Ex mě miluje, ale má jiného

Anonymní
27.11.19 08:16

Ex mě miluje ale ma jiného

Ahoj, prosím vás mám dotaz vemu to stručně, rozešeli jsme se s přítelkyní bydleli jsme spolu při odchodu mi říkala že mě nemiluje ze to neciti a chce konec ja ji chtěl zpátky.
Pak jsem ale zjistil ze po asi 3tydnech začala chodit s někým jiným. Přestali jsme si psát. (Ona ví že ji chci zpátky)
No a teď přijde to proč tady píšu… asi mesic a pul jsme se nevideli (ja ji rikal at mi nepíše a nechodí si pro zbytek věci co ma u mě, že potřebuju zjistit jestli ji miluju nebo jsem smutny protože jsem zůstal sám) pak sama napsala jestli si může přijít pro věci ze se zdrží 10min ja napsal ze ano.
A když přišla citil jsem úplně napětí nějake veci si vzala a dala do tašky pak mě zaskočilo to že mi koupila povlečení a prevlikla mi peřiny pry at se mi dobře spí.
Pak se mě ptala jak se mám atd. par emotivnich vět a v tom už jsme oba měli slzy v očích (podotýkám že už má přítele) a ja se jí zeptal jestli na mě nekdy mysli zacala plakat ještě jsem dodal že si vím že na mě myslí každý den a to začala už fakt hodně plakat ja ji rekl že na ni taky pořád myslím pak jsme se dal bavili plakali atd. az odeme odesla (věci si nakonec nevzala ze až příště byla to těžká taška a že je pry unavená) a přišla k sobě domů mi napsala. že ji je smutno ja ji napsal ze ví že ji miluju a že vim že ona mě na to mi odpověděla „strašně“ já se zeptal jestli to je ironie a ona že ne.

Takže malé shrnutí v otázkách.

• rozešli jsme se
  • nekoho má
  • o me vi ze ji miluju a chtel bych ji zpátky (nevim jestli to neni chyba ze to ví aby me nebrala jako jistotu)
  • ona mě taky miluje pry i vic než toho "noveho:
  • ale neví co stim že pry se nemůže rozhodovat na základě emoci… to jsem moc nepochopil

jaký na to mate nazor… nějaká rada jak bych se měl chovat? nevim jestli sni mam byt kamarad aby zjistila o co přišla nebo jestli mam úplně utnout kontakt (hned po tom co ji reknu ze pudeme prehlasit trvalý pobyz)

Děkuji moc :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26362
27.11.19 08:20

Někoho si taky najdi a ona hned otočí. Tenhle model hodný pejsek co poslušně čeká na paničku až se rozhoupe nefunguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
204
27.11.19 08:20

Mozna si holka uvedomila, ze jsi pro ni vsim a soucasny partner neni ten pravy :kytka: myslim, ze se k sobe vratite po takove pauze :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24350
27.11.19 08:26

Nejdůležitější je důvod, proč ste se rozešli.
Dá se s tím něco dělat, nebo je to nepřekonatelné nebo neřešitelné?
Já to mám s bývalým podobně, ale my se rozešli z důvodu, který je s naším vztahem neslučitelný a vyřešit to nejde.
Takže je nám oběma smutno, ale někdy ani to bohužel nestačí… :nevim:

Pokud se nemůže rozhodovat na základě emocí, tak je u vás prostě nějakej průšvih - víš, co by to mohlo být? Peníze, velké dluhy, bydlení, neshoda ohledně dětí /ona chce, ty ne, nebo naopak/, podvedli ste se a víte, že to nejde přejít?

Chovala bych se jako kamarád a uvidíte. Buď tě to za měsíc začne trápit tak, že to nedáš a utnete to, nebo zjistíte, že bez sebe nemůžete být a tu věc, kvůli které jste šli od sebe, vyřešíte…
Zažila jsem obojí a vlastně ani jedno nebylo úplně špatně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58055
27.11.19 08:33

Herečka…co kdyby jí nový vztah nevyšel…drží si te jako zadní vrátka
Souhlasím s @pikola .....jdi ven s jinou a hned uvidíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 08:50

Tohle znám z rodiny… Taky rozchod po cca 3 letech našla si jiného asi za dva měsíce si uvědomila, jak strašně ji chybí předchozí partner. Ten idiot se k ní vrátil, no a do peti let se rozešli znova, zase se zamilovala jinde.. Bohužel teď už v tom je dítě :roll: :roll:… Teď je chuderka vyřízená z toho, že on má už partnerku (je to už víc jak rok) a ji to nakonec nevyšlo…

• Citovat
  • Nahlásit
84
27.11.19 09:20

Pokud jste se rozesli a ona udelala krok dopredu (nasla si nekoho) tak v zadnem pripade nehrej hodneho pejska a necekej na ni. nemusis si hned nekoho hledat, ale muzes treba zajit nekam s kamoskou a dat ji o tom vedet, aby zarlila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 09:27
@Anonymouska píše:
Mozna si holka uvedomila, ze jsi pro ni vsim a soucasny partner neni ten pravy :kytka: myslim, ze se k sobe vratite po takove pauze :hug:

tak jak dlouho jako bude s tim soucasnym nechápu to :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 09:28
@Mar__tanka1983 píše:
Nejdůležitější je důvod, proč ste se rozešli.
Dá se s tím něco dělat, nebo je to nepřekonatelné nebo neřešitelné?
Já to mám s bývalým podobně, ale my se rozešli z důvodu, který je s naším vztahem neslučitelný a vyřešit to nejde.
Takže je nám oběma smutno, ale někdy ani to bohužel nestačí… :nevim:

Pokud se nemůže rozhodovat na základě emocí, tak je u vás prostě nějakej průšvih - víš, co by to mohlo být? Peníze, velké dluhy, bydlení, neshoda ohledně dětí /ona chce, ty ne, nebo naopak/, podvedli ste se a víte, že to nejde přejít?

Chovala bych se jako kamarád a uvidíte. Buď tě to za měsíc začne trápit tak, že to nedáš a utnete to, nebo zjistíte, že bez sebe nemůžete být a tu věc, kvůli které jste šli od sebe, vyřešíte…
Zažila jsem obojí a vlastně ani jedno nebylo úplně špatně…

duvod je takovy ze to začalo tim ze jsem na ni nemel cas práce a pak kamaradi spis a v tom se asi zamilovala jinde ale ted proste vidím že ma pro me slabost tak nevím

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 09:30
@Muz007 píše:
Pokud jste se rozesli a ona udelala krok dopredu (nasla si nekoho) tak v zadnem pripade nehrej hodneho pejska a necekej na ni. nemusis si hned nekoho hledat, ale muzes treba zajit nekam s kamoskou a dat ji o tom vedet, aby zarlila.

to jo mam kamaradky a ted jak jsme se spolu bavili tak jsem ji rikal o " novém objevu" tak slo vidět že zarli hned se ptala kdo to je jak dlouho si piseme jak vypada atd. tomu tez nerozumim prece kdyby me nechtěla (ex) tak se takhle nechová ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 09:32
@Anonymní píše:
to jo mam kamaradky a ted jak jsme se spolu bavili tak jsem ji rikal o " novém objevu" tak slo vidět že zarli hned se ptala kdo to je jak dlouho si piseme jak vypada atd. tomu tez nerozumim prece kdyby me nechtěla (ex) tak se takhle nechová ne?

Proč by se nechovala, ty budes v nejistotě a myslet si, že tě chce zpět. Ona bude mít zadní vrátka, kdyby ji tento partner nechctel :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
2545
27.11.19 09:33

Myslím si totéž co - @Petra Z. Uzavřela bych to a šla dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
27.11.19 09:34

Nevim no. :think: Moc těmto lidem, kteří jsou ze vztahu do vztahu, nevěřím. Pokud se k sobě máte někdy v budoucnu vrátit, tak rozhodně ne hned a měli byste byt oba nejakou dobu sami, abyste si srovnali myšlenky. Ale popravdě si myslím, že když jste se jednou rozešli, má to tak zůstat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1326
27.11.19 09:39
@Anonymní píše:
to jo mam kamaradky a ted jak jsme se spolu bavili tak jsem ji rikal o " novém objevu" tak slo vidět že zarli hned se ptala kdo to je jak dlouho si piseme jak vypada atd. tomu tez nerozumim prece kdyby me nechtěla (ex) tak se takhle nechová ne?

Klasika. Zákon zamluvene mikrovlnky, jak tu nedavno padlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.11.19 09:41

Asi se sni budu bavit jen jak neco budu potřebovat nebo jak ona neco bude potřebovat jinak sni nebudu komunikovat nevim co jinehi :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat