Ex a jeho psychický týrání i po rozchodu. Co dělat?

Anonymní
27.7.21 10:06

Ex a jeho psychický týrání i po rozchodu. Co dělat?

Ahoj, za 1. se z toho potřebuju vypsat a za 2. bych chtěla požádat o radu, co se s tím dá dělat a jestli vůbec. S bývalým přítelem mám ročního syna a rozešla jsem se s ním na začátku března, protože už jsem to nevydržela. Věčně mě ponižoval, řval na mě, psychicky týral a pořád hulil. Od rozchodu mě týrá na dálku. Bydlím u rodičů a jsem od něj cca 100km. Našla jsem si právničku a on to podal k soudu bohužel dřív, než já, blbka jsem si myslela, že se domluvíme, že to nebudem řešit soudně. Takže soud bude tam někde u něj. Udělal ze sebe chudinku, takže teď to vypadá, že to já jsem ta mrcha, co ho chudáčka opustila bezdůvodně. Pořád mi píše nechutný zprávy, kde mi nadává, uráží mě i mou rodinu. Chtěl si ho brát k sobě na víkendy, to jsem zatrhla, že je na to prostě malej a ještě když vím, co je zač i jeho povedená rodinka. Ještě když hulí a řídí zhulenej. Vsadím se, že u soudu na mě bude házet všelijakou špínu, i když vím, že svědomí mám čistý. Že z toho vylezu jako ta nejhorší a on ten chudáček, no. Všechny zprávy od něj mám uložený a chci se zeptat, jestli s tím jde něco udělat, jestli to jde nějak použít proti němu a co byste na mým místě dělali vy? Už jsem z toho vážně psychicky unavená. Snad jsem to napsala trochu srozumitelně.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2452
27.7.21 10:12

Ty máš k plusu, že máš všechny ty urážlivý zprávy od něj uložený, do jeho karet bohužel hraje, že mu neumožňuješ styk se synem, ať je to jak chce, ty jsi ta co bez jeho souhlasu odvezla společný dítě 100km daleko a zakazuje mu se s nim vidět :nevim: jestli nemáš papír o tom, že ho někde chytli zhulenýho, tak jsou to jen domněnky, takže to neprojde…
Bohužel špatnej výběr otce, ale už se stalo a on jako otec má na dítě stejný práva jako ty, být tebou tak ho moc neprovokuju a snažím se domluvit na nejmíň bolestný cestě pro obě strany a hlavně pro toho prcka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11452
27.7.21 10:12

No bohužel sis ho vybrala jako otce svýho dítěte. Řeš to se svou pravnickou, ta ti poradí nejlíp. To, že si odvezla dítě 100 km daleko zřejmě než jeho souhlasu ti taky asi moc nepřidá. Předběžný opatření už máš podany?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.7.21 10:20

Kdykoliv si napíše, tak mu ho půjčím, stýkat se s ním mu nezakazuju, jen jsem to nedovolila přes noc. Vycházím mu vstříc i po těch urážlivejch hnusnejch zprávách a furt to je málo. Píše mi, že až bude větší, že mu řekne, že jsem ku.rva a měla jsem radši kamarády, než jeho - přitom jsem ho nikdy nepodvedla a byla jen doma, protože jsem tam nikoho neznala a to on byl radši s kámošema, než s náma. Vytváří si v hlavě totální lži a sám jim věří. Pak mi napsal, že až mu bude 15, že bude brát drogy a ne jen trávu jako on.
Vše už je zařízený, jen se čeká na soud. @Nickjmeno @JancaS84

• Citovat
  • Nahlásit
31
27.7.21 11:30
@Anonymní píše:
Kdykoliv si napíše, tak mu ho půjčím, stýkat se s ním mu nezakazuju, jen jsem to nedovolila přes noc. Vycházím mu vstříc i po těch urážlivejch hnusnejch zprávách a furt to je málo. Píše mi, že až bude větší, že mu řekne, že jsem ku.rva a měla jsem radši kamarády, než jeho - přitom jsem ho nikdy nepodvedla a byla jen doma, protože jsem tam nikoho neznala a to on byl radši s kámošema, než s náma. Vytváří si v hlavě totální lži a sám jim věří. Pak mi napsal, že až mu bude 15, že bude brát drogy a ne jen trávu jako on.

Co resis? Tohle proste pouzij u soudu proti nemu a hotovo. Zadny pricetny soudce snad nerozhodne v jeho prospech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
969
31.7.21 08:19
@Anonymní píše:

Tak tyhle věty nemazej. To ukazuje na to, že smažka je. A dalším jeho mínusem je navádění syna proti tobě - byť záměr.
A další mínus - podporovat drogy u syna - byť je to opět záměr. To všechno plus jeho osobu až uvidí soudce…no. Nemusíš mít strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat