vypadá nadějně. Ještě budu čumět kolem sebe :grin: děkuji

Váš příspěvek
Reklama