Evanella femcap s antikoncepce pesar

Anonymní
5.1.21 15:13

Caya Pesar antikoncepce pesar

Ahoj holky chci se s vámi poradit o tom jestli máte zkušenosti s caya Pesar

Já se bojím že když si to dám na ten čípek tak se už do mě nic nebude vejít protože tam bude ten pesar prosím poraďte tak nevím jestli ho koupit :think:

A hlavně je mi blbý jít ke ginekologovi ať mi změří čípek a nevím jestli to bude bolet.
H. antikoncepci nechci takže chci tohle a ještě jak to vysvětlit mámě :nevim:

Příspěvek upraven 05.01.21 v 15:32

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6106
5.1.21 15:30

Máma ti ho bude kupovat, nebo proč ji to potřebuješ vysvětlovat? Jsi si jistá, že je to vhodná antikoncepce pro tebe?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
155
5.1.21 19:05

Aby pesary spolehlivě chránily, musejí dělohu spolehlivě neprodyšně uzavírat. Proto se prodávaly pesary odstupňovaných velikostí, aby každá žena mohla mít tu, která ji nejlépe vyhovuje a kterou ji odborník doporučí. Dnes jsou ale tyto pesary nedostupné a dají se koupit jen v jedné nebo dvou velikostech. Caya je poševní pesar – diafragma. Není určen přímo k uzavření děložního čípku, ale celé části pochvy v jeho okolí. Je tvořen tenkou gumovou čepicí, jeho okraj je zesílený a vyztužený a drží pesar ve správné poloze. Nemůžeš se tedy spoléhat na to, že by Tě mohl spolehlivě chránit. Pokud Ti nevyhovují kondomy ani pilulky, dej si zavést nitroděložní tělísko. To Tě může chránit několik roků a umožní Ti bezpečné milování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat