Ex vadí že jsem pozval její rodiče na svatbu

Anonymní
27.9.21 01:15

Ex vadí že jsem pozval její rodiče na svatbu

Vůbec nechápu proč jí to vadí když to ona mě podváděla a opustila kvůli chlapovi který je o skoro 18 let starší než ona. Já jsem jí to odpustil už dávno a šel jsem dál takže nechápu proč nemůže i ona. Můj otec a její jsou nejlepší kamarádi už od základky a byli to původně oni kdo nás dali dohromady. Nemám moc koho pozvat akorát otce a pár přátel a oni se ke mě vždycky chovali velice dobře.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10127
27.9.21 02:01

Tak jí to vadí a co má být?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
936
27.9.21 03:18

Asi by šla taky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16202
27.9.21 05:21

A tobě vadilo, že tě opustila. No a co, že jí to vadí? Dá snad rodičům zaracha? Bych jí vůbec neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4123
27.9.21 05:50

Ja bych exakovy rodice na svatbu nevzala, i kdyby to byli nejlepsi lidi na svete. Jestli nemas koho pozvat, tak udelejte malou :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lucenka
27.9.21 05:53

Pokud s nimi máš dobré vztahy, tak bych je v klidu pozvala a na její názor ohledy nebrala. Zakázat to tobě ani jim nemůže.

• Citovat
  • Nahlásit
20548
27.9.21 06:05
@Anonymní píše:
Vůbec nechápu proč jí to vadí když to ona mě podváděla a opustila kvůli chlapovi který je o skoro 18 let starší než ona. Já jsem jí to odpustil už dávno a šel jsem dál takže nechápu proč nemůže i ona. Můj otec a její jsou nejlepší kamarádi už od základky a byli to původně oni kdo nás dali dohromady. Nemám moc koho pozvat akorát otce a pár přátel a oni se ke mě vždycky chovali velice dobře.

a jaký názor na to má budoucí žena? :think: mít na svatbě rodiče bývalé není úplně běžné a někomu by to mohlo vadit :think: už ses jí an to ptal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4123
27.9.21 06:23
@Keyllah píše:
a jaký názor na to má budoucí žena? :think: mít na svatbě rodiče bývalé není úplně běžné a někomu by to mohlo vadit :think: už ses jí an to ptal?

To by me taky zajimalo :think: vypada to trochu jako exhibice

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
27.9.21 06:31

To je hnus, chudák nevěsta. Borec ji evidentně využil, aby bejvalka viděla.. Já bych na svatbě rodiče partnerovy ex teda nechtěla. Trapné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35703
27.9.21 06:40

Jestli to nevadí té současné, tak nevidím důvod je nepozvat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33352
27.9.21 06:48
@Helena1886 píše:
To je hnus, chudák nevěsta. Borec ji evidentně využil, aby bejvalka viděla.. Já bych na svatbě rodiče partnerovy ex teda nechtěla. Trapné.

Vzdyt puse, ze je to velky kamarad otce nevesty. Ocekavam, ze se teda dobře zna i s nevestou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78764
27.9.21 07:02
@vokishka píše:
Vzdyt puse, ze je to velky kamarad otce nevesty. Ocekavam, ze se teda dobře zna i s nevestou

Ne nevesty, ale jeho otce. Nicméně ani tak nevidim nic špatného ani ztapneho na pozvani rodinych přátel, to, ze on bohuzel chodil s jejich dcerou a nevyslo to, jeste neznamena, ze oni prestavaji byt prateli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
27.9.21 07:02

@vokishka Jeho otec je dobrý kamarád otce ex, tak jsem to pochopila.
Jinak ne. Pokud jsou kamarádi, ať se zvou na rodinné oslavy. Ale bys je zval na svou svatbu? Já bych asi nechtěla, aby můj chlap zval rodiče své ex :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33352
27.9.21 07:05
@j.a.n.i1 píše:
Ne nevesty, ale jeho otce. Nicméně ani tak nevidim nic špatného ani ztapneho na pozvani rodinych přátel, to, ze on bohuzel chodil s jejich dcerou a nevyslo to, jeste neznamena, ze oni prestavaji byt prateli.

Jo, blbě jsem cetla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25016
27.9.21 07:10

Probrala bych to především se svou nastávající. Jestli to nevadí jí.
Pokud ti otcové byli dlouho před tím vztahem nejlepší kamarádi, tak proč ne? A exce to měl vysvětlit i její táta. Říct jí, hele, já s Tondou pásl krávy už na základce a to, že ste se s Petrem před pár lety rozešli, je sice blbý a škoda, ale to neznamená, že já zpřetrhám všechny vazby.

No a co si myslí ex, ti může být tak trochu jedno, ne? Pokud ti na tu svatbu nepřijde udělat hysterickou scénu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat