Ex přítel mi přebral všechny přátelé

Anonymní
19.4.21 08:19

Ex přítel mi přebral všechny přátelé

Dobrý den, ráda bych vás poprosila o pomoc.
Před 8 měsíci jsme se rozešli s přítelem (byli jsme spolu 3 roky, pro oba to byl první vztah). Po rozchodu jsme v kontaktu nebyli a nedávno se ke mně chtěl můj bývalí vrátit, ale já jsem se zamilovala do mého nového přítele.

Můj problém, který teď řeším je ten, že mi přebírá postupně všechny naše společné kamarádky a kamarády, dokonce i lidi, s kterýma se neměl ani rád. Strašně se kvůli tomu trápím, jelikož pořádá neustále nějaké párty u něho doma, kde pozve všechny přátelé a potom to dávájí na sociální sítě, také jezdí na výlety a jsou spolu pořád. Některým mým dříve lepším kamarádkám jsem psala, jak se mají a ani mi neodepsaly.
Můj ex přítel je velký manipolátor, který důvod rozchodu úplně pozměnil, aby on vypadal skvěle.
Možná se divíte, proč mi na tom tak záleží ale je to z důvodu, že jsem 6 let žila na internátu a všechen můj život a přátelé byli tam, a najednou vidím jak je ztrácím. Postupem každého dne má fotku s nějakou mojí kamarádkou či kamarádem. Nyní jsem neustále s přítelem a někdy s jeho přáteli, ale chybí mi ti moji přátelé s kterýma mám hrozně moc zážitků.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31295
19.4.21 08:24

Přátelé přicházejí a odcházejí. Jestli se s tebou rozkmotřili kvůli tvému ex, za moc nestáli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5801
19.4.21 08:25

Nic nenadelaš. Nekoukej na ty fotky. Takhle to v životě chodí. Nebyli to ti správní přátelé, když se na tebe vykašlali. Nebo jsi jim jen lhostejná a nemysli to ani špatně. Přijde to líto, no. On až si nějakou najde, tak se na ně stejně vykašle. Je uražený a chce ti nějak ublížit. Nehraj s ním jeho hru.

Příspěvek upraven 19.04.21 v 09:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
725
19.4.21 08:26

Já na! přebírání" přátel nevěřím. Dobrý kamarád se přebrat nedá. Svědčí to o tom, že to asi zase takoví kamarádi nebyli… Nikdo, za koho by stálo ronit slzy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
284
19.4.21 08:29

Popravdě,… jestli k tomu aby se s tebou nebavili stačí pomluvy od bývalýho - nebyli to kamarádi ani před tím, vykašlala bych se na ně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16734
19.4.21 08:36

Přesně jak píšou holky. Kdyby to byli dobří přátelé, nenechají se přetáhnout, nedokázal by je „zmanipulovat“ tak, aby ti přestali odpovídat. Je to smutné, ale asi to tak velcí přátelé nebyli. Zaměř se na hledání přátel nových :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1178
19.4.21 08:36

Tak tohle je způsob jeho pomsty. Kamarády si najdeš nové a ti staří možná časem prohlídnou, že za jeho chováním stála především msta a ne to, že by je bral jako kámoše.
A sama vidíš, že se mu to daří, protože ty se trápíš.
Zkus si dát 2 měsíce pauzu, stáhni se, uleví se ti a čas na to budeš taky koukat jinak. K čemu ti jsou kamarádi „kam vítr, tam plášť“?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
19.4.21 08:38

Možná je používá ke zvýšení své vlastní ceny : „Podívej, oni se se mnou kamarádí, jsem úžasný, nechceš se mnou taky být!?“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21135
19.4.21 08:40

To nebyli opravdoví přátelé. A ty se seber a přestaň ho sledovat na sociálních sítích.

Příspěvek upraven 19.04.21 v 10:25

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3138
19.4.21 08:48

Asi to nebyli tak dobří přátelé, jak sis myslela. Je to krutý, ale život mne taky sakra naučil 🤷🏻‍♀️ Nesmutni, ber to tak, že kdyby nedělal párty a tour de bar, tak by si třebas taky neškrtnul ⚘

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63703
19.4.21 09:58

Pokud se nechají zmanipulovat, tak to nejsou opravdoví přátelé

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
19.4.21 10:23

Tak pokud se proti tobě otočili atd tak můžeš být možná rada ze jsi se těch falešných lidi zbavila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
32
19.4.21 10:56

Očividně jim jsou nynější pařby víc než zážitky z minulosti. Jak tu padlo, nejsou to dobří přátelé a asi bys měla být ráda. Není to ten typ, v dobrém a ve zlém. Být tebou, tak zablokuji ex, kde se dá, ať to nemáš na očích. On s těmi pařbami přestane, když zjistí, že ty o nich ani nevíš a nemá to účinek.

Nejlepší je najít si nové přátele.

Jestli jsi připravená udělat tečku i za těmi kamarády, kteří se na tebe vykašlali kvůli němu, tak vyházej z přátel i je. Stejně s tebou nemluví. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2254
19.4.21 12:38

Vím, že tady musíme vycházet z vyjádření jen jedné strany, ale výraz jako „falešní lidé“ se mi zdá již moc. Hodně přátelství (řekl bych většina) skončí, některá náhle, jiná jdou postupně do ztracena. A není dobré to příliš prožívat, řešit, dokonce něco vyčítat. Prostě nic se nemá přehánět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat