Expřítel je narcista - totální závislost

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.10.18 21:57
Ex pritel,narcista,totalni zavislot

Ahoj holky, predem se omlouvam za gramatiku(pisu z mobilu)…Tak ted k tomu co mne trapi…byla jsem s ex pritelem 3roky, vztah byl nahoru, dolu…podle mn narcista. Cokoliv jsem udelala bylo spatne, ponizovani, otaceni se za jinou s komentarem ze je pekna, vsichni ostatni byli nuly, on byl nejlepsi, jeho kamaradi ho milovali, uprednostnival jen je..ja byla az na poslednim miste…Snasela jsem to 3roky, pred 9mes. jsme to utli s tim ze si nasel jinou(samozdrejmne se to neobeslo bez toho aniz by nerekl ze je nadherna, ze ji miluje, ze je bohata, krasna a jak ma vystudovane prestizni skoly atd…) ja jsem stale na dne, neni den kdy byh na nej nemyslela:( I presto vsechno, za ty podrazy atd… (mel sex s jinou, neustae si s nekaym psal) Jenze ja jsem tak na dne ze bych se k nemu vratila a to mne stve nejvic!!! Jak mam najit ztracene sebevedomi??? Udelal ze mne totalni trosku:( kdekoliv jdu myslim na nej, poridila jsem si psa…nepomohlo to I kdyz jdu s pejskem na prochazku predstavuju si jak jde muj ex vedle mne… Proste ja se stae trapim a on si vesele zije dal, co vim tak maji nafherny vztah, za pul roku co spolu jsou, tak ji vzal na svatbu jeho nejlepsiho kamarada a na dovolenou do Australie, koupili si nove auto, a predelali byt. Holky, ja koupila nove sedaky do kuchyne na zidle a hned po mne rval…Proc mu to klape?? Zatimco ja se ne a ne hnout?? :think: A proc se ke mne choval hezky jen jednou za mesic??? nejradeji bych se zabila:( Prijde mi ze uz nikdy nebudu stastna:( omlouvam se a preji Vam hezky vecer… :,(

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11583 příspěvků 20.10.18 22:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky, predem se omlouvam za gramatiku(pisu z mobilu)…Tak ted k tomu co mne trapi…byla jsem s ex pritelem 3roky, vztah byl nahoru, dolu…podle mn narcista. Cokoliv jsem udelala bylo spatne, ponizovani, otaceni se za jinou s komentarem ze je pekna, vsichni ostatni byli nuly, on byl nejlepsi, jeho kamaradi ho milovali, uprednostnival jen je..ja byla az na poslednim miste…Snasela jsem to 3roky, pred 9mes. jsme to utli s tim ze si nasel jinou(samozdrejmne se to neobeslo bez toho aniz by nerekl ze je nadherna, ze ji miluje, ze je bohata, krasna a jak ma vystudovane prestizni skoly atd…) ja jsem stale na dne, neni den kdy byh na nej nemyslela:( I presto vsechno, za ty podrazy atd… (mel sex s jinou, neustae si s nekaym psal) Jenze ja jsem tak na dne ze bych se k nemu vratila a to mne stve nejvic!!! Jak mam najit ztracene sebevedomi??? Udelal ze mne totalni trosku:( kdekoliv jdu myslim na nej, poridila jsem si psa…nepomohlo to I kdyz jdu s pejskem na prochazku predstavuju si jak jde muj ex vedle mne… Proste ja se stae trapim a on si vesele zije dal, co vim tak maji nafherny vztah, za pul roku co spolu jsou, tak ji vzal na svatbu jeho nejlepsiho kamarada a na dovolenou do Australie, koupili si nove auto, a predelali byt. Holky, ja koupila nove sedaky do kuchyne na zidle a hned po mne rval…Proc mu to klape?? Zatimco ja se ne a ne hnout?? :think: A proc se ke mne choval hezky jen jednou za mesic??? nejradeji bych se zabila:( Prijde mi ze uz nikdy nebudu stastna:( omlouvam se a preji Vam hezky vecer… :,(

Na tebe to štěstí čeká taky. Jen mu musíš dovolit přijít. Přestat jim závidět. Oni taky budou mít problémy, ač si lítají k protinožcům a mají super bejvák.

kristyn.g
Závislačka 2838 příspěvků 20.10.18 22:14

Prijde mi ze uz nikdy nebudu stastna:(

a ty jsi s ním byla šťastná? :think:

myslím že trpíš na něm nějakou závislostí, měla by ses toho zbavit dříve než se nalepíš a uděláš si závislost na někoho dalšího.

Ristrina
Kecalka 197 příspěvků 20.10.18 22:30

Je dobře, že svůj problém řešíš. Protože tohle není láska, ale jen problém a závislost, jak sama přiznáváš.

Nemyslím to nijak zle, ale vyhledej pomoc odborníka. Hezky se dáš dohromady, aniž bys riskovala nějaký unáhlený kroky či přenesení emocí.

Moc držím palce!

Hanyžka1
Stálice 70 příspěvků 20.10.18 22:35

Zkus si to po sobě přečíst. Přece bys nechtěla takového partnera. Přestaň se zajímat jak žijí, bydlí, cestují.. to Ti nepomůže, pracuješ na tom, že budeš zavistivá, nešťastná promiň troska. Tím škodíš sama sobě a do budoucna tím můžeš odradit kamarádky i potencionální nápadníky. Hlavu vzhůru, bude líp, ale musíš sama chtít.

Micaella22
Kecalka 396 příspěvků 20.10.18 22:44

Pokud ma hezkou holku tak za ni beha jak coklik a je ve stejny roli jako jsi byla ty. O Nejakyho skorobuzeranta co o sebe porad dba bych nestala. Najdi si poradnyho velkyho chlapa, co se o tebe postara. Neco se sebou udelej, rozmazli se, hlavne si ho vsude smaz a blokni. Tohle sledovani jeho zivota ti moc neprida

yse
Zasloužilá kecalka 733 příspěvků 20.10.18 22:47

Zacni tim, ze se poplacas po rameni a reknes si “Ufff Cernej Petr na me nepadnul”. Znam z okoli, ze takovi lide se nemeni. Porad bude pokukovat po lepsi, hezci a blablabla. Jsou to vecni lovci a musi si cechrat perka. Zavolej kamaradce, byvale spoluzacce, kolegyni a nekam si vyrazte. Koukej se dopredu a ne dozadu :kytka:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 719 příspěvků 21.10.18 02:05

Hele, můj ex mi taky pár roků vykládal jak nestojím za nic, když na mě mluvil padaly výrazy jako k–va, d–ka, hnida a jiný pecky, zakazoval mi koupit si i jen nový tričko, k Vánocům byl schopný mi dát jen kulicha co sehnal den předem, na dovolenou mě nevzal ani pod stan. Ke svojí současné se choval úplně jinak, cpal do ní peníze vrchem i spodem a najednou nic nebylo problém. A víš co? Zvenku taky vypadají jako krásný pár, jenže mi kdysi řekl jak to u nich ve skutečnosti funguje a moc krásně to neznělo. A kdyby se to změnilo a opravdu spolu byli šťastní, tak jim to přeju, já bych už takového zmetka co je schopný mluvit takhle se ženou a ještě na ní vztáhnout ruku nechtěla ani za nic. Věř mi, že jednou budeš ráda že ses ho zbavila a ještě se budeš sama sobě smát, že jsi s ním vůbec byla :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 02:43

Ahoj zakladatelko, zatni zuby a vydr.

Narcista je psychopat a zivot s nim by s nejvetsi pravdepodobnosti byl peklo. Vim to, s jednim jsem zila. Narciste jsou"mili"(jestli to tak jde vubec nazvat) na ty, ktere potrebuji, kteri jim neco prinaseji, dotvareji jejich ego. To muze byt treba to, ze je jejich pritelkyne krasna, bohata, nejlepe ve spolecnosti nejak postavena a pod.

No..ja ve svem vztahu take slychala, jak jeho predesly vztah byl takovy a makovy, zili si jak na vysluni, dal, koupil, poridil ji to a to, pri rozchodu ji nechal to a ono…a ja si rikala, ze ta jeho ex by zasluhovala svatozar. Sama jsem pak cinila pokani, ze z nej svym „asi spatnym“ pristupem, kousek te stedrosti nevydoluju.

A pak jsem ji potkala a daly jsme se do reci…osmdesat procent z toho, co mi on navykladal, nebyla pravda. Lakomec, sobec… byla rada, ze je pryc :o)

Nemusi byt pravda vsechno, co se rika a jak se to na venek zda!!!
Ver tomu, co jsi s nim zazila Ty sama.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.10.18 13:47

Devcatka,jste zlate :srdce: jeste bych mela dodat,ze pochazim z rodiny ktera nikdy nedala najevo lasku…moje matka se o mne nikdy nestarala,neyla mi oporou s otcem se neustale hadaji(ooravdu kazdy den)…proto kdyz jsem byla ve vztahu s nim mi ty hadky prisly naprosto normalni,I jeho chivani…jenze tohke neni normalni ve vztahu…brala jsem ad trpela jsem uzkostm,chidila k psycholozce,jenze ta mi jen potvrdila vse co vim,doporucila par knih,ktere jsem precetla,ale zavratna zmena se nekonala:( Cokoliv co delam(at sport,praci) stale je semnou,a ja nevim jak se ho zbavit…uz to trva strasne dlouho:( :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >