Euronails nehty?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 5 inzerátů 22.02.17 21:38
euronails nehty?

Ahojky mám první gelové nehty z euronails, jsem s nimi moc spokojená, jsou krásné a ted po 4 týdnech pujdu na doplnění, jen nevím cenu protože, když jsme přišla chtěla jsem matné černé s čárkami přesto, nato mi řekl cenu 470 a bez čárek 370,dala jsem 370 a mám teda jen metné bez čárek, ale ted bych chtěla modré se třpitkama a nevím kolik to tak cca bude na netu mají napsané že nové gelovky od 400kč a doplnění od 300,pak tam mají zdobení celé třpitky od 70 kč tak já se v tom nevyznám, nevíte někdo zakolik to cca bude? děkuji moc :)

Reakce:

Šťastná.máma.4
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 1 inzerát 22.02.17 21:49

@onajeblond možná 450,– jestli chceš cele modré a trpytky a nebo jen modré tryptkove konce 370.-

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1489 příspěvků 5 inzerátů 22.02.17 21:53
@Šťastná.máma­.4 píše:
@onajeblond možná 450,– jestli chceš cele modré a trpytky a nebo jen modré tryptkove konce 370.-

ano celé modré,.chtěla bych tyhle akorád v tmavě modré http://www.studio-style.cz/…07266_01.jpg

Kristýnalac
Nováček 3 příspěvky 23.02.17 07:31

Ahoj já chodím každý měsíc na nové nehty a taky do euro nails a většinou třpytky na jeden přát stojí 5 Kč a kamínek taky 5 Kč a malování ručně nebo pistoli 10 Kč tak to máme aspoň u nás ???? a musím pochválit drží a jsou fakt pěkně chodila jsem k jedné paní kousek od baráku a musím říct že ta stala za prd a byla předražené. :mavam:

arinecka
Závislačka 4856 příspěvků 23.02.17 08:36

@onajeblond Podle jejich ceníku bych řekla že to bude za 370 kč. Mám stejné nehty jako ty akorát stříbrné :mrgreen:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Zkušený demonstrant a tichá „rebelka“! Poznejte dvojici, která hodila kytky do koše

Občané České republiky si v sobotu 17. listopadu připomínali výročí sametové... číst dále >

Oscarový Michael Caine v českém filmu Jan Žižka. Jaký je jeho příběh?

Když byl ještě dítě, chodil často do kina, kde ho napadlo, že se stane... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >