Ex vadí, že se se mnou jeho kamarádi baví

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marketa1919
Povídálka 12 příspěvků 05.05.18 09:11
Ex vadí, že se se mnou jeho kamarádi baví

Ahoj, dámy mám na vás dotaz. Nedávno se se mnou rozešel přítel, se kterým jsme plánovali společnou budoucnost a tak. Po rozchodu jsem zůstala v kontaktu s jeho kamarády. Celkem často se s nimi vídám, protože mě to s nimi baví, rozumím s nimi a alespoň nemyslím na ten rozchod. Bývalý to však hrozne řeší. Mě nic neřekne, ale porad za to nadává těm kamarádům. Zrovna před par dny se dozvěděl, ze jsem s tím jedním jela autem a pustí se do nej, padala dokonce sprostá slova… co si o tom myslíte? Projevuje tím nějakou žárlivost nebo proč to děla? Nikdo to vážně nechapeme…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Hanka1
Extra třída :D 13206 příspěvků 05.05.18 09:16

Exemneres a kdyby mel blbe keca, tak ho odpal ze jeho kamaradi zustavaji i nadale tvymi kamarady a ze se s nima budes stykat tak jak ty uznas za vhodne. S kamarady se i nadale stykej…

destik
Stálice 94 příspěvků 05.05.18 09:36
Podobně

Ahoj, řešila jsem podobné. Kluk, tenkrát ten s rozevlátou košilí hrál basket, všechny po něm letěly. Sbalila jsem ho, nějaký čas jsme spolu chodili a pak mi řekl, že už nechce. Neva, brala jsem to, že jsem poznala fajn přátele a dál s nimi chodila ven. Akorát, že se najednou začal objevovat i Petr. Ale ne tak, že by přišel, ale tak, že nás i na jedné procházce sledoval a křížil nám rádoby neviditelně cestu. Když jsme došli do parku, tak se objevil a zeptal se mě, jestli se mnou může mluvit. Začal neskutečně žárlit, ptal se mě proč to dělám, a že mě chce zpátky. Ale já už jeho ne, mám nějaké limity a nechci nikoho, kdo mě bude sledovat. Nějaký čas mi ještě psal, a pak ho to přešlo. Čím víc to budeš řešit, tím víc bývalý bude mít pocit, že je důležitý. Navíc ti to bude sahat do života tak, že si nenajdeš jiného. Vyprdni se na něj :D

Marketa1919
Povídálka 12 příspěvků 05.05.18 09:42

Já ho docela ignoruju. Mě nepíše, mě nechce ani vidět a je na mě úplně nechutny, takže v kontaktu s nim nejsem. Jen už mě štve jak nadává jim. On nás nikdy nepotká, ale pokaždé když nás vidí nějaký jeho známy, tak se to hned dozví ze jo. Jeden den děla, ze mu to je jedno a za další tři dny by kvůli tomu posílal všechny víte kam… rozešel se on, on už nechtěl být v tom vztahu. Tak mě nenapadá jediný důvod, proč teď děla takovéhle scény.

destik
Stálice 94 příspěvků 05.05.18 09:53

Čekal, že je odstřihneš všechny. A nepochodil. :lol:

Chytrak
Ukecaná baba ;) 1767 příspěvků 05.05.18 09:56

@Marketa1919 pokud oni chtej byt s tebou v kontaktu a rozumi si s tebou, tak bych se na nej vybodl a dal se s nimi bavil. Jen bych jim asi rekl, ze te mrzi to jak se k nim chova kvuli rozchodu, omlouvas se za nej a ze chces byt s nima v dal kontaktu jestli jim to nevadi.

Nevim, proc to dela, ale myslim, ze mozna se boji, ze zacnes mluvit o nem, co udelal a tim on v jejich ocich klesne.

dedrichov
Závislačka 2611 příspěvků 05.05.18 10:04
@Marketa1919 píše:

Víš proč žárlí, protože si myslí, že s některým s kamarádů začneš chodit/chodíš. Tak to bere jako dvojitou zradu. Vykašli se na něj, pokud to ustojí kamarádi, stýkala bych se s nimi dál.

Marketa1919
Povídálka 12 příspěvků 05.05.18 10:08

@dedrichov Na tom asi něco bude. Kamarádi to ustoji, znají ho moc dobře a vědí, co od nej čekat. Ale teda jediný člověk, který tu ma právo brát něco jako zradu, jsem já :lol: určitě ne on, který mě odkopl, jako bych nic neznamenala. Ach jo, ti chlapi jsou složití :roll:

Šarlota4
Echt Kelišová 9443 příspěvků 05.05.18 10:59

Logicky ceka, ze jeho kamaradi zustanou na “jeho” strane. Nechce te potkavat, tak se snazi ten kontakt utnout. Ty nemas “sve” kamarady? Tedy ne, ze by ses nemohla kamaradit s temi jeho na tom nic spatnyho neni.

Marketa1919
Povídálka 12 příspěvků 05.05.18 11:09

@Šarlota4 Mám i své kamarády samozřejmě, akorát jsem společenský člověk a bavim se rada se vsema ;) oni by se chtěli bavit i s nim, je to jejich kamarád. Jenže on nedokáže prekousnout, ze by se bavili se mnou a i s nim. A přece nemůže nikdo nikomu zakazovat, s kým se vídá a kam ma jezdit, aby náhodou nepotkal koho potkat nechce.

Santyna
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 05.05.18 13:00
@Marketa1919 píše:
@Šarlota4 Mám i své kamarády samozřejmě, akorát jsem společenský člověk a bavim se rada se vsema ;) oni by se chtěli bavit i s nim, je to jejich kamarád. Jenže on nedokáže prekousnout, ze by se bavili se mnou a i s nim. A přece nemůže nikdo nikomu zakazovat, s kým se vídá a kam ma jezdit, aby náhodou nepotkal koho potkat nechce.

Spíš bych to brala tak, že se svými práteli chtěl dál trávit po rozchodu zase pohodový čas, vyrážet na výlety, slavit narozky, seznámit je s budoucí novou partnerkou apod., s tebou vztah ukončil nechtěl tě už vídat a najednou jsi všude třeba na oslavách, výletech prostě se tě nemůže zbavit a když chce vidět kamarády na různých akcích, musí vidět i tebe a to mu vadí. atd :nevim: Moji přátelé třeba mé rozchody plně respektovali a brali na mě ohled takže prostě ex měli smůlu… Kamarády, kteří by se na mě vykašlali a brali ex mezi sebe když by věděli, že mi to je nepříjemné bych nechtěla… Je to vysoce neslušné. Chápu, že s tebou ze dne na den neutli kontakt, ovšem moji přátelé jsou moji a vždy stojí za mnou a ne za mými partnery - ale nejsou jich kvanta jen pár ale kvalitních… pak by to byli jejich známí a ne moji :nevim:. Není to tvůj problém… bav se s kým chceš a ex alespoň pozná kdo z jeho údajných kamarádu je fakt kamarád a kdo ne a klidně mu bude tahat exku na oči :kytka:

Santyna
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 05.05.18 13:07
@Marketa1919 píše:

Nediv se, rozešel se s tebou a oni mu tě tahají do života… Představ si, že se chceš zbavit ex… fakt ti leze krkem a nemůžeš ho ani cítit i když třeba nebyl zlý a všude kam se hneš je… na grilovačce, oslavě, výletě, jen tak venku prostě se ti “vecpal” do života, přátel atd. Jednomu kamarádovi takhle exka jezdila za jeho rodiči na návštěvu, že je má ráda a divila se, že to exovi vadí :nevim:

sakulek
Kecalka 203 příspěvků 05.05.18 14:35

I když mě slečna seznámila se svými kamarády a za x let jsem s nima podnikl nespočet akcí, bral jsem to po rozchodu tak, že to byli jejich kamarádi, že potřebuje jejich podporu a já je nikdy nekontaktoval a nechodil za nima. A to i přes to, že jsem si s nima opravdu rozuměl a chybí mi. Pokud jsme se však někde náhodně potkali, neviděl jsem nic špatného na tom, abychom spolu prohodili pár slov…

Tvoje chování by na mě působilo jako že mi děláš naschvály, jako že mi chceš přebrat moje kamarády. Měla bys respektovat, že s koncem vztahu jste se rozdělili nejen vy dva, ale i vaši kamarádi. Nebo on snad dolejzá za tvýma kámoškama?

dickys
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 05.05.18 15:05

Já to celkem chápu, když se člověk rozejde, bolí to a není dobrý toho druhýho vídat, ani takhle přes kamarády. Taky jsem nebyla nadšená, když po rozchodu si muj bejvaly vypisoval s mymi kamarádkami a chtěl se s nimi pořád scházet… A jo, dělal mi to naschvál.

Santyna
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 05.05.18 15:07
@dickys píše:
Já to celkem chápu, když se člověk rozejde, bolí to a není dobrý toho druhýho vídat, ani takhle přes kamarády. Taky jsem nebyla nadšená, když po rozchodu si muj bejvaly vypisoval s mymi kamarádkami a chtěl se s nimi pořád scházet… A jo, dělal mi to naschvál.

Tak snad ho ty dobré kamarádky postupně utly, aby tě nevystavovaly nepříjemným situacím :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Příběhy amerických vrahů: Ted Bundy byl chytrý hezoun. A také nekrofil a sadista

Minimálně třicet obětí za pouhopouhých pět let. To je statistika jednoho z... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama