Studium etnologie a kulturní antropologie

11.2.21 15:04

Etnologie a kulturní antropologie

Dobrý den,
je tady někdo, kdo studuje nebo studoval na Karlově univerzitě etnologii a kulturní antropologii? Pokud ano, jaký na to máte názor? Líbilo se vám tam, je ta škola k něčemu dobrá? Popřípadě jaké bylo přijímací řízení? Pokud budete mít čas a chuť, můžete se pořádně rozepsat :D.
Přemýšlím, jakou vysokou školu zvolit a tato se mi zdá jako nejlepší varianta.

S pozdravem
Julie Kadeřávková

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
11.2.21 21:04

Mám jinou univerzitu a obor Sociální a kulturní antropologie a kromě toho, že mě bavilo studium, tak po praktické stránce je mi to na prd :D

• Citovat
  • Nahlásit
1542
12.2.21 15:00

Taky mam dva diplomy z humanitních oborů, z toho jeden spojený s kulturní antropologií. Je to skvělé studium. Dozvíš se hrozně moc zajímavých věcí. Ale dopředu říkám, že pracovní uplatnění v tomto oboru je absolutně nulové. Pracujte kdyžtak při škole a diplomy pak v životopise neuvádějte. Budete mít lepší šanci dostat nějakou práci. Na běžnou záležitost typu administrativa, prodej atd. budete překvalifikovaná. A pokud budete mít v životopise 2 - 5 let velkou díru (žádná uvedená škola a práce), nebude to dělat dobrý dojem… Práce při škole, kterou budete moct uvést (i kdyby to byla jen brigáda) dost pomůže :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat