Bývalý přítel a jeho chování

Anonymní
13.10.19 04:11

Ex přítel a jeho chovani

Vztah s ex přítelem me málem zabil. Teda spíše rozchod.Po rozchodu se ke mně choval jako hazl a jen mě měl na sex a vyprávěl že jsem kuva.Ano, neříkám že jsem se o něho ne snažila dva roky a nedolezala za ním. Dolezala jsem pořádně a nedokázala uvěřit že je konec. Ale teď k věci, našla jsem si jiného kluka, který ho chytl pod krkem ex za to jak se ke mně choval. Ex všem říkal, že jsem jen na sex, ku*Va atd atd. Řekla jsem mu ať laskavě si mě jméno nebere do pusy. Vše co o mě říkal zaprel. Teď byl asi půl roku klid. Dnes jsem přijela pro přítele na zábavu a najednou slyším jak na mě někdo křičí to jje moje bývalá holka, to je moje bývalá holka a šel k té své přítelkyni a začal ji to tam říkat a svým kamarádům a ty se smáli. V tu chvíli jsem si připadala opravdu jak totální odpad. Proč když se za mě styděl tohle vykrikjje na veřejnosti? Bylo to na popud aby můj přítel opět mu něco udělal? Nebo aby mě zesmesnil a ukázal mi že jsem mu byla jen k smíchu? Dost se mě to dotklo. Přeci jenom je to minulost a neměl by si mě vůbec všímat. Ke konci akce ještě šel k nám s přítelem a řekl je to sem se spletl sem ne a odešel. Co to má znamenat? Mě sebevědomí je opět na bodu mrazu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
13.10.19 05:14

Proč to řešíš? On se projevuje jako hňup, ne ty. Jeho to přestane bavit když se toho přestaneš chytat, mluvím z vlastní zkušenosti.

• Nahlásit
  • Citovat
154
13.10.19 05:43

Jeho vypady by me nechavaly chladnou. Je to hnup. Vubec bych se nenechala rozhodit. Zadna reakce - nejlepsi reakce.

Na svym sebevedomi by jsi mela zapracovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.10.19 06:27

Ježiši kriste,

To je to opravdu tak vážný problém, že to musíš nahrávat po celém internetu?

https://zpovednice.cz/detail.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9804
13.10.19 06:37
@Anonymní píše:
Vztah s ex přítelem me málem zabil. Teda spíše rozchod.Po rozchodu se ke mně choval jako hazl a jen mě měl na sex a vyprávěl že jsem kuva.Ano, neříkám že jsem se o něho ne snažila dva roky a nedolezala za ním. Dolezala jsem pořádně a nedokázala uvěřit že je konec. Ale teď k věci, našla jsem si jiného kluka, který ho chytl pod krkem ex za to jak se ke mně choval. Ex všem říkal, že jsem jen na sex, ku*Va atd atd. Řekla jsem mu ať laskavě si mě jméno nebere do pusy. Vše co o mě říkal zaprel. Teď byl asi půl roku klid. Dnes jsem přijela pro přítele na zábavu a najednou slyším jak na mě někdo křičí to jje moje bývalá holka, to je moje bývalá holka a šel k té své přítelkyni a začal ji to tam říkat a svým kamarádům a ty se smáli. V tu chvíli jsem si připadala opravdu jak totální odpad. Proč když se za mě styděl tohle vykrikjje na veřejnosti? Bylo to na popud aby můj přítel opět mu něco udělal? Nebo aby mě zesmesnil a ukázal mi že jsem mu byla jen k smíchu? Dost se mě to dotklo. Přeci jenom je to minulost a neměl by si mě vůbec všímat. Ke konci akce ještě šel k nám s přítelem a řekl je to sem se spletl sem ne a odešel. Co to má znamenat? Mě sebevědomí je opět na bodu mrazu.

Tva reakce ma byt uplne jina. ANO, A JSEM RADA, ZE JE TO PRO MNE UZ UZAVRENA MINULOST. TAKOVOU CHYBU UZ PODRUHE NEUDELAM.

Protoze nejsi schopna se s jeho chovanim vyrovnat, coz ho podnecuje pokracovat v nem, potrebujes odbornou pomoc. Vyhledej dobreho psychologa. Ty bys totiz ted mela pocitovat ulevu, ze jsi se nekoho takoveho ve svem intimnim zivote zbavila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1661
13.10.19 08:15

Kolik vam je? Muzes byt jen rada, ze ses takoveho zbavila. Vubec si ho nevsimej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8065
13.10.19 08:40

To jsi dva roky nedokázala uvěřit že je konec? Nejlíp uděláš, když si ho nebueš všímat :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14909
13.10.19 08:50

No tak jak ses chovala, tak tě bere :nevim: teď už je to jinak, tak ho přestaň řešit. Měla byses zabývat spíš sama sebou, evidentně máš docela problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6663
13.10.19 11:29

Byla bych ráda, že je takový imbecil ex :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama