Ex přítel mi dělá zle

Anonymní
1.5.20 18:28

Ex přítel mi dělá zle..

Maminky prosím vás, potřebuji se jen vypsat nebo já už nevím ????jsem rok od rozchodu s ex přítelem máme 2,5 roční dcerku ve střídavé péči, týden já týden on, opustila jsem já jeho, věčně mě vyhazoval ven, několikrát mě zmlátil byla jsem na PČR bez důkazy nic nezmuzou, já si po půl roce rozchodu od ex našla přítele, on jak to zjistil a zjistil že jsem s ním spala od té doby mi dělá zle, já se musela rozejít..jsem sama a teď jde o to, já už to psychicky nezvladam.. poštval proti mě ségru i bratra, snažil se i mámu i mladší sestru, snaží se mi sebrat úplně všechno, už jednou řekl že půjde klidně přes mrtvoli, že mi jednou sebere i malou a mě nezbyde nic a budu toho litovat, věčně mě ponižuje, každou neděli co mu předávám nebo si od něj beru malou, několikrát mě napadl, říká jaká jsem devka tak útočím na něj taky sprostě ale doma hned co za tu dveře se zhroutim, já už se psychicky hroutim, já už nevím jak dál, říkal mi že nejlíp by bylo kdybych se zabila ať mu dám malou že do roka u mě umře, furt jen tohle dokola, ví že jsem se léčila na úzkostne-depresivni poruchu, nejhorší je že já už si přijdu tak, jak mi on furt cpe do hlavy a mám chuť se zabít ???? myšlenky mám už jak se zabiju, že mu předám malou a konečně bude klid a Sednu do auta a prostě se zabiju aby uztohle vše skončilo já už to nedám, drží mě máma s mladší sestrou ale před nimi se směju vše vpohode a pak odejdou a já jen brečím, já chci umřít už nevím jak dál jeho že srdce nenávidím znicil mi život všechno mivezme ???? :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1080
1.5.20 18:31
@Anonymní píše:
Maminky prosím vás, potřebuji se jen vypsat nebo já už nevím ????jsem rok od rozchodu s ex přítelem máme 2,5 roční dcerku ve střídavé péči, týden já týden on, opustila jsem já jeho, věčně mě vyhazoval ven, několikrát mě zmlátil byla jsem na PČR bez důkazy nic nezmuzou, já si po půl roce rozchodu od ex našla přítele, on jak to zjistil a zjistil že jsem s ním spala od té doby mi dělá zle, já se musela rozejít..jsem sama a teď jde o to, já už to psychicky nezvladam.. poštval proti mě ségru i bratra, snažil se i mámu i mladší sestru, snaží se mi sebrat úplně všechno, už jednou řekl že půjde klidně přes mrtvoli, že mi jednou sebere i malou a mě nezbyde nic a budu toho litovat, věčně mě ponižuje, každou neděli co mu předávám nebo si od něj beru malou, několikrát mě napadl, říká jaká jsem devka tak útočím na něj taky sprostě ale doma hned co za tu dveře se zhroutim, já už se psychicky hroutim, já už nevím jak dál, říkal mi že nejlíp by bylo kdybych se zabila ať mu dám malou že do roka u mě umře, furt jen tohle dokola, ví že jsem se léčila na úzkostne-depresivni poruchu, nejhorší je že já už si přijdu tak, jak mi on furt cpe do hlavy a mám chuť se zabít ???? myšlenky mám už jak se zabiju, že mu předám malou a konečně bude klid a Sednu do auta a prostě se zabiju aby uztohle vše skončilo já už to nedám, drží mě máma s mladší sestrou ale před nimi se směju vše vpohode a pak odejdou a já jen brečím, já chci umřít už nevím jak dál jeho že srdce nenávidím znicil mi život všechno mivezme ???? :hug:

Obrať se na nějakou poradnu pro oběti domácího násilí, třeba na bílý kruh bezpečí, poradí ti nejlépe, co máš dělat. Také neuškodí najít si dobrého psychologa a nastoupit psychoterapii, pomůže ti se se vším srovnat, získat zpátky ztracené sebevědomí i vůli do života. Držím ti palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.20 18:33

@marzanna jenže toho se bojím, brala jsem ad, řekl že to použije u soudu a malou už nedostanu ani do střídavé, já už nemůžu 😭

• Citovat
  • Nahlásit
8330
1.5.20 18:35

Na hrubej pytel hruba zaplata. Minimalne bych po nem taky sproste rvala.
Edit: koukam ze se snazis. Hele kazdej ma nekde hranici, za kterou uz se boji. Zamerila bych se na tohle. Musi mit nekde slabinu. Zneprijemnit mu zivot co nejvic to legalni cestou jde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1080
1.5.20 18:37
@Anonymní píše:
@marzanna jenže toho se bojím, brala jsem ad, řekl že to použije u soudu a malou už nedostanu ani do střídavé, já už nemůžu 😭

Proto ti zároveň radím, aby ses obrátila na nějakou tu poradnu pro oběti domácího násilí. A co se týče psychoterapie, tam se vůbec nemusíš bát, že by tě kvůli tomu soud připravil o dítě. Tvůj bývalý tě prachsprostě vydírá a psychicky terorizuje, chce tě dostat do stavu, aby ses konstantně bála a dělala to, co chce on. Máš malé dítě, můžeš mu předat do života spoustu dobrého, pokud se kousneš a budeš tenhle problém řešit. Řeš ho, dokud je ještě cesta zpátky a není pozdě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8330
1.5.20 18:38

A brani ad znamena, ze se snazis fungovat i pres nemoc, ne ze jsi magor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3090
1.5.20 18:49

Radu máš hned v prvním příspěvku. Převezmi dceru a zavři dveře. Nediskutuj s ním. Případně řekni někomu blízkému, aby u předávání byl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78187
1.5.20 19:07

A od září zaved predavani pres skolku, jeden ji tam v pondělí rano da, druhy odpoledne nebo po obede vyzvedne. Do ze doby nahravej predavky, at mas dukazy, kdybys to musela nechat stanovit soudne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27072
1.5.20 19:23

Nechápu, že jsi s takovým člověkem vůbec přistoupila na střídavou péči 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.5.20 19:44

@pikola děkuji všem… Nepřistoupila, ale já byla u soudu sama zhroutila se jen brečela a on s právníkem jeli jen do mě že nakonec určili střídavou a já ani neprikyvla 😭

• Citovat
  • Nahlásit
188
1.5.20 20:05

Co si nahrávat všechna předání, telefonáty, ukládat sms? Nebo mu minimálně říct, že odteď si vše nahrávat budeš, že pokud on se podle něj chová normálně a cvok jsi ty, tak mu to dozajista nebude vadit. Nebo řešit přes ospod s nějakou mediací, tohle může skončit dost ošklivě, jak asi v soukromí proti tobě očkuje dceru. Jsi máma, holčička tě potřebuje, prostě se nemůžeš zhroutit, musíš bojovat nejen za sebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.20 12:54

Chci se vám svěřit…tímhle co jsem napsala to neskončilo, minulou neděli jsem jela pro dcerku kvůli předávání a tam jsem byla napadena ex i moji vlastní sestrou, on si navymyslel a poštval proti mě půlku me rodiny..4 dny po napadení jsem začala krvácet, měla jsem spozdeni 52 dní…včera v nemocnici mi oznámili že jsem potratila 10+2 :,( :,( předložila jsem ex papír, stále mi říká že jsem blázen že i to těhotenství jsem si vymyslela i ten potrat, vysmívá se a že i kdybych potratila že si za to mohu sama a bůh ví či bylo že jsem kurva, a že to mám od nemocnice ho nezajímalo, jsem prostě blázen a mám se jít léčit že jsem psychicky nemocná :,( tohle mě úplně slozilo, bylo jeho, ačkoliv to vychází na ten den, co jsem s ním nechtěla spát a stejně to udělal…tak jsem otěhotněla :,( tak moc to bolí :,( :,( je mi špatně, zvracim, jen bych spala jen uslyším jejich jména mám pocit že omdlim tohle nezvládnu :,(

• Citovat
  • Nahlásit
8330
5.5.20 12:58

Proc jsi nesla rovnou na policajty???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.20 13:06

@Tarjei řekli že když půjdu tak přijdu i o malickou, že se o to postarají, a já vím že oni zvládnou mi ji vzít a i kdybych šla vím že by jsi to šlo nejspíš odsedět ale já to neumím ja bych si to neodpustila byl to jednou člověk kterého jsem moooc milovala a ona má sestra která má též dítě a teď je též taky těhotná!! :,( ale nikdy se jim už nepodivam ani do očí vzali mi dítě :,( :,( to nejsou lidi :,( ani si neumíte představit jak moc to bolí, na policii jsem tohle neoznámila, kvůli tomu strachu jen jsem byla předat screeny aspoň toho jak my vyhrožují :,( řekli že ať ještě chvíli počkám že jak to dosáhne nad 100 zpráv, hovoru atd.. mohu řešit, jinak by to šlo jen na komisi a dostal by pokutu nic víc :,(

• Citovat
  • Nahlásit
8330
5.5.20 13:09
@Anonymní píše:
@Tarjei řekli že když půjdu tak přijdu i o malickou, že se o to postarají, a já vím že oni zvládnou mi ji vzít a i kdybych šla vím že by jsi to šlo nejspíš odsedět ale já to neumím ja bych si to neodpustila byl to jednou člověk kterého jsem moooc milovala a ona má sestra která má též dítě a teď je též taky těhotná!! :,( ale nikdy se jim už nepodivam ani do očí vzali mi dítě :,( :,( to nejsou lidi :,( ani si neumíte představit jak moc to bolí, na policii jsem tohle neoznámila, kvůli tomu strachu jen jsem byla předat screeny aspoň toho jak my vyhrožují :,( řekli že ať ještě chvíli počkám že jak to dosáhne nad 100 zpráv, hovoru atd.. mohu řešit, jinak by to šlo jen na komisi a dostal by pokutu nic víc :,(

A jak by to jako udelali? To neni tak snadny nekoho pripravit o dite. Ja bych to napadeni teda ohlasila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat