Ex vyhrožuje, že mi nechá vzit děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 19:14
ex vyhrožuje, že mi nechá vzit děti

Dobrý den, mám dotaz, můžou mi odebrat děti na základě toho, že na mě bude podána obžaloba? Jsem teď v trestnim řízeni, a doufám že vyváznu jen s podmínkou, dozvěděl se to můj ex, a chce se mi pomstít přes děti, o které vůbec nemá zájem, oni ho prakticky neznají, a nechtěji k němu. Je mu i jedno, že k němu nechtějí, dokonce mi řekl, že klidně ať jdou do děcáku, jen když já budu trpět. Děkuji za odpověd.

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineAspera
Generální žvanilka 21094 příspěvků 1 inzerát 23.10.18 19:20

Co si provedla a kolik je dětem?

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5962 příspěvků 23.10.18 19:22

Záleží cos provedla, pokud nevyvázneš s podmínkou budeš dělat co?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 19:26

Tezke ublizeni na zdravi, berou to ve stadiu pokusu. Byla to spise sebeobrana. Beztrestna minulost, o deti vzdy postarano, nemaji na me nic. Nejstarší syn je u otce, chtel k němu. Mladsi, bude mit 10 a mala ma šest, nechteji k němu. Nechci zachazet do detailu, vysetrovatel to pry vidi na podminku, max s dohledem, byla to chyba, bohužel stalo se. Prosim uz jen odpověd na zadanou otazku v textu výše…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 19:27

@Kriss Tina opravdu nevim, a nechci aby jste mě tady soufily, když nevidite do toho, proto žádam jen odpoved na mou otazku… Děkuji

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 1 inzerát 23.10.18 19:30

Ono bohuzel bez toho aniz bys popsala proc jsi obzalovana Ti nikdo poradne neodpovi, ale vzhledem k tomu, ze je to kvuli tezkemu ublizeni na zdravi se obavam, ze nejaka sance na strane ex tam bude :nevim:

Uživatel je onlineAspera
Generální žvanilka 21094 příspěvků 1 inzerát 23.10.18 19:32
@Twixinka píše:
Ono bohuzel bez toho aniz bys popsala proc jsi obzalovana Ti nikdo poradne neodpovi, ale vzhledem k tomu, ze je to kvuli tezkemu ublizeni na zdravi se obavam, ze nejaka sance na strane ex tam bude :nevim:

Taky se toho obávám a to, že je jeden syn u něj taky pro tebe plusové body nejsou. Uvidíš jak to dopadne a pak jak bude úspěšný otec dětí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 19:33

@Twixinka i v případě, že se jedna, nebo bude jednat zatim jen o obžalobu? Když OSPOD vidi, že je u děti vše v klidu, když dochazime do rodinne poradny… ? Mohou jit i jinam, nez k byvalemu a než do děcáku? Např prarodiče…

Melpel
Ukecaná baba ;) 2046 příspěvků 23.10.18 19:35

To „dokonce mi řekl, že klidně ať jdou do děcáku, jen když já budu trpět“ řekl ústně, nebo ti to poslal jako sms/mail/…? Zkusila bych si takovéto výplody archivovat, protože před soudem, kdyby k nim šlo přihlédnout, by ti mohly pomoct. Jen nevím, jestli smíš nahrávat, jestli to není nějak ošetřeno zákonem. Kdybys to měla písemně (jako sms), tak by to bylo lepší.

Uživatel je onlineAspera
Generální žvanilka 21094 příspěvků 1 inzerát 23.10.18 19:36

Je taky otázka, jak moc to byla sebeobrana a co se vše poškozenému stalo. Něco jiného by bylo ublížit někomu při autonehodě a něco jiného píchnout ho nožem zezadu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 19:37

@Aspera no mi rekli, ze pokud jim nedám duvod aby mi je vzali, tak mi je nevezmou, a ja se snazim jim ten duvod nedat. Oni taky dobře vi co je ex zač… Tahle nešťastna situace mu jen nahrala k tomu se pomstit… Dneska mi pravě sdelil, ze hned jak bude na me podana obžaloba, ze mi je vezme… Tak proto se ptám…

terinka4444
Hvězda diskuse 68439 příspěvků 23.10.18 19:37
@Anonymní píše:
@Twixinka i v případě, že se jedna, nebo bude jednat zatim jen o obžalobu? Když OSPOD vidi, že je u děti vše v klidu, když dochazime do rodinne poradny… ? Mohou jit i jinam, nez k byvalemu a než do děcáku? Např prarodiče…

tak do děcáku nepůjdou v případě, že se o ně postarají příbuzní, obzvláště prarodiče. Nikdo nedá děti do děcáku, když mohou být u své rodiny, která je chce. Ovšem samozřejmě největší šanci má ex, jejich otec, pokud bys šla do vězení a on je chtěl, tak je dostane.
Jestli ti je seberou, když budeš v podmínce, záleží na soudci, ale spíš ne, proč by měli? A rozhodně ti je neseberou, aby je dali do děcáku, jen proto, že máš podmínku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.10.18 19:38

@Melpel mam to pisemne, vse si schovavam…

jitka 11
Neúnavná pisatelka 18896 příspěvků 23.10.18 19:39
@Anonymní píše:

Možní jsou prarodiče, Klokánek. Možná ještě něco jiného. Zkus se ještě zeptat na OSPODu, určitě Ti něco poradí.

terinka4444
Hvězda diskuse 68439 příspěvků 23.10.18 19:40
@Anonymní píše:
@Melpel mam to pisemne, vse si schovavam…

no to si schovej, jestli máš písemně, že je mu jedno, jestli půjdou do děcáku, hlavně když se pomstí tobě, tak máš vyhráno.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >