Ex přítel má rok po rozchodu dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sandrusak
Nováček 7 příspěvků 01.03.18 16:59
ex pritel ma rok po rozchodu dite

Zdravim maminky..Mam jeden problem co me tizi a nedokazu se s tim vyrovnat :-(. v unoru minuleho roku me muj ted uz ex pritel opustil. Byli jsme spolu 13 let mame dve deti kkuka 4 a holcicka 2. Rekl mi ze me nemiluje a uz si budoval vztah s holkou z prace. Hned k ni odesel a zili spolu rozchod jsem nejak mozna prekousla. Jenze pak nejak v lete se rozesly a ja se dozvedela ze ona je v polovine tehu takze ted v unoru 14 se jim narodil syn od leta spolu nejsou no a ja jelikoz jsem hloupa jsem ho vzala k sobe. Jako otec ditete ktere maji spolu napsan neni ale ona mu zacala vyhrozovat ze bud ho da k soudu nebo bude je navstevovat co 14 dni. Porad bydli u me a ted je zacal navstevovat, ale ja se s tim nedokazu srovnat uz jsem mu rekla hodnekrat at odejde ale jako by nemel city..jenze me to vse psychicky ubiji snazim se byt silna kvuli detem, ale nezvladam to proste porad k nemu neco citim a vse jsem mu rekla ale mu je vse fuk…nemam moc pratel abych nekam chodila takze sedim s detma pres zimu doma a hrozne me to ubiji kdyz ho clovek vidi si psat s ni a odjizdet za nema nema nekdo nejakou radu jak se s tim vyrovnat. nebo aspon mi rict at se vzoamatuju a jak jsem pitoma neco ci by mi pomohlo. dekuji za kazdou reakci :) :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Sany80s
Kelišová 5869 příspěvků 01.03.18 17:02

A co bys chtěla?

Sasexka
Stálice 99 příspěvků 01.03.18 17:02

Jednu bych měla…prohod ho dveřma…nepřed­pokládám, že se ti chce čekat až se zase zamiluje, udělá si někde prcka a vrátí se… :cert: :mavam:

P4ja
Závislačka 3645 příspěvků 01.03.18 17:03

@Sandrusak No sbalila bych mu věci a nazdar. Ať ti platí alimenty a s ex ať si to řeší, jak chce.

Petruna21
Echt Kelišová 9222 příspěvků 01.03.18 17:04

Neměla si ho k sobě vůbec znovu brát když jsi to věděla :? nechala bych ho ať si to vyžere.

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 01.03.18 17:06

Vzala k sobě myslíš jako, že jsi se k němu vrátila?
Tak v první řadě bych si asi vyřešila tohle a potom to ostatní. Je potřeba si uvědomit, zda se milujete a říct si, zda spolu chcete nebo nechcete být. Co se stalo stalo se, je spousta slepených vztahů, které fungují, je ale potřeba v tom mít jasno. Takže tohle je první věc.
Pokud se rozejdete, pak není co řešit (kromě vašich dětí) a pokud spolu zůstanete, pak bych se pokusila vyřešit to jeho další dítě… Píšeš, že v rodném listě není, takže otázka - má o dítě zájem? Pokud ano, ať se do listu nechá určitě napsat. Tohle vyhrožování, s tím bych jí poslala někam. Prostě jestli něco chce, tak ať ho laskavě uzná jako otce. Pak bude řádně platit alimenty a řádně dítě vídat - ale tam, kde bude chtít on (samozřejmě nevím, jak je dítě staré, tak až to půjde). Soud jim může domluvit střídavou péči, návštěvní hodiny, cokoli - ale vydírat bych se určitě nenechala.

Další věc je, že chápu, že tě to asi trápí, že se s ní vlastně bude dál vídat a má s ní prostě dítě, takže ten pocit nevěry máš vlastně pořád na očích, což chápu, že musí být fakt hrůza… takže si sama řekni, jestli ti to za to stojí a jestli se s tím zvládneš poprat.
Přeji pevné nervy!!!

Russet
Kelišová 6773 příspěvků 01.03.18 17:06

Já bych ho zpět nebrala :nevim: Tak bude, blbec platit alimenty tři :zed: Jen ať ho k soudu dá, jestli je otec, má povinnosti.

Martina84
Ukecaná baba ;) 1906 příspěvků 01.03.18 17:07

Tyjo to bych nedala. Proč se takhle tejráš? Ať táhne a nese si dusledky svých činů. Neváží si tě, začni znovu a bez něj.

Sandrusak
Nováček 7 příspěvků 01.03.18 17:09

@megy.misa nejsme spolu jen tu orespava je porad v praci a je fakt ze kdyz tu neni jsem uplne v klidu jen ja jsem slaboch hrozny slaboch

P4ja
Závislačka 3645 příspěvků 01.03.18 17:10

@Sandrusak Tak mu sbal a nazdar. A žádný soucit.

Russet
Kelišová 6773 příspěvků 01.03.18 17:10
@Sandrusak píše:
@megy.misa nejsme spolu jen tu orespava je porad v praci a je fakt ze kdyz tu neni jsem uplne v klidu jen ja jsem slaboch hrozny slaboch

A s tebou spí? :oops:

cecetka
Kelišová 6848 příspěvků 01.03.18 17:12

@Sandrusak A kdyz se vracel, to jsi vedela, ze splodil dalsi decko? Pokud ano, pak jsi s tim uz mela byt smirena. Pokud ti to nerekl, a ty ses to dozvedela az ted, pak je to ha.zl zbabely :nevim:

Sandrusak
Nováček 7 příspěvků 01.03.18 17:15

@Russet ne nespime spolu zkousel ti na me ale ja nechci ja spim s detma v loznici a on v obyvaku

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 01.03.18 17:16

Nejste spolu, tak proč u tebe bydlí? :-O ty bláho, tak to ho vyhoď… nebo si to vyjasněte…

Sandrusak
Nováček 7 příspěvků 01.03.18 17:17

@cecetka nevedela bydli tu od leta ona otehotnela v kvetnu a on mi ti ani nerekl jeji segra mi psala ze si ho mam nechat a ze ta jeji segra je tehotna takze jsem se to dovedela az v listopadu

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Slavné matky po čtyřicítce se varování odborníků nebojí

Ačkoli gynekologové ženy před mateřstvím ve starším věku spíše varují, matky... číst dále >

Reklama