Estragon v těhotenství

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Pk8
23.10.21 15:23

Estragon v těhotenství

Ahoj holky, tak konecne mam zase dve čárky na tt testu 🤩 na zacatku leta jsem potratila samovolně. Mam z toho velkou radost a snazim se nic nepodcenit ale dnes jsem ji pitomec dala vítěznou bagetu z MasterChefa a pak mi doslo ze je v ni estragon a vsude pisi jak je estragon spatny v tehotenstvi. Myslite ze se mam bat? Zase si rikam ze snad tam toho nebylo zas tolik aby bylo zle ale nevim.. 🥺

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3905
23.10.21 15:35

8o 8o 8o doposud jsem netušila, že je estragon v těhotenství špatnej, jak jen se mi povedlo mít dvě zdravý děti? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
23.10.21 16:27

Kristova noho.
Ano, estragon ve velkých dávkách může vyvolat potrat, ale logicky předpokládám, že to s ním nepřehnali. Potrat v brzkých začátcích může být způsoben tolika faktory, že bych to vůbec neřešila a byla v klidu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pk8
23.10.21 16:43

Tady na tom emiminu jsou vsechny slečny /pani tak mile 😅 Kdyz uz sem nekdo napise dotaz je to pro to ze by byl rad za nazor druhých, mozna zkusenosti … ale vetsinou se tu clovek dočká jen vysmechu. Holky dekuji za odpovedi po kterych si pripadam jako uplny idiot😀

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
18673
23.10.21 20:07

Ne, homeopatické množství estragonu v bagetě ti nic neudělá.

Ale úzkosti, zvýšené hormony by ses měla začít učit krotit.

Pořiď sobě tuhle knihu, dost ti usnadní život.

https://www.kosmas.cz/…tehotenstvi/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
692
23.10.21 21:22

On občas názor nebývá takový, jaký si ho lidé představují, ale pořád ne to názor ;)
Ale vážně bych byla v klidu. Já jedla i ryby i plesnivé sýry i jiné mořské plody. Koření neřeším vůbec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat