Ex přítel se se mnou stále chce vídat

6
16.5.20 12:34

Ex přítel se se mnou stále chce vídat

Ahoj, už dlouho zvažuji zda jsem napíšu a nevím kudy kam. Znala bych hrozně ráda váš názor a radu.
S bývalím přítelem jsme spolu byli 2 roky bydleli jsme spolu skoro od začátku vztahu.
Rozešel se se mnou jelikož jsem byla moc žárlivá, nevěřila jsem mu což jsem si vzala z bývaleho vztahu. Což naprosto chápu že se se mnou rozešel. Rozešli jsme se minulý léto ale od té doby se pravidelně scházíme. Trávíme spolu čas. Máme určité dny kdy chodí a každý víkend je tu u mě. Pak se zas zbalí a přijde ve středu. Psal si s několika holkama na seznamce ale říkal že nikoho nechce. Že mě má rád ale že to se mnou nedokáže úplné ukončit ale že už se ke me nikdy nevrátí. Že už to pro něj neznamená tolik jak dřív a že by byl rád kdybych to ukončila já. Mě to trápí a hodně bolí. Nemůžu bez něj spát, nedokážu se bavit s nikym jiným. Nebáví mě nic a když někam jde tak mám strach že si najde jinou. Chtěla bych to ukončit ale nechci o něj přijít pořád ho moc miluju. Vím že takto to nikam nevede ale nedokážu si představit že už se nikdy neuvidíme. Možná jsem doufala v hlouby duše že by jsme se k sobě ještě vrátili ale skoro po roce v tom nedoufám. Chová se ke mě bezcitně. Jak to mám ukončit aby mě to tolik nebolelo nebo jakou koliv jinou radu prosím nebo zkušenosti. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9156
16.5.20 12:56

Si nedovedu představit, že se tak často scházíš s někým, kdo se k tobě chová bezcitne :nevim: asi jsou jen dvě varianty, buď se k sobě vrátíte a půjdete na párovou terapii a nebo se nebudete vídat vůbec :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6475
16.5.20 12:58

Diskuzi prejmenuj na : ex pritel me ma na sex, protoze ho ma kdykoliv se mu zachce a zadarmo.
Predpokladam, ze na ten vikend mu jeste uvaris, mozna vyperes? A ted nam napis, jake vyhody mas z takoveho vztahu ty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
122
16.5.20 13:09

I kdyz se mi to pise lehce, pac mam odstup - utni to. Rekni mu, ze tohle musi prestat. No a bud to bude respektovat a nebude se nijak snazit, takze za to nestal a ty se snad budes mit prilezitost odpoutat a zamilovat se jinde. Pokud se bude snazit dal schazet a vypisovat jak moc mu chybis atd., tak bych mu rekla, ze spat a stykat se s nim budes jen v pripade, ze se k sobe se vsim vsudy vratite. Jasne, ze takhle mu to vyhovuje…ma te kdy chce. Zna te, ma k tobe duveru, tak uz si nemusi na nic hrat a zaroven je volny, takze si muze delat co chce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.20 13:46

Byla jsem ve velmi podobné situaci se svým bývalým přítelem. Dokonce jsme to takto spolu táhli skoro dva roky. Já ho samozřejmě pořád milovala a on toho hezky ty dva roky využíval. Ukončila jsem to já. Řekla jsem si, že chci být s někým, kdo mě miluje stejně jako já jeho. A říkala jsem si, že pokud mě bývalý opravdu chce, tak přijde s prosíkem. No nestihl to, za tři týdny po definitivním rozchodu jsem potkala svého manžela :)

• Nahlásit
  • Citovat
16.5.20 13:56

Zažívala jsem to samé, jen vás využívá. Nechává si vás jako zálohu, když jinou nenajde. Jestli ho máte ráda, akorát vám to bude ubližovat a sebevědomí půjde rapidně dolů. To si nezasloužíte. Řekněte mu, ať se vrátí, nebo ať už nechodí. Pokud se rozhodne pro to druhé, hodně se vám uleví, věřte mi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3831
16.5.20 14:13
@Anonymní píše:
Byla jsem ve velmi podobné situaci se svým bývalým přítelem. Dokonce jsme to takto spolu táhli skoro dva roky. Já ho samozřejmě pořád milovala a on toho hezky ty dva roky využíval. Ukončila jsem to já. Řekla jsem si, že chci být s někým, kdo mě miluje stejně jako já jeho. A říkala jsem si, že pokud mě bývalý opravdu chce, tak přijde s prosíkem. No nestihl to, za tři týdny po definitivním rozchodu jsem potkala svého manžela :)

Jj měla jsem to skoro stejně přes kopirak. Rozchod, žádost o ruku, zrušena svatba, pak toho zase litoval. No táhlo se to 2 roky až jsem konečně procitla a ukončila to já. A bylo to to nejlepší co jsem mohla udělat. Později jsem zjistila, že to celou dobu táhl i se slečnou kvůli které mě nechal poprvé. Zůstali spolu a mají syna skoro zároveň jako já dceru. Ale co vím ode jeho mamky tak úplně spokojený není, žena mu neustále sprostě nadává a musí doma dělat všechno on. Kdo chce kam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.20 15:14

Koukám, že je to jak přes kopírák. Taky rozchod, taky nadále stýkaní, na sex, na pokec, na oběd. A to už měl novou babu. Já to ze začátku brala jako zadostiučinění…ona si myslela, ze ho konečně ulovila, ale já věděla, že ulovila tak akorát prd. Jen dalšího nevěrného chlápka, co se nedokáže odpoutat od bejvalky, ode mě. Bavili mě to pár měsíců, ale s každým týdnem se mi to víc a víc zajímalo, až sem to po cca třech měsících stopla. A je mi líp, žiju svůj život, jsem konečně opravdu svobodná. Takže moje rada zní, utni to. Plácáš se v neperspektivní bažině, jen se obiras o možnost se znovu nadechnout a jít dál…

• Nahlásit
  • Citovat
6
16.5.20 18:30

Já vím že bych to měla utnout ale nemám na to sílu. Moc ho miluju. Vím že je bezcitnej. Snažím se to utnout ale bolí mě to. Nespím, nemyslím na nic jiného :( :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.5.20 18:55
@Pupik0 píše:
Já vím že bych to měla utnout ale nemám na to sílu. Moc ho miluju. Vím že je bezcitnej. Snažím se to utnout ale bolí mě to. Nespím, nemyslím na nic jiného :( :( :(

Byla jsem na tom podobne…O. K. nezvladnes to utnout, tim padem se budes trapit do te doby nez ti to bud preroste pres hlavu s tim, ze bude spat s dalsima (byla sem fakt zamilovana krava a velmi tezko, ale prekousla i toto doufajic, ze si uvedomi, ze se mnou chce byt :mrgreen:, zpetne se za sebe hrozne stydim, co jsem byla ochotna vydrzet za trochu jeho pozornosti). Nebo to utne on, protoze se treba zamiluje a bude mit vztah. Coz se stalo mne. Fakt je, ze kdyz si zacal ten vztah, kamosky mi radily pockat, ze bude za dva tydny zpatky jako je to vzdycky. Tenkrat uz se ve mne neco zlomilo a rekla sem si, ze ted uz cekat nebudu. Protoze to bude to samy dokola. Do mesice jsem si zacla se soucasnym pritelem. A zpetne vidim, jak blba sem byla. Ale to trapeni byla moje chyba. Co by se chlapci snazili, kdyz muzou mit svobodu, spat a delat si co chteji a zaroven se mit kam vratit, protoze vedi, ze je milujem a jsme tu na zavolani. Co by si nas vazili, kdyz si sebe nevazime ani my…

• Nahlásit
  • Citovat
16.5.20 19:00
@Anonymní píše:
Byla jsem na tom podobne…O. K. nezvladnes to utnout, tim padem se budes trapit do te doby nez ti to bud preroste pres hlavu s tim, ze bude spat s dalsima (byla sem fakt zamilovana krava a velmi tezko, ale prekousla i toto doufajic, ze si uvedomi, ze se mnou chce byt :mrgreen:, zpetne se za sebe hrozne stydim, co jsem byla ochotna vydrzet za trochu jeho pozornosti). Nebo to utne on, protoze se treba zamiluje a bude mit vztah. Coz se stalo mne. Fakt je, ze kdyz si zacal ten vztah, kamosky mi radily pockat, ze bude za dva tydny zpatky jako je to vzdycky. Tenkrat uz se ve mne neco zlomilo a rekla sem si, ze ted uz cekat nebudu. Protoze to bude to samy dokola. Do mesice jsem si zacla se soucasnym pritelem. A zpetne vidim, jak blba sem byla. Ale to trapeni byla moje chyba. Co by se chlapci snazili, kdyz muzou mit svobodu, spat a delat si co chteji a zaroven se mit kam vratit, protoze vedi, ze je milujem a jsme tu na zavolani. Co by si nas vazili, kdyz si sebe nevazime ani my…

Přesně tak. Naprostý souhlas. Je lepší konec s bolestí než bolest bez konce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23033
16.5.20 20:16
@Pupik0 píše:
Já vím že bych to měla utnout ale nemám na to sílu. Moc ho miluju. Vím že je bezcitnej. Snažím se to utnout ale bolí mě to. Nespím, nemyslím na nic jiného :( :( :(

Jenom oddalujes nevyhnutelne a tím i protahujes tu bolest…nejsi první ani poslední, takže žádný výčitky, ale radíme ti všechny stejně, rozsekni to, bude ti líp. Chlapů, co se s tebou vyspí, aniž by si tě tak úplně vážili, můžeš potkat x na každým rohu, když to tak vezmeš…ty se potřebuješ odpoutat citově, aby ses mohla znovu nadechnout.
Až se jednou otočíš, tak si budeš říkat, jak si mohla být tak hloupá a žes to neřekla driv ;) :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3831
16.5.20 20:47

Jj odsekni ho, chvíli to bude bolet, ale pak uvidíš že bude líp a budeš se bit do hlavy jako já, že jsem to neudělala už dávno a ztratila jsem s ním úplně zbytečný 2 roky. Ale jako rozumím ti, každej mi to taky říkal, ale musela jsem si na to asi nějak přijít sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama