Ex přítel a jeho nová mladá holka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
25
23.11.21 12:43

ex pritel a jeho nova mlada holka

Ahoj holky. tak kde bych začala… mam ex přitele, se kterym jsme žili hodne dlouhu dobu a taky mame ditě, maly, předškolak. před časem jsme šli od sebe, ja k němu však nic necitim, alespon si to myslim, no včera jsem se akorat dozvěděla, že si narazil holčinu o 16 let mladši a něco to ve mně vzbudilo. nove přitelkyni ex je 26. něco se ve mně pohlo a chytila mě panika. muj ex ma hodně dobrou praci, penize, neni však žadnej krasavec. jak dloho proboha může vydrzet takovy vztah?? kor když ji je tak malo a jemu už pres 40.. pry všude vyhlašuje jak si s ní rozumí a chce ještě dalši ditě.. taky si řikam jak ji představí našem synovi. ta holka vypada, že je šikovna, vystudovala vyšku, pracuje, ale nevim, furt je to mlada žaba a bojim se jak to dopadne. jak si maly na ní zvykne nebo jak ještě ex přepne :,( někdy mam pocit, že chlapi fakt nepřemyšlej mozkem… jakou životnost může mit jejich vztah, co na ni proboha vidi..

Příspěvek upraven 23.11.21 v 14:09

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23.11.21 12:46

@vivi288 rozešli jste se, s kým je teď není tvoje starost… A u vůbec nemáš právo soudit její věk.. říkáš že chlapi nepřemýšlí mozkem…to samé bych ale teď řekla o tobě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
429
23.11.21 12:47

A? Problém?

Spíš než problém z toho úplně tryská závist, kam se podívám… Tak si prostě našel mladou holku - zakroutila před ním prd. elkou a prsama a už to bylo. I to se může stát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27576
23.11.21 12:47

A ty plánuješ zůstat taky do smrti sama? Normálně žárlíš :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
23.11.21 12:49

Možna kdybychom neměli ditě, neřešila bych to. ale trapi mě jak to teď bude když to preroste v něco važne a naš syn se s ni bude stykat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2434
23.11.21 12:50

Můžou spolu zůstat nebo se časem rozejdou. Ty k němu nic necítíš, tak mu alespoň přej štěstí. O co ti jde? Syn ji přijme dobře, když nebudeš dělat naschvály…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2106
23.11.21 12:50

A co se staráš, koho si najde tvůj ex do toho ti nic není. I když už sním nejseš tak žárlíš. Ty jsi ho nechtěla tak ho má jiná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375
23.11.21 12:51

Zatím ji neznáš. Hlavně synovi nemotej hlavu dopředu. On si udělá nazor sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
23.11.21 12:51

Ajajaj, závist tě žere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2432
23.11.21 12:52
@vivi288 píše:
Ahoj holky. tak kde bych začala… mam ex přitele, se kterym jsme žili hodne dlouhu dobu a taky mame ditě, maly, předškolak. před časem jsme šli od sebe, ja k němu však nic necitim, alespon si to myslim, no včera jsem se akorat dozvěděla, že si narazil holčinu o 16 let mladši a něco to ve mně vzbudilo. nove přitelkyni ex je 26. něco se ve mně pohlo a chytila mě panika. muj ex ma hodně dobrou praci, penize, neni však žadnej krasavec. jak dloho proboha může vydrzet takovy vztah?? kor když ji je tak malo a jemu už pred 40.. pry všude vyhlašuje jak si s ní rozumí a chce ještě dalši ditě.. taky si řikam jak ji představí našem synovi. ta holka vypada, že je šikovna, vystudovala vyšku, pracuje, ale nevim, furt je to mlada žaba a bojim se jak to dopadne. jak si maly na ní zvykne nebo jak ještě ex přepne :,( někdy mam pocit, že chlapi fakt nepřemyšlej mozkem… jakou životnost může mit jejich vztah, co na ni proboha vidi..

Co je ti do toho? Máš pocit, že chlapi nepřemejšlej mozkem, jo? A čím přemýšlíš ty, když jsi schopná vyplodit něco takového? :roll: Bejvalej udělal hodně dobře, že si místo tebe našel jinou. Tvl., síla tohle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1321
23.11.21 12:52

Podle popisu jsem si myslela, že je daleko mladší. A co víš třeba jim to vydrží až do smrti. Nevím proč to řešíš. Pokud nezanedbává syna, nevidím důvod proč by si nemohl nikoho najít. A pokud s ní založí rodinu, tak opět proč ne, pokud to nebude na úkor vašeho společného dítěte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
127
23.11.21 12:53

Kdybys napsala, ze ji je 16 tak ok, ale 26 je uplne normalni vek pro zalozeni rodiny. Tezko rict, jak jim to vydrzi, me driv pritahovali starsi, ale vztah se nakonec vzdy rozpadl, ale znam i lidi, kde jim to funguje leta..

Příspěvek upraven 23.11.21 v 12:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1133

Dej si mokrej hadr na hlavu a hoď se do klidu. 26letá ženská už není žádná holka. A ten vztah klidně může vydržet a budou spolu žít, dokud nezemřou. Proč by ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
375

Má dobrou práci, peníze, ale není žádný krasavec. Fakt nechápu o co ti jde? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
429
23.11.21 12:54

No twl… syndrom zhrzeného partnera… to znám… nikdo jiný se k dítěti nemůže přiblížit. Poměrně smutná diagnóza, která jen ukazuje, kdo ve skutečnosti celou dobu dotyčný byl - typické majetnictví, ovládání, manipulace - FUJ! Přestaň žárlit, vem rozum do pinzety a užívej života a neužírej se KRAVINAMI!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat