EX nedokáže skousnout, že žiju s její mladší sestrou.

Anonymní
21.3.21 22:51

EX nedokáže skousnout že žiju s její mladší sestrou.

Na začátku roku 2020 jsem se seznámil na oslavě 30. narozenin kamaráda jsem se seznámil s kamarádkou jeho sestry. První 2 měsíce to bylo krásné ale během 3 měsíce se její chování začalo měnit kdy se mnou trávila čím dál tím méně času a vadilo ji i obejmutí nebo pusa. Nakonec jsem udělal něco na co nejsem moc pyšný ale nedokázal jsem dál žít v nejistotě a když byla ve sprše tak jsem ji prošel telefon a našel tam milostné zprávy od jejího šéfa a ta nejstarší byla přes 2 měsíce stará takže už na začátku chození mě začala podvádět. Když přišla tak jsem se jí na to zeptat a její reakce mě naprosto šokovala žádné výčitky ani lítost oblékla se a před odchodem se mě vysmála že má pořádného chlapa a bude se sním mít jako v bavlnce. Její šéf měl přes 50 let a byl ženatý a měl 3 děti a jako každý milenec jí tvrdil to samé že jim to se ženou neklape a že ji miluje a rozvede se sním a bude žít s ní. Co jsem slyšel tak po 2 měsících na to jeho žena přišla a dala mu nůž na krk že se s ním rozvede kdy by přišel o spoustu peněz a děti nebo s ní utne veškerou komunikaci a vyhodí ji z práce a tak si vybral druhou možnost a díky covidu ji vyhodil kvůli snížení nákladů (byla jediná co dostala padáka).Měl jsem štěstí v předešlém vztahu mě taky opustila kvůli jinému takže jsem se z toho dostal během týdne. Její sestru jsem viděl pouze jednou protože žila ve vedlejším městě s přítelem v jeho bytě ale ten ji po 3 letech chození vyhodil ze dne na den kvůli jiné takže se vrátila k rodičům. Náhodou jsme se potkali v lese když jsem byl na houbách a ona taky dali se do řeči. Já byl v šoku a ona taky když jsem si povídali o tom co se nám stalo a další 2 hodiny jsem prostě jenom chodily po lese a povídali jsem si. Během 2 týdnu jsme se tak procházeli několikrát a nakonec jsem ji pozval k sobě na kino večer (pár Marvel filmů a popcorn) ale během toho jsme si povídali a najednou jsme se začali líbat a nakonec to skončilo sexem. Nejdřív jsme to považovali za pouhý úlet a pobláznění ale oba jsem na sebe nedokázali přestat myslet a nakonec během týdne jsme spolu začali chodit. Bydlím s otcem ve velkém domě takže jsem jí během září nabídl aby se nastěhovala ( otec je přes 8 let rozvedený protože ho matka přes 3 roky podváděla) v domě je spousta místa a jí to nevadí a navíc je otec každou chvíli u své přítelkyně takže není moc často doma a stejně uvažuje o tom že se k ní nastěhuje protože má taky dům).Na začátku chození to bylo mezi mnou a jejíma rodičema trochu divné protože teď chodím s další dcerou ale ví že jsem hodný a slušný a navíc se znají s otcem ujistil jsem je že ten vztah beru vážně a milujuji takže byly nakonec rádi. Když jsem k nim dojel abych jí pomohl zabalit věci tak doběhla její sestra a skončilo to docela velkou hádkou kdy ex házela špínu na ni a na mě nakonec ji její rodiče požádali aby odešla a od té doby posílá mě a sestře sms nebo zprávy kde nám dost nadává a viní nás z toho jak špatný život teď má. Přitom nechápu proč nás obviňuje když si za všechno co se jí stalo může sama.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3643
21.3.21 22:55

Dobrá storka :lol: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7748
21.3.21 22:57

Ignorujte ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
21.3.21 22:57

Ať žije troll :dance:
Já náhodou v lese potkal Pamelu s košíčkem a tak mi to udělala že ještě teď mám v zadnici šišku :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
21.3.21 23:01

Jediná rada užívejte si života a oba dva buďte šťastný, zprávy od ex hoďte za hlavu ani na ně nekoukej te a ignorujte je. Popřípadně zablokujte. :hug:
Nejspíše ex štve že vás ztratila a chce vám to znepříjemnit přitom je to její chyba :andel:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62
21.3.21 23:02

@JiříkMazlík nemusí to být zrovna troll podobný případ už jsem potkala :P :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1840
21.3.21 23:05

@JiříkMazlík No, já mam v rodině podobný příběh. Člověk, když to.rak slyší, tak by fakt řekl, že je to troll, výmysl. Ale… :lol:

Dokonce moje sestry, mají děti, kteří jsou sourozenci. Ségra se vdala, měla s chlapem dvě děti, rozešli se, on si nabrnkl druhou sestru a stou má také dítě. A všichni jsou v pohodě a žijou jak velká rodina :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5317
21.3.21 23:14

@alena1995 tak to jsi další na řadě :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1840
21.3.21 23:15

@mau-mau To ne, ještě je jedna ségra predemnou, pak až já :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5317
21.3.21 23:16

Jinak k příběhu. Četla jsem to jedním dechem, až na překlepy pěkný :lol: A pokud je to pravda, tak jedině ignorovat, ono jí to po čase přejde :palec: Jinak znám v okolí taky přestup na sesterskou loď, nedopadlo to ani s ní teda, ale sestry se spolu nebaví dodnes :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5317
21.3.21 23:18
@alena1995 píše:
@mau-mau To ne, ještě je jedna ségra predemnou, pak až já :lol: :lol:

Bože bože :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
21.3.21 23:18

@alena1995 grupensex :mrgreen:
Tak to si chlap dobře vybral rodinu ;) tolik holek :D
@mau-mau no a pak ještě ohne maminku :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9276
21.3.21 23:19
@JiříkMazlík píše:
Ať žije troll :dance:
Já náhodou v lese potkal Pamelu s košíčkem a tak mi to udělala že ještě teď mám v zadnici šišku :mrgreen:

Ne, ne, to je tak uhozené, že to musí být pravda. Troll by si vymyslel něco pravděpodobnější, nepravděpodobné věci se stávají ve skutečném životě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1840
21.3.21 23:22

@JiříkMazlík To jo, ale šanci má jen u těch dvou, my zbylé dvě jsme totiž normální :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
21.3.21 23:25

@alena1995 Ježíš 😁 a nejste jednovaječná čtyřčata? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu