Estrofen a děložní sliznice

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.10.21 17:00

Estrofen a děložní sliznice

Ahoj ženy potrebuji poradit dneska 12dc jsem bila na měření folikulu jeden ma 14mm ale mam velmi nízkou sliznici brala sem clostybegyt 5-9dc tak mi dr. napsal estrofem mam to brat 3 dny jednou denně myslíte že do 3 dnů doroste? moc to mu nevěřím ale budu vděčná za jakoukoliv zkušenost

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
713
11.10.21 19:46

Co znamená velmi nízká sliznice? Mně estrofem po zvýšení dávek pomohl do pár dní dorůst sliznici. Ale teď bych ti kecala, kolik dnů a o kolik mi ta sliznice dorostla. Ale chybělo mi několik mm do toho minima pro IVF a dorostlo to.
Další cyklus jsem měla zvýšenou dávku a sliznice byla po 12 dnech luxusní ;) Věř tomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.21 19:53

@Malineka no právě mi řekl jenom tolik že je velmi nizka neptala.sem se kolik tak mi napsal estrofem a řekl že budem doufat že doroste mam druhý cyklus s clostikem poprve se mi udělala cysta tet bych nerada promarnila tenhle měsíc tak jen doufám že doroste snažíme se už
11měsíců už šilim :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
713
11.10.21 20:05

Kriste klid. Nám teprve po takové době zjistili problém. To vás pak nebude ani bavit sex, když je to furt z potřeby. Dítě přijde, až bude správný čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.10.21 20:15

@Malineka už se snažíme skoro 3 roky ztoho 3ZT pak jsme si dali pauzu a před 11 měsíci sme se zase začali snažit nejde to moc byt v klidu

• Citovat
  • Nahlásit
713
11.10.21 20:45

Tak buď v neklidu, protože tím si hrozně pomůžeš. Je potřeba si uvědomit, že to dítě není středobod vesmíru. Přijde, ale né do těla plného stresu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat