Ex mého přítele mě psychicky týrá

Anonymní
25.2.20 04:18

Ex mého přítele mě psychicky týrá

Ahoj,
bude to právě pět měsíců co jsme se svým přítelem spolu a můžu s klidným srdcem říct, že jsme opravdu šťastní, plánujeme budoucnost a i za tu krátkou dobu, co jsme spolu, mi čas od času řekl pár věcí, díky kterým mám pocit, že jsem pro něj opravdu výjimečná. Co se týče jeho minulosti, během školních let měl něco se svojí spolužačkou a potom necelý rok chodil s její nejlepší kamarádkou. Ta potom prý citově ochladla a rozešli se. Narozdíl ode mě ani s jednou z nich nespal, proběhly jen ústní a ruční hrátky. Potíž je v tom, že obě tyto dívky znám o rok déle než jeho a že on je pořád bere jako kamarádky. Tudíž se bavíme všichni, ale když mají ty dvě příležitost, neustále rejpou větami typu „To mi říkal taky…“, „To říká všem holkam…“ To je typickej von…" „Dělal pro mě/dělal mi tohle a tohle…“ „Nemůžeš říkat, že seš to nejlepší, co ho potkalo, když chodil se mnou…“apod. Přítel mě ujišťuje, že mě miluje a že si z toho nemám nic dělat, ale mně tohle hrozně ubližuje. Jak se s tím mám vypořádat? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4254
25.2.20 04:28

No, doporučím Ti s kamarádkami neprobírat vztah s přítelem a nepopisovat jim detaily - protože pak nebudou mít možnost reagovat stylem, že i ony zažily to a to, či jim říkal to samé. Zavři před nimi pusu na zámek.
Rozhodně to není psychické týrání, jak hlásá název diskuze. Toto je typické chování holek, které jsou zhrzené rozchodem a ještě se z něj nevzpamatovaly. A Tvoje vnímání situace taky není právě dospělé, to se na mne nezlob.
Nicméně Tvůj přítel je vážně vtipný, chodit postupně se třemi kamarádkami.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.20 05:16

@nonina
Jde o to, že ony si vždycky najdou způsob, jak si rejpnout. Ať už se bavíme o čemkoli, vždycky konverzace nakonec spadne k nějakému rejpnuti. Proč přesně je mé vnímání situace nedospělé?

• Nahlásit
  • Citovat
M-A
570
25.2.20 05:30

Neboj se jich, ony to citi a mazou si te na chleba. Jsi mlada, ale nauc se pouzivat lokty, jinak te potom kazdej hned rozlozi, treba i v praci a tak.
Klidne si priprav v hlave odpoved, cim je odpalkujes.
Ony to nebudou cekat, klidne staci i jen ironicka poznamka typo jooo ahaaa
Bude ti busit srdce (nebo me ze zacatku pri nesouhlasu s nekym jo) ale nauc se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23265
25.2.20 06:44
@Anonymní píše:
Ahoj,
bude to právě pět měsíců co jsme se svým přítelem spolu a můžu s klidným srdcem říct, že jsme opravdu šťastní, plánujeme budoucnost a i za tu krátkou dobu, co jsme spolu, mi čas od času řekl pár věcí, díky kterým mám pocit, že jsem pro něj opravdu výjimečná. Co se týče jeho minulosti, během školních let měl něco se svojí spolužačkou a potom necelý rok chodil s její nejlepší kamarádkou. Ta potom prý citově ochladla a rozešli se. Narozdíl ode mě ani s jednou z nich nespal, proběhly jen ústní a ruční hrátky. Potíž je v tom, že obě tyto dívky znám o rok déle než jeho a že on je pořád bere jako kamarádky. Tudíž se bavíme všichni, ale když mají ty dvě příležitost, neustále rejpou větami typu „To mi říkal taky…“, „To říká všem holkam…“ To je typickej von…" „Dělal pro mě/dělal mi tohle a tohle…“ „Nemůžeš říkat, že seš to nejlepší, co ho potkalo, když chodil se mnou…“apod. Přítel mě ujišťuje, že mě miluje a že si z toho nemám nic dělat, ale mně tohle hrozně ubližuje. Jak se s tím mám vypořádat? :(

Co se s nimi nevídat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1042
25.2.20 06:59

Čekala jsem drama roku a ono je to pouze,, mamí ona mě pomlouvá,, :mrgreen:
Holka, vos co se dělá, když ti je někdo nepříjemný? Nestýkáš se sním.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3065
25.2.20 07:41
@Anonymní píše:
Ahoj,
bude to právě pět měsíců co jsme se svým přítelem spolu a můžu s klidným srdcem říct, že jsme opravdu šťastní, plánujeme budoucnost a i za tu krátkou dobu, co jsme spolu, mi čas od času řekl pár věcí, díky kterým mám pocit, že jsem pro něj opravdu výjimečná. Co se týče jeho minulosti, během školních let měl něco se svojí spolužačkou a potom necelý rok chodil s její nejlepší kamarádkou. Ta potom prý citově ochladla a rozešli se. Narozdíl ode mě ani s jednou z nich nespal, proběhly jen ústní a ruční hrátky. Potíž je v tom, že obě tyto dívky znám o rok déle než jeho a že on je pořád bere jako kamarádky. Tudíž se bavíme všichni, ale když mají ty dvě příležitost, neustále rejpou větami typu „To mi říkal taky…“, „To říká všem holkam…“ To je typickej von…" „Dělal pro mě/dělal mi tohle a tohle…“ „Nemůžeš říkat, že seš to nejlepší, co ho potkalo, když chodil se mnou…“apod. Přítel mě ujišťuje, že mě miluje a že si z toho nemám nic dělat, ale mně tohle hrozně ubližuje. Jak se s tím mám vypořádat? :(

Věř, že psychické týrání vypadá úplně jinak..čekala jsem psychický teror v domácím násilí..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.2.20 07:50

A to týrání spočívá v čem? 8o Proboha kolik vám je? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15814
25.2.20 07:51

To jsi tedy opravdu týraná :lol: doporučuju psychiatra, ten tě z toho dostane

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378
25.2.20 08:00

No já bych řekla, že když s nimi postupně chodil tak s největší pravděpodobností jim taky říkal, že je miluje. Taky v té době pro něj byly nejlepší :nevim: takže bych řekla, že situaci nezvládáte ani jedna z vás. Buď bych si dupla, že na tohle téma se bavit nebudeme nebo přerušila kontakt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
955
25.2.20 08:07

Buď se teď nebudete chvíli vídat nebo se nauč to pouštět jedním uchem dovnitř, druhým ven. Anebo holkám řekni, že ti to vadí. Opravdové kamarádky by se měly kousnout a mlčet, neubližovat ti.

Týrání to není, ale máš plné právo se ohradit. I tvůj kluk ti může pomoci holky usměrnit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4426
25.2.20 08:34
@Anonymní píše:
@nonina
Jde o to, že ony si vždycky najdou způsob, jak si rejpnout. Ať už se bavíme o čemkoli, vždycky konverzace nakonec spadne k nějakému rejpnuti. Proč přesně je mé vnímání situace nedospělé?

Pry tyrani, no bozinku! :lol:

Kolik ti je, asi tak 16, ne? Podivej prestan se bavit s Kristynou i Domcou, kdyz te ve skole pomlouvaji a vadi ti to a tim to pro tebe hasne. Ony sice budou pokracovat, ale bez odezvy je to prestane bavit a driv skonci.
Vnimani mas nedospele hlavne proto, ze nejde o zadne tyrani. Kdyz uz pominu ten pubertalni vek a dotaz.

A vy 2 s pritelem si hlidejte hlavne antikoncepci, at tu nepises za 3 mesice, ze jsi neplanovane tehotna, ty ustni hratko :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama