Ex rozeslal mé intimní fotografie

Anonymní
21.1.21 11:51

Ex rozeslal mé intimní fotografie

Ahoj holky, omlouvám se zda to píší do blbě zvolené diskuze.
Měla jsem přítele, po celou dobu za nim jezdila jej ex a měl nás proste celkové vic(hrůza). Jeho ex na mě přišla tak, ze se mu dostala do FB.( se vsema holkama se rozešel a nastěhoval ji zpět ) a ta mi poslala, ze rozeslal kamarádům a brachovi mé dost intimní fotky a videa( jezdil do práce na turnusy a takhle jsme si to “kratily”) ano je to má blbost. Já jeho fotky mám též ale zůstaly opravdu jen u mě v telefonu a pod kódem. Jde na takového člověka podat TO? Jak by jste postupovali? Cítím se hrozne. A slouhlasil, ze fotky si nechá jen pro sebe. A fotky ode mě vyloženě zadal a chtěl. Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15539
21.1.21 11:56
@Anonymní píše:
Měla jsem přítele, po celou dobu za nim jezdila jej ex a měl nás proste celkové vic(hrůza). Jeho ex na mě přišla tak, ze se mu dostala do FB.( se vsema holkama se rozešel a nastěhoval ji zpět ) a ta mi poslala, ze rozeslal kamarádům a brachovi mé dost intimní fotky a videa( jezdil do práce na turnusy a takhle jsme si to “kratily”) ano je to má blbost. Já jeho fotky mám též ale zůstaly opravdu jen u mě v telefonu a pod kódem. Jde na takového člověka podat TO? Jak by jste postupovali? Cítím se hrozne. A slouhlasil, ze fotky si nechá jen pro sebe. A fotky ode mě vyloženě zadal a chtěl. Děkuji

A vážně to chceš ještě víc rozmazávat nějakým trestním oznámením? Tak se o tom akorát dozví víc lidí, třeba tvoje rodina… Já bych to odignorovala. Stalo se, stalo (taky kdoví jestli) teď už to nesmažeš. Myslím, že většina obdarovaných kamarádů tě bude mít ještě víc v úctě, jaká jsi odvazovka :P :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2020
21.1.21 11:57

A vis, ze je opravdu rozeslal? Nekeca ti? Nebo nerozeslala je ona?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16925
21.1.21 11:58

Jestli máš dobrý tělo, tak závidím celému místnímu oddělení Policie ČR, státnímu zástupci a všem jeho kámošům a soudci a všem jeho kámošům včetně případného odvolacího senátu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74
21.1.21 12:07

Pokud to rozeslal par lidem, tak bych to neresila. Kamarad mi taky obcas posila nahe nebo polonahe fotky jeho sexualnich partnerek. Ani me to nezajima. Kdyby to zverejnil nekam, kde se na to muze podivat kazdy, tak to bych oznamila na policii. Jinak nerozmazavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3686
21.1.21 12:11

Spíš si myslím, že by mohla flastr docela dobře dostat jeho ex za nabourání se do jeho účtu.
Jinak jsi mu to posílala nejspíš dobrovolně a do budoucna asi víš, že to nemáš dělat. Ohlásit se to dá, ale za tu další ostudu to nejspíš nestojí. Nebo chceš, aby tvoji frndu znal každý policajt na okrese?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
21.1.21 12:13

Samozřejmě je to trestný čin a divím, že si tady z toho spíše dělají legraci. Jestli chceš řešit, zajdi na policii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6518
21.1.21 12:16

A jsi si jistá, že je opravdu někdo rozeslal (je jedno kdo)? TO samozřejmě podat můžeš. Bohužel za blbost se platí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 12:18

Taky se mi to stalo, jen jeho ex zustala dal ex, ale dostala se mu na fb a chtela se pomstit. Vsechny fotky a konverzace rozeslala me rodine, dokonce i osobe pod 18let. :roll: Byl to hrozny trapas, malem jsem si to hodila, protoze se strhlo sileny peklo. Ale co, stalo se, moje blbost a postavila jsem se k tomu celem. Na TO jsem nemela koule. Sice se nemam za co stydet, ale nechtela jsem aby moje prsa a me sexualni fantazie cetl nekdo z policajtu. :oops: Coz mi prijde, ze s tim hodne podobnych osob pocita.

• Citovat
  • Nahlásit
13416
21.1.21 12:18
@Anonymní píše:
Měla jsem přítele, po celou dobu za nim jezdila jej ex a měl nás proste celkové vic(hrůza). Jeho ex na mě přišla tak, ze se mu dostala do FB.( se vsema holkama se rozešel a nastěhoval ji zpět ) a ta mi poslala, ze rozeslal kamarádům a brachovi mé dost intimní fotky a videa( jezdil do práce na turnusy a takhle jsme si to “kratily”) ano je to má blbost. Já jeho fotky mám též ale zůstaly opravdu jen u mě v telefonu a pod kódem. Jde na takového člověka podat TO? Jak by jste postupovali? Cítím se hrozne. A slouhlasil, ze fotky si nechá jen pro sebe. A fotky ode mě vyloženě zadal a chtěl. Děkuji

Priste bez intimnich fotek a videi :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1527
21.1.21 12:21

Já myslím, že tě ona chce jen potrápit a nikdo to nikam neposlal..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15492
21.1.21 12:23

Je to trestný čin a pokud to nebudeš řešit, tak to příště udělá zas.

ty se fakt nemáš za co stydět - on je debill.

pokud to chceš jít řešit s policií, tak to před tím prober s právníkem a případně ho vezmi sebou - bohužel i policajti v tomhle umí být debillové.

nemusíš hned najímat advokáta - můžeš buď zavolat na bílý kruh bezpečí, nebo zajít do občanské poradny, přpípadě najt poradnu pro oběti trestných činů - provozuje to probačí a mediační služba.

S tím tedy že potřebuješ mít důkaz, že se to stalo.

a všichni co tady provozujete sekundární viktimizaci - dejte si pár facek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62234
21.1.21 12:27

Ano, podala bych to.. Neměla se do toho holka hrabat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62234
21.1.21 12:28
@pohledzdruhestrany píše:
Jestli máš dobrý tělo, tak závidím celému místnímu oddělení Policie ČR, státnímu zástupci a všem jeho kámošům a soudci a všem jeho kámošům včetně případného odvolacího senátu :mrgreen:

PČR takové fotky nezkouma :lol: chlive..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19421
21.1.21 12:30
@martina.se píše:
PČR takové fotky nezkouma :lol: chlive..

no, nechci ti brát iluze, tak raději nic 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat