Jak se zbavit výčitek po rozchodu?

Anonymní
30.10.20 08:58

Ex zkušenosti po rozchodu

Ahoj holky, cca před půl rokem jsme se rozešli s mým ex po cca 8 letech je mi 25, takže první láska. Před třemi lety jsme se k sobě nastěhovali, bylo to fajn až na poslední rok
kdy mě ex přítel ignoroval, sex jednou za měsíc, nechtěl na výlety a strašně zlenivěl, celou domácnost jsem platila já.
On mi dával na jídlo 1000,–Kč za měsíc, a zaplatil za sebe nájem toť vše.
Rok jsem to vydržela a našla si někoho jiného a rozešli jsme se, můj nynější přítel je opak ex, miluje výlety, stará se o mě moc hezky.
Půl rok co uběhl od roczhodu mě ex neustále kontaktoval, jenže to byl kontakt jako
nepůjdeš na kafe?
a já no že proč ne
a když mělo k setkání dojít zrušil to :D slyšela jsem že střídal holky jak ponožky a před 4 měsící skončil na psychiatrické léčebně s tím, že měl sebevražedné sklony :zed: ale prý ho po 2 týdnech propustili, tak to asi nebylo nic vážného. Protože na svůj fb dával fotky jak se má dobře, jak mu je fajn a furt cpal lidem jak je šťastný až mi to přišlo na hlavu
Přeju mu samozřejmě to nejlepší, at je zdraví a šťastný, ale občas dost pochybuji že jsem tohle vše zavinila já a že jsem celý vztah já posrala, tím že jsem si někoho našla :nevim: Občas mám takové výčitky že jenom sedím a brečím.
Bojovala jste s tím některá? Jak se výčitek zbavit? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
507
30.10.20 09:11

Asi bych ho smazala z Facebooku a blokla v telefonu a zamezila dalšímu kontaktu. On se s tím musí poprat sám. Nejsi jeho maminka a on malé dítě, aby jsi se o něj měla povinnost starat a měla za něho odpovědnost ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14056
30.10.20 09:23

A co tedy chceš? Našla sis lepšího přítele a budeš brečet za ex, který byl podle Tvého popisu líný, k ničemu a finančně se nepřetrhnul?

Nejsi zodpovědná za ničí štěstí, jen za to svoje. Tak přestaň brečet kvůli zlobivému klukovu a važ si toho, co máš. Ale ona je s ním nuda, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2984
30.10.20 10:09

To ale není tvoje vina ani to není tvuj problém, to je problem tvého ex. On se se svym zivotem musí vypořádat. Prečti si Čtyri dohody nebo mrkni na youtube (Dušek to ma hezky srozumitelně podané)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
48
7.11.20 22:01

Nic si nevyčítej. Jestli jsi pro sebe tehdy shromáždila tolik důvodu proti soužití, tak to tak asi mělo být. Expartner to zklamání zvládne, jako každý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama