Pomohl estrofem a duphaston někomu k otěhotnění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Emay
Kecalka 132 příspěvků 14.09.18 12:00
Estrofem a duphaston pomohlo nekomu k otehotni?

Poradte prosim.. Uz ztracim nadeji.. Od dr jsem dostala od 8DC estrofem do 17DC a hned od 17DC mam brat duphaston do 26DC.. Pomohla nekomu tahle kombinace k otehotneni? Mela jsem vzdy cykly 100 a vice dni, takze ovulace se nedala chytit, jestli vubec byla.. S clostilbegytem byla a hned jsem otehotnela, ale bohuzel to nedopadlo.. Ted nevim jestli mam sanci, protoze clostilbegyt ted brat zatim nemam, je mozny ze bez nej otehotnim? Uz dva roky neuspechu, zacinam bejt dost nervozni :,( :,(

Reakce:

sabinka098
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 14.09.18 12:16

Pomohlo,ale nedopadlo to dobre.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Krampol bude vyznamenán od prezidenta Miloše Zemana!

A je to potvrzené! Z rukou prezidenta republiky převezme v neděli večer na... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >