Evidence na Úřadu práce v době koronaviru

Anonymní
7.4.20 20:18

Evidence na Úřadu práce v době koronaviru

Ahoj. Mám takový dotaz. Naposledy jsem byla na ÚP před 6 lety. Kvůli zdravotním problémům jsem musela dát výpověď v práci a od 1.5. Budu nezaměstnaná. Nevíte někdo, jak je to teď když se potřebuji nahlásit na ÚP? Musím tam osobně nebo se to dá vyřešit i přes internet? Mám nemocného tatínka s kterým bydlím a nechce se mi riskovat že bych to domů natáhla. Bylo by to pro něj bohužel fatální. Děkuji za odpovědi :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1366
7.4.20 20:22

Momentálně je situace taková, že v každém městě je jiná a v čase se mění. Doporučuji zavolat předem na místní ÚP a zeptat se tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3946
7.4.20 20:35

Pls pls aspoň vyvinout to minimální úsilí a podívat se na ten web MPSV.

https://www.mpsv.cz/…stnanci-info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
840
7.4.20 20:56

Online formuláře ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.4.20 21:02

@Oliverka28
Děkuji moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.4.20 21:10

@7.straka
Děkuji. Raději zavolám :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.5.20 05:24

Ahojte, jsem vedená na ÚP od Února 2020 a byli mě zrušené schůzky kvůli této situaci, chtěla jsem se zeptat mám počkat, zda se mě někdo ozve, nebo ještě počkat a pak zavolat? Na schůzky se mě teď nechce, mám nějaké zdrav. Problémy, ale zase abych neměla nějaký problém tam??? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
24844
18.5.20 06:27
@Anonymní píše:
Ahojte, jsem vedená na ÚP od Února 2020 a byli mě zrušené schůzky kvůli této situaci, chtěla jsem se zeptat mám počkat, zda se mě někdo ozve, nebo ještě počkat a pak zavolat? Na schůzky se mě teď nechce, mám nějaké zdrav. Problémy, ale zase abych neměla nějaký problém tam??? :nevim:

Nouzový stav skončil. Zavolala bych tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
18.5.20 09:02

Zkus zavolat (ale mohou mít teď hodně hovorů) nebo napsat email své referentce (kontakt na kartičce z ÚP). Rozhodně je kontaktuj, je to lepší ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama