Ex zprávy co půl roku

Anonymní
26.2.21 20:40

Ex zprávy co půl roku

Dobrý večer, zajímal by mě Váš názor na tuhle problematiku.
V roce 2019 se semnou rozešel ex partner, hodně mi ublížil po rozchodu mi občas napsal tak jednou za měsíc po dobu půl roku. Ještě ten rok mě chtěl zpátky ale vždy couvl.
Poté si našel přítelkyni - nevyšlo jim to a opět mi psal jak se mám, co nového jestli někoho mám atd… že mě chce vidět a poté se zase odmlčel snad do ledna roku 2020 kdy napsal bratrovi, jak se mám co nového a opět jestli někoho mám pak zase nic a dnes se mi opět ozval i bratrovi a dokolecka jestli někoho mám jestli jsem šťastná atd… vždy on ukončí konverzaci a pak se dlouho neozve pokaždé ho zajímá jestli někoho mám nebo ne…
Je mi hloupé mu nějak nereagovat na zprávy přeci jen jsou to už 2 roky skoro
Co si o tom myslíte?
Vždy mi před ukončením konverzace napíše tak zas někdy si napíšeme 😁
Vím že i když nejsme nikde v kontaktu na sociálních sítích ze vi o každém mem kroku o každém vztahu co byl na krátkou dobu…
je tohle normální?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7869
26.2.21 20:45

Nechává si u tebe otevřeny zadní vrátka a tobě to taky zřejmě vyhovuje. Kdyby ti tak moc ublížil tak kontakt rázně utneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3685
26.2.21 20:45

Uz bych mu neodepisovala, co z toho :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
26.2.21 20:48

Ignorovala bych ho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21793
26.2.21 20:57

Nereagovala bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
26.2.21 21:31
@Anonymní píše:
V roce 2019 se semnou rozešel ex partner, hodně mi ublížil po rozchodu mi občas napsal tak jednou za měsíc po dobu půl roku. Ještě ten rok mě chtěl zpátky ale vždy couvl.
Poté si našel přítelkyni - nevyšlo jim to a opět mi psal jak se mám, co nového jestli někoho mám atd… že mě chce vidět a poté se zase odmlčel snad do ledna roku 2020 kdy napsal bratrovi, jak se mám co nového a opět jestli někoho mám pak zase nic a dnes se mi opět ozval i bratrovi a dokolecka jestli někoho mám jestli jsem šťastná atd… vždy on ukončí konverzaci a pak se dlouho neozve pokaždé ho zajímá jestli někoho mám nebo ne…
Co si o tom myslíte?
Vím že i když nejsme nikde v kontaktu na sociálních sítích ze vi o každém mem kroku o každém vztahu co byl na krátkou dobu…
je tohle normální?

Je to trapný, myslí si, že si s tebou bude pořád takhle hrát a ty mu na to budeš skákat. A budeš ptát, proč ho to zajímá a vyžadovat další a další komunikaci a bla bla bla. Nevím, proč je ti blbý mu neodepisovat. Kdyby se tě ptal, jestli u tebe nezapomněl, já nevím, cédéčko nebo něco, budiž, mohla by to být i pravda, ale když se furt dokola ptá, jestli někoho máš? Bože! Trapné. Neodepisujte mu ty ani brácha.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3318
26.2.21 21:40

To mi dělal bývalý. Až když jsem po víc jak 10 letech odpověděla, ze nic moc protože dvoutýdenní dítě nechce dost tak už se neozval :lol: s manželem jsem se seznámila po svou měsících od rozchodu. Já ze slušnosti odpověděla, ale nijak extra neresila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3704
27.2.21 07:00
@Anonymní píše:
Co si o tom myslíte?
je tohle normální?

Ozývá se tehdy,, když nikoho nemá na obzoru. Drží si tě v záloze. Kdyvy tě chtěl, vypadá to jinak. Kašli na něj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat