Pomohl estrofem a duphaston někomu k otěhotnění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Emay
Kecalka 135 příspěvků 14.09.18 12:00
Estrofem a duphaston pomohlo nekomu k otehotni?

Poradte prosim.. Uz ztracim nadeji.. Od dr jsem dostala od 8DC estrofem do 17DC a hned od 17DC mam brat duphaston do 26DC.. Pomohla nekomu tahle kombinace k otehotneni? Mela jsem vzdy cykly 100 a vice dni, takze ovulace se nedala chytit, jestli vubec byla.. S clostilbegytem byla a hned jsem otehotnela, ale bohuzel to nedopadlo.. Ted nevim jestli mam sanci, protoze clostilbegyt ted brat zatim nemam, je mozny ze bez nej otehotnim? Uz dva roky neuspechu, zacinam bejt dost nervozni :,( :,(

Reakce:
sabinka098
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 14.09.18 12:16

Pomohlo,ale nedopadlo to dobre.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Glosa: Nejhorší je milenka, která nepochopila, že už dávno skončila

Už už se zdálo, že trapné publicitě vyvolané Alicí Kovácsovou (52), bývalou... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >