Ex přítelkyně chce asi zpět

Anonymní
10.12.19 08:41

Ex přítelkyně chce asi zpět

Ahoj, můžete mi poradit nebo napsat Vaši zkušenost?
po 4 letech se semnou rozešla přítelkyně, údajně v tom nikdo 3ti nebyl ale po rozchodu zacala za 3 týdny s jiným. Kontakt mezi sebou jsme přerušili az doteď kdy včera zamnou přišla domů (ja ji řekl ze potrebuju s něčím pomoct) a od te doby to začalo… napsala mi že neví co má dělat že má rada toho nového ale mě strašně miluje říkala že nevěděla že až tak moc ji budu chybět. Každý den na mě myslí. Nabízí mi pomoc s balením dárků pomoc doma atd. Pak ještě říkala že po Vánocích si da aspoň na měsíc pokoj od všech aby byla sama a ujasnila co chce… Ja mám možnost u dvou slečen které mají zajem rozjet nový vztah ale ja na to asi nejsem připravený pořád mě to tahne k ex (jinak rozchod byl z jeji strany ale hodně z moji viny)

Několikrát (i po rozchodu) mi říkala že si stejně nedokáže představit svatbu, život s někým jinym než semnou… a že mě pořád miluje… tak tomu ale nerozumim proč mě pořád miluje když má nového (s novym je 2mesice) mohl u ni nastat nějaky zkrat a myslela si že „najde lepšího“ a teď zjišťuje že to tak neni? Ještě říkala že ten nový je moc hodný až ji to někdy štve… přitom při rozchdou říkala že potřebuje chlapa co si umí dupnout…

Moje otázka… mám zkusit jiny vztah uz teď nebo stim mam počkat? a co ex? oba se milujeme co když si uvědomila že udelala blbost? (sama mi napsala že chce zpatky nevi co má dělat)
moc děkuji
ps. mě je 22 ji 21 a známé se 8let :andel:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3781
10.12.19 08:44
@Anonymní píše:
Ahoj, můžete mi poradit nebo napsat Vaši zkušenost?
po 4 letech se semnou rozešla přítelkyně, údajně v tom nikdo 3ti nebyl ale po rozchodu zacala za 3 týdny s jiným. Kontakt mezi sebou jsme přerušili az doteď kdy včera zamnou přišla domů (ja ji řekl ze potrebuju s něčím pomoct) a od te doby to začalo… napsala mi že neví co má dělat že má rada toho nového ale mě strašně miluje říkala že nevěděla že až tak moc ji budu chybět. Každý den na mě myslí. Nabízí mi pomoc s balením dárků pomoc doma atd. Pak ještě říkala že po Vánocích si da aspoň na měsíc pokoj od všech aby byla sama a ujasnila co chce… Ja mám možnost u dvou slečen které mají zajem rozjet nový vztah ale ja na to asi nejsem připravený pořád mě to tahne k ex (jinak rozchod byl z jeji strany ale hodně z moji viny)

Několikrát (i po rozchodu) mi říkala že si stejně nedokáže představit svatbu, život s někým jinym než semnou… a že mě pořád miluje… tak tomu ale nerozumim proč mě pořád miluje když má nového (s novym je 2mesice) mohl u ni nastat nějaky zkrat a myslela si že „najde lepšího“ a teď zjišťuje že to tak neni? Ještě říkala že ten nový je moc hodný až ji to někdy štve… přitom při rozchdou říkala že potřebuje chlapa co si umí dupnout…

Moje otázka… mám zkusit jiny vztah uz teď nebo stim mam počkat? a co ex? oba se milujeme co když si uvědomila že udelala blbost? (sama mi napsala že chce zpatky nevi co má dělat)
moc děkuji
ps. mě je 22 ji 21 a známé se 8let :andel:

Je ti pet nebo? Predtim mela jinyho frajera akorat se moc nevybarvil, jak si panicka predstavovala. A ty jsi nebyl spatny. Tak zkousi nastartovat zalozni plat a vratit se k dobremu bydlu. Kopl bych ji do prdeele.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11564
10.12.19 08:58
@Komsomol píše:
Je ti pet nebo? Predtim mela jinyho frajera akorat se moc nevybarvil, jak si panicka predstavovala. A ty jsi nebyl spatny. Tak zkousi nastartovat zalozni plat a vratit se k dobremu bydlu. Kopl bych ji do prdeele.

stačilo mi to prolítnout, ani jsem to nečetla celý do písmene a souhlasím :D :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5239
10.12.19 09:11

A ptala se ona vůbec co chceš ty?
Kdyby to s ním ukončila a přišla a sypala si popel na hlavu tak bych ti řekla jo zkus to a uvidíš, ale ona neví. Chce u tebe mít otevřený vrátka s ním je pořád a to, že si dá po vánocích pokoj od všech nevěřím. Bude s ním a když on nezačne pořádně šlapat tak jsi tu ty. Chce chlapa co si umí dupnout. Ty to taky nebudeš když ji ty vrátka necháš otevřený.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 09:17
@Náměsíčná píše:
A ptala se ona vůbec co chceš ty?
Kdyby to s ním ukončila a přišla a sypala si popel na hlavu tak bych ti řekla jo zkus to a uvidíš, ale ona neví. Chce u tebe mít otevřený vrátka s ním je pořád a to, že si dá po vánocích pokoj od všech nevěřím. Bude s ním a když on nezačne pořádně šlapat tak jsi tu ty. Chce chlapa co si umí dupnout. Ty to taky nebudeš když ji ty vrátka necháš otevřený.

říkala že mě nebere jako zadní vrátka taky říkala (ironicky) „když mě nebudeš chtít zpatky aspoň to budu mit lehčí“ neco na ten způsob

• Citovat
  • Nahlásit
9018
10.12.19 09:18

Nevracet se. Za chvíli (až si najde dalšího) by tě stejně kopla do řiti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6422
10.12.19 09:20

No tak bych si dupla a poslala ji někam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 09:22
@karkarka píše:
Nevracet se. Za chvíli (až si najde dalšího) by tě stejně kopla do řiti.

chápu ale taky jsem někde četl jak se někomu stala podobná situace a druhá strana si pak začala víc vážit toho vztahu a že by nemenila nerikam ze to bude muj případ taky jsem spíš na té straně že se nevracet

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 09:27

Ono to bylo tak ze posledni rok cca jsem na ni kašlal daval přednost hodne kamarádům a ten rozchod mi fakt hodně dal… takže i chápu že ji to nebavilo a šla jinde.. po rozchodu sem si i ja říkal že udělala dobře ale ted mám stejné myšlenky jak ona třeba nas ten rozchod měl něco naučit :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
26
10.12.19 10:26

Taky bych ji nechal. Měl jsem stejný případ, s tím že ja ji vzal zpět a po nějaké době zase utekla za jinym. Víc už ne, nebrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
10.12.19 10:36
@Anonymní píše: říkala že mě nebere jako zadní vrátka taky říkala (ironicky) „když mě nebudeš chtít zpatky aspoň to budu mit lehčí“ neco na ten způsob

Co chceš ty? Bez ohledu na ni, co bys chtěl ty sám?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
10.12.19 10:58

Tady bude každý spekulovat na základě svých zkušeností. Pro mě by bylo asi rozhodující, jestli toho druhýho kluka měla, když ještě byla se mnou, nebo až potom. V prvním případě by se totiž jednalo o nevěru, v druhém případě ne.

Protože pokud od tebe utekla kvůli jinému a teď zjistila, že to nebude ten pravý, a chce se vrátit zpátky k tobě, tak takovou bych zpátky nechtěl.

Pokud ale odešla od tebe, protože jsi na ní dlouhodobě kašlal, a ze samého zoufalství se nechala následně sbalit od prvního pitomce, což si teď už začíná uvědomovat… Takové by se šance dát mohla.

Důležité bude zamyslet se, co vedlo k rozpadu vztahu, domluvit se, jak to budete dělat jinak, a dodržet to. Zkušenosti jsou takové, že často je to po třech týdnech všechno zase ve starých kolejích.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15405
10.12.19 11:13

Neřeš co na to cizí lidi na internetu, ale primárně co chceš ty.

To že dříve či později jeden z odcházejících partnerů zjistí, že by vlastně chtěl zpátky je vcelku běžné a nedá se předem předpokládat, že návrat dopadne dobře, nebo špatně.

Stejně tak se nedá ze zkušenosti jiných lidí předpokládat, že váš případný návrat dopadne dobře a nebo špatně.

Podstatné je co chceš ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 13:17
@Šáruší píše:
Co chceš ty? Bez ohledu na ni, co bys chtěl ty sám?

no chtěl bych ji zpatky…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
10.12.19 13:18
@Tomkins píše:
Tady bude každý spekulovat na základě svých zkušeností. Pro mě by bylo asi rozhodující, jestli toho druhýho kluka měla, když ještě byla se mnou, nebo až potom. V prvním případě by se totiž jednalo o nevěru, v druhém případě ne.

Protože pokud od tebe utekla kvůli jinému a teď zjistila, že to nebude ten pravý, a chce se vrátit zpátky k tobě, tak takovou bych zpátky nechtěl.

Pokud ale odešla od tebe, protože jsi na ní dlouhodobě kašlal, a ze samého zoufalství se nechala následně sbalit od prvního pitomce, což si teď už začíná uvědomovat… Takové by se šance dát mohla.

Důležité bude zamyslet se, co vedlo k rozpadu vztahu, domluvit se, jak to budete dělat jinak, a dodržet to. Zkušenosti jsou takové, že často je to po třech týdnech všechno zase ve starých kolejích.

zacala si snim psat mesic před rozchodem alejen kamarsky nic špatného a až se semnou rozešla tak snim šla ven

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat