Ex se snaží dostat zpět do mého života

Anonymní
16.1.21 18:28

Ex se snaží dostat zpět do mého života

Zdravím! Potřebuju se vypovídat a slyšet vaše názory, co si o tom myslíte. Na začátek, je nám oboum 20 skoro 21 let. Rozešli jsme se cca před rokem po domluvě, nic dramatického. Pak spolu cca půl roku spali. Já zase začala mít city a zase ho milovala. Jemu to takhle vyhovovalo. Když už jsem se dokopala mu to všechno říct, tak on řekl, že nechce vztah, že není připravený mít teď vztah, že nemá už ty city ke mně atd. Zkrátka, že už to nevidí. Teď zpětně jsem taky dozvěděla plno věcí..To, když jsme se scházeli, jak mi někdy lhal a plno dalších věcí, který prostě od něj nebyli fér, ale to je teď jedno. Po tomto posledním rozhovoru, jsem tedy úplně utla kontakt (řekla jsem mu, že potřebuju utnout kontakt, abych se z toho dostala) On souhlasil. Bylo to pro mě velmi velmi těžké..To také věděl. Od té doby nejsme v kontaktu. Teď když jsem se z toho konečně dostala, tak mám pocit, že se nenápadně zkouší vrátit do mého života nebo to dělá naschvál nebo opravdu nevím. Mé nejlepší kamarádce nedávno najednou poslal fotku, která je stará 2 roky, kde jsme byli spolu. A ano muselo mu být jasný, že ona mi to hned pošle a řekne, protože nás zná. S mojí nej kámoškou se naposledy bavil, když jsme ještě byli spolu. Najednou začal lajkovat mým ségrám Facebook a fotky na Instagramu, kde jsem třeba i já. Začal se najednou bavit s mým nejlepším kamarádem. Všechno najednou dohromady, což mi přijde divné. Fakt mě to štve..Nechápu, proč to dělá nebo, co tím sleduje..Co si o tom myslíte vy? Proč si myslíte, že to delá? Děkuji!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5085
16.1.21 18:38

Udržuje tě v pohotovosti pro případný sex. To se tak dělá. Raději mít tři připravené, než žádnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10073
16.1.21 18:43

Nikdy chlapovi v podobne situaci nevysvetluj, jak je to pro tebe tezke a kdesi cosi. Fakt se nevciti. Vhodnejsi je treba: „uz te nechci ani videt, vypadni z myho zivota“. Nekdy je raznost na miste.

Co tim sleduje neres, nepatrej, nema to cenu. Uz je to jedno. Rekni kamoskam, jestli by byly tak hodne a informaci o nem te usetrily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.1.21 10:21

Zase je mi divný, ze by jsi mě chtěl udržet pro případný sex. Přece jenom viděl, jak jsem z toho pak byla špatná a i ten můj nejlepší kamos mu to řekl, tak proč by znova chtěl se pouštět do něčeho, co sám řekl, ze už raději ne. Ale jsou mi divné tyhle věci, co teď dělal? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
10431
17.1.21 11:38
@Anonymní píše:
Zase je mi divný, ze by jsi mě chtěl udržet pro případný sex. Přece jenom viděl, jak jsem z toho pak byla špatná a i ten můj nejlepší kamos mu to řekl, tak proč by znova chtěl se pouštět do něčeho, co sám řekl, ze už raději ne. Ale jsou mi divné tyhle věci, co teď dělal? :think:

Tak sama vidíš, že tě pomalu ale jistě dostává tam kam chce :nevim: Přemýšlíš proč to dělá? A proč? Atˇsi dělá co chce, ty si toho nevšímej a máš klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
17.1.21 12:41

V tom stejném věku jsem kdysi něco takového taky zažila. Nebylo to ani o tom, že by si mě chtěl udržet jen na to, ale spíš, že se po čase vždy začal nudit. Nebylo v tom nic skutečného, jen když mu zrovna nic nevycházelo jinde, tak o sobě dal trochu vědět, ale zase nic zásadního, žejo, aby náhodou z toho ještě neco nebylo :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat