Euro fertil Ostrava 2021

Anonymní
7.5.21 07:11

Euro fertil Ostrava 2021

Zdravím, chtěla bych se zeptat…je mi už 33 roků, a celý život se nechráním. Do svých 25 jsem to neřešila, protože mi pan doktor říkal stále že mám čas… Bylo mi 26let, tak jsem po doporučení známé přešla k jinému lékaři. Ten konečně začal zjišťovat proč a co se semnou děje. První jsem neměla ovulaci, tak jsem dostala Clostibegyt, ale ten mi dělal cysty :(. Měla jsem přítele 5let (ten mi potom řekl že děti nechce, a nikdy nechtěl). Můj nový přítel byl taky na vyšetření, můj lékař dělal ve své ordinaci. Poté jsme se měli ozvat hned jak mi vyjde ovulační test, ale přítel se tam necitel dobře… Tak jsme se přihlásili do fakultní nemocnice Olomouc, kde je taky reprodukční klinika, tam mě jen vysetrili, a řekli že kdybych měla ovulaci tak mi hned udělají insiminaci. Dali mi léky na vyvolání MS a zase clostibegyt. Opět zase cysty, ale to mi zjistili na ultrazvuku břicha. Volala jsem do OL tam mi řekli až budete „čistá“ zavolejte. Poté hned začal Covid tak jsem nevolala a nechala to být, že jak se to uklidní zavolám. Teď 7.3.21 jsem si udělala test, protože mi nebylo dobře a měla jsem tušení. To se vyplnilo a test byl pozivni. Hned druhý den jsem volala doktorce že mi už konečně vyšel pozitivní, hned jsem měla přijet. Kontrola, vyšetření, ultrazvuk ale mimčo nikde :,( Vzali mi krev a ze se uvidí podle hormonů. V ten večer krvácení hned pohotovost, tam mi řekli jen tak že mám jet domů, vzít si vložku a jít spát že potratim. :,( :,( :,( :,( Můžu říct, že jsem dojela domů a neusla skoro o rána. Ráno jsem hned jela k Dr. A ta mi potrat nepotvrdila že nikde nic nevidí. Zase krev, (hormon rostl) další den hned opět kontrola a už mě poslala do nemocnice. Tak na nic nečekali. Přijela jsem v 10hod. a ve 3 mě brali na sál. Malý mi zůstal v pravem vejcovodu…Ted jsem jela na kontrolu, ale moje doktorka má nemocenskou, tak tam byl zastup, moje paní doktorka řekla že počkáme s dalším těhotenstvím, a včera mi zastup řekl že bez kliniky to nepůjde a poslala mě právě do Euro Fertil. Tak prosím někoho o nějaké informace jak to tam probíhá a kolik se jak platí (je to soukromé). Moc moc děkuji omlouvám se za sloh, ale já se asi potřebovala s toho vypsat. :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
330
7.5.21 07:32

Eurofertil můžu jen doporučit :hug: za 3 tydny budu rodit a to díky nim. Pan doktor Lachcina úžasný člověk všechno vysvětlí. Každý má jiný problém tím pádem i jiná cenová relace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.21 09:00

@Sisres a můžu se zeptat, vy jste byla na IVF? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
7.5.21 09:56
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.21 10:03

@Sisres a můžu se zeptat jak to probíhalo? Mám s toho docela strach

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
7.5.21 10:16

@BessinkaŤapinka první je pokec i s manželem. Všechno vám vysvětlí nemusíte se ničeho bát. Já musela rovnou na Ivf u nás to jinak nešlo. Vy třeba můžete mít ještě IUI. Pak je vyšetření rozbor krve. Další návštěva dostanete prášky injekce. A stimulujite. Potom další kontrola a odběr vajíček. Ten den se dozvíte kolik se odebralo a pak se začne opolodnovat. Buď jdete pak za 5 dní na Et nebo máte zamrazne vajíčka. Je to prostě individuální. A pak jen čekáte 14 dni jestli najdete // :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.21 10:22

@Sisres super, děkuji za info :) uvidíme jak to půjde dál. A jinak Vám se zadarilo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
7.5.21 11:21

@BessinkaŤapinka zadařilo za 3 tydny rodim :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.21 11:27

@Sisres tak veliká gratulace, snad se i nám zadari… :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
7.5.21 11:30

@BessinkaŤapinka určitě jen musíš vydržet nemusí to vyjít hned na poprvé. Držím palce :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.21 11:34

@Sisres moc děkuji :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
8.5.21 19:33

Do Eurfertilu jsem chodila rok, pak jsem přešla do Olomouce. Sestřičky strašně milé, pan doktor taky, ale šílená čekací doba, přestože jsem byla objednaná…Trávila jsem tam i dvě hodiny v čekárně a to dost běžně. Bylo to pro mě velmi komplikované, protože taky chodím do práce, kde na mě často museli čekat. Takže to byla velká nevýhoda. Pan doktor mi několikrát řekl, že mojí jedinou nadějí je pravděpodobně náhradní matka, což Machač v Olmiku absolutně zavrhnul. Měla jsem tam odběr vajíček a následný ET a pak skoro KET, na který jsem se připravovala stejně, jako na neúspěšný ET-přišlo mi, že nechce zkusit něco jiného, prostě jen to celé zase znova. Machač to udělal jinak a snad to tentokrát vyšlo. Taky mi vadilo, že při IVF-jak při odběru vajíček, tak při transferu, jsme seděly v takové čekárně, vedle sebe, v noční košili, bez kalhotek třeba opět i dvě hodiny. Připadalo mi to nedůstojné-za ty peníze. Ale každý to vnímá jinak. Mě tam byla zima a obecně mi to nebylo příjemné takhle čekat..
Jak říkám, je to o lidech a co komu sedne. Sestřičky úžasné, pan doktor taky milý, ale měla jsem svůj důvod, proč jsem nakonec přešla. Myslím, že v Ostravě má lepší hodnocení Reprofit, ale je to samozřejmě na Vás:-)Každopádně přeji hodně štěstí:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.5.21 19:52

@Titanie do Olomouce? Kam tam prosím?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
8.5.21 19:57

@Titanie ano máte pravdu Olomouc Machač je vyhlášený. A kdy jste tam chodila, který rok? Já teda čekala max 15 min. Při odběru vajíček jsme leželi i s TV byla jsem tam jen s jednou holcinou. :think: sestra byla ochotná i pití mi donesla pak se chodila ptát jestli je všechno v pořádku. Do Reprofitu bych teda nešla raději už ten Olmik.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
8.5.21 22:16
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat…je mi už 33 roků, a celý život se nechráním. Do svých 25 jsem to neřešila, protože mi pan doktor říkal stále že mám čas… Bylo mi 26let, tak jsem po doporučení známé přešla k jinému lékaři. Ten konečně začal zjišťovat proč a co se semnou děje. První jsem neměla ovulaci, tak jsem dostala Clostibegyt, ale ten mi dělal cysty :(. Měla jsem přítele 5let (ten mi potom řekl že děti nechce, a nikdy nechtěl). Můj nový přítel byl taky na vyšetření, můj lékař dělal ve své ordinaci. Poté jsme se měli ozvat hned jak mi vyjde ovulační test, ale přítel se tam necitel dobře… Tak jsme se přihlásili do fakultní nemocnice Olomouc, kde je taky reprodukční klinika, tam mě jen vysetrili, a řekli že kdybych měla ovulaci tak mi hned udělají insiminaci. Dali mi léky na vyvolání MS a zase clostibegyt. Opět zase cysty, ale to mi zjistili na ultrazvuku břicha. Volala jsem do OL tam mi řekli až budete „čistá“ zavolejte. Poté hned začal Covid tak jsem nevolala a nechala to být, že jak se to uklidní zavolám. Teď 7.3.21 jsem si udělala test, protože mi nebylo dobře a měla jsem tušení. To se vyplnilo a test byl pozivni. Hned druhý den jsem volala doktorce že mi už konečně vyšel pozitivní, hned jsem měla přijet. Kontrola, vyšetření, ultrazvuk ale mimčo nikde :,( Vzali mi krev a ze se uvidí podle hormonů. V ten večer krvácení hned pohotovost, tam mi řekli jen tak že mám jet domů, vzít si vložku a jít spát že potratim. :,( :,( :,( :,( Můžu říct, že jsem dojela domů a neusla skoro o rána. Ráno jsem hned jela k Dr. A ta mi potrat nepotvrdila že nikde nic nevidí. Zase krev, (hormon rostl) další den hned opět kontrola a už mě poslala do nemocnice. Tak na nic nečekali. Přijela jsem v 10hod. a ve 3 mě brali na sál. Malý mi zůstal v pravem vejcovodu…Ted jsem jela na kontrolu, ale moje doktorka má nemocenskou, tak tam byl zastup, moje paní doktorka řekla že počkáme s dalším těhotenstvím, a včera mi zastup řekl že bez kliniky to nepůjde a poslala mě právě do Euro Fertil. Tak prosím někoho o nějaké informace jak to tam probíhá a kolik se jak platí (je to soukromé). Moc moc děkuji omlouvám se za sloh, ale já se asi potřebovala s toho vypsat. :)
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat…je mi už 33 roků, a celý život se nechráním. Do svých 25 jsem to neřešila, protože mi pan doktor říkal stále že mám čas… Bylo mi 26let, tak jsem po doporučení známé přešla k jinému lékaři. Ten konečně začal zjišťovat proč a co se semnou děje. První jsem neměla ovulaci, tak jsem dostala Clostibegyt, ale ten mi dělal cysty :(. Měla jsem přítele 5let (ten mi potom řekl že děti nechce, a nikdy nechtěl). Můj nový přítel byl taky na vyšetření, můj lékař dělal ve své ordinaci. Poté jsme se měli ozvat hned jak mi vyjde ovulační test, ale přítel se tam necitel dobře… Tak jsme se přihlásili do fakultní nemocnice Olomouc, kde je taky reprodukční klinika, tam mě jen vysetrili, a řekli že kdybych měla ovulaci tak mi hned udělají insiminaci. Dali mi léky na vyvolání MS a zase clostibegyt. Opět zase cysty, ale to mi zjistili na ultrazvuku břicha. Volala jsem do OL tam mi řekli až budete „čistá“ zavolejte. Poté hned začal Covid tak jsem nevolala a nechala to být, že jak se to uklidní zavolám. Teď 7.3.21 jsem si udělala test, protože mi nebylo dobře a měla jsem tušení. To se vyplnilo a test byl pozivni. Hned druhý den jsem volala doktorce že mi už konečně vyšel pozitivní, hned jsem měla přijet. Kontrola, vyšetření, ultrazvuk ale mimčo nikde :,( Vzali mi krev a ze se uvidí podle hormonů. V ten večer krvácení hned pohotovost, tam mi řekli jen tak že mám jet domů, vzít si vložku a jít spát že potratim. :,( :,( :,( :,( Můžu říct, že jsem dojela domů a neusla skoro o rána. Ráno jsem hned jela k Dr. A ta mi potrat nepotvrdila že nikde nic nevidí. Zase krev, (hormon rostl) další den hned opět kontrola a už mě poslala do nemocnice. Tak na nic nečekali. Přijela jsem v 10hod. a ve 3 mě brali na sál. Malý mi zůstal v pravem vejcovodu…Ted jsem jela na kontrolu, ale moje doktorka má nemocenskou, tak tam byl zastup, moje paní doktorka řekla že počkáme s dalším těhotenstvím, a včera mi zastup řekl že bez kliniky to nepůjde a poslala mě právě do Euro Fertil. Tak prosím někoho o nějaké informace jak to tam probíhá a kolik se jak platí (je to soukromé). Moc moc děkuji omlouvám se za sloh, ale já se asi potřebovala s toho vypsat. :)

Ahoj ja tam chodim právě teď. Jsem spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat