Ex přítel dělá zle kvůli synovi - Soud

Anonymní
2.3.21 18:47

Ex přítel dělá zle kvůli synovi - Soud

Zdravím jen na úvod:
Ex přítel ještě když jsme spolu bydleli se o syna skoro vůbec nestaral, ano pusinku po přichodu z práce dostal ale pak už nic, pokavaď jsem ho já sama nepoprosila aby ho šel na chvili pohlídat, že připravim mezitim vaničku apod.. Takže asi chápete, že až večer, když jsem synovi připravovala jidlo a vanu, tak až téhdy se synovi trochu věnoval.

Synovi je 1rok a 3měsíce a mohu Vám říct, že se mu jeho otec nevěnoval ani jednou 1-2h v kuse. Opravdu ani jednou.
Ani jednou ho neuspával, jen jednou ho koupal, asi 5× mu dal najíst a zhruba 30× ho přebalil.

Teď jsme se rozešli a on chce mít syna na celý víkend, i když stále kojím i když se mu nikdy takhle dlouho nevěnoval, tak z trucu, mi ho chce vzít. Chci jít k soudu.

Tudiž se chci zeptat tady jakou bych měla šanci aby mu ho na celý víkend nedali?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19
2.3.21 19:00

Dokud kojíš tak nejspíš nedaj. Nebo takhle, roční dítě už se většinou kojí jen ráno a večer, přes den může dostat normální jídlo, takže je dost možné, že třeba od 10 do 17hodin bude moct být syn u otce. Navíc ti ho “nebere” jak píšeš. Je to i jeho syn, ne jen tvůj. Má právo s ním být dokonce i víc než jen pár hodin.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19839
2.3.21 19:02
@Anonymní píše:
Zdravím jen na úvod:
Ex přítel ještě když jsme spolu bydleli se o syna skoro vůbec nestaral, ano pusinku po přichodu z práce dostal ale pak už nic, pokavaď jsem ho já sama nepoprosila aby ho šel na chvili pohlídat, že připravim mezitim vaničku apod.. Takže asi chápete, že až večer, když jsem synovi připravovala jidlo a vanu, tak až téhdy se synovi trochu věnoval.

Synovi je 1rok a 3měsíce a mohu Vám říct, že se mu jeho otec nevěnoval ani jednou 1-2h v kuse. Opravdu ani jednou.
Ani jednou ho neuspával, jen jednou ho koupal, asi 5× mu dal najíst a zhruba 30× ho přebalil.

Teď jsme se rozešli a on chce mít syna na celý víkend, i když stále kojím i když se mu nikdy takhle dlouho nevěnoval, tak z trucu, mi ho chce vzít. Chci jít k soudu.

Tudiž se chci zeptat tady jakou bych měla šanci aby mu ho na celý víkend nedali?

Hned na víkend mu ho určitě nedají, obzvlášť když je tam malý a kojený. Spíš najedou na pomalejší zvykání a pak budou zvyšovat, např. třeba jedno odpoledne v týdnu, pak dvě atd. A je otázkou jestli pak chlap bude mít vůbec zájem o širší styk :think: požádej si o alimenty na dítko a na sebe ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 19:04
@Anonymní píše:
Dokud kojíš tak nejspíš nedaj. Nebo takhle, roční dítě už se většinou kojí jen ráno a večer, přes den může dostat normální jídlo, takže je dost možné, že třeba od 10 do 17hodin bude moct být syn u otce. Navíc ti ho “nebere” jak píšeš. Je to i jeho syn, ne jen tvůj. Má právo s ním být dokonce i víc než jen pár hodin.

Já nemám problém mu ho dát.. To jsem řekla i ex.. Chci aby spolu byli v kontaktu, jen mě děsí představa toho celého víkendu či na noc.. Ex přítel totiž kouří trávu každý den, většinou večer a o víkendech si zahulí hned po práci a já nechci aby tam u něj syn spal a on tam byl mezi tím zkouřenej.. Pak se něco nedej bože stane… A prostě to nechci riskovat.

• Citovat
  • Nahlásit
76746
2.3.21 19:05

Myslím, že při rychlosti našich soudů má velkou šanci, že ho na víkend dostane. U rok a půl až 2 roky starého dítěte bych kojením zrovna neoperovala, tam se houby stane, když se necelé 2 dny kojit nebude. A z hlediska syna je jedině dobře, že se s ním otec v kontaktu chce být a krom toho jednoho víkendu za 14 dní by bylo ideální, aby ho měl ještě nějaký den v týdnu, ať si vzájemně vytvoří vztah. On se totiž rozešel jen s tebou, ne s tím dítětem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 19:07

@Keyllah Děkuji, když tak si ještě přečti co jsem odepsala té paní, co napsala první.

Alimenty mi posílá 3000,– a na mě mi asi nic nepošle a pokud by mu to zadal soud, tak mi bude dělat zle ještě víc.

• Citovat
  • Nahlásit
19839
2.3.21 19:08
@Anonymní píše:
Já nemám problém mu ho dát.. To jsem řekla i ex.. Chci aby spolu byli v kontaktu, jen mě děsí představa toho celého víkendu či na noc.. Ex přítel totiž kouří trávu každý den, většinou večer a o víkendech si zahulí hned po práci a já nechci aby tam u něj syn spal a on tam byl mezi tím zkouřenej.. Pak se něco nedej bože stane… A prostě to nechci riskovat.

ale to nemá s přespáním nic společného, pokud je to feťák, může se stát něco i během pár minut. A hulit začal až se syn narodil? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 19:09
@Anonymní píše:

Trávu do toho netahej. Očividně ti to do teď nedělalo problém, aby ho zkouřenej na chvíli pohlídal, když si napouštěla vaničku.
Sama mám doma manžela, který trávu kouří. Máme spolu 4leté dítě a druhé na cestě. A vím, že i když si zakouří, tak se o děti postará a je při tom plně při smyslech.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 19:11

@j.a.n.i1 - přečti si co tady odepisuji a co jsem vůbec psala. Není to člověk, který by se o syna postaral.. Nedělal to do teď, proto jsem se sním rozešla. Nechával vše na mě.. V týdnu on končí okolo 16h.. Nepřijede se ani v týdnu na syna podívat, o víkendu tu byl jen 2× a to jsem pryč měsíc. Nemá o něj zájem, jen ví, že mě tím naštve.

• Citovat
  • Nahlásit
19839
2.3.21 19:12
@Anonymní píše:
Trávu do toho netahej. Očividně ti to do teď nedělalo problém, aby ho zkouřenej na chvíli pohlídal, když si napouštěla vaničku.
Sama mám doma manžela, který trávu kouří. Máme spolu 4leté dítě a druhé na cestě. A vím, že i když si zakouří, tak se o děti postará a je při tom plně při smyslech.

tak snad to tak i v budoucnu zůstane a nezačne hulit pod stresem víc a víc, někoho nedej bože ještě pod vlivem nezramuje, nebo si nevyhulí třeba schizofrenii :think: dobrovolně dvě děti s feťákem, no tvoje volba, ale chudák děti. A ne, pohádkám jak je feťák skvělej tatínek a zůstane jím navěky, těm fakt nevěřím, já ty tatínky řeším v práci a vím jak končí a jak končí jejich děti :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76746
2.3.21 19:13
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1 - přečti si co tady odepisuji a co jsem vůbec psala. Není to člověk, který by se o syna postaral.. Nedělal to do teď, proto jsem se sním rozešla. Nechával vše na mě.. V týdnu on končí okolo 16h.. Nepřijede se ani v týdnu na syna podívat, o víkendu tu byl jen 2× a to jsem pryč měsíc. Nemá o něj zájem, jen ví, že mě tím naštve.

Ale on ti ho nikdo nepřidělil, sama sis ho vybrala jako otce a doteď ti to nevadilo a najednou je to obrovský problém. A jinak to, že nechce vidět tebe ještě nemusí znamenat, že nechce vidět dítě, třeba s ním jen chce být bez tvého dozoru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 19:13

@Keyllah - ne už hulí dlouho.
Pokaždé co si zahulil, tak jsem se o syna starala já.. On prostě ne. On si sedl k PC a byl na něm pernamentně..

• Citovat
  • Nahlásit
23976
2.3.21 19:15
@Anonymní píše:

To je úžasné, tahle péče o blaho a zdravé prostředí pro dítě, ty obavy o jeho bezpečí od někoho, kdo tohoto huliče dítěti vybral za tatínka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19839
2.3.21 19:17
@Anonymní píše:
@Keyllah - ne už hulí dlouho.
Pokaždé co si zahulil, tak jsem se o syna starala já.. On prostě ne. On si sedl k PC a byl na něm pernamentně..

a čekala jsi, že se po narození syna změní a hulit přestane? :think: blbý no, chápu, ale národní úřad ti ho nepřidělil, vybrala jsi synovi za otce feťáka a přesně toto jsou pak ty důsledky, kdy je to najednou problém :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.3.21 19:17
@Anonymní píše:

Tvůj manžel je asi vyjímka. Ano, do teď mi to nevadilo, protože jsem tam byla já. Já jsem ze synem 24/7, nikdy ho ani nenapadlo mi pomoc, nikdy ho nenapadlo říct, „tak já ho vezmu na projíždku a ty si v klidu odpočiň“ nikdy neudělal nic navíc ani pro mě ani pro syna. Ani jednou s nim nejel s kočárkem na projíždku. Neměl zájem a teď ho najednou má? Divný ne?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat