Exekuce a OSVČ finanční poradenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 21:17
Exekuce a OSVČ finanční poradenství

Ahoj mám otázku.
Mám exekuce které splacim, jsem na RP a v dubnu mi končí. Je možnost podnikat ve finanční poradenství a zpracování konzultace a činnost finančních zprostředkování služeb. Nedělala bych konzultace ale jen sekretářku poradkyni. Půjde udělat živnost když mám exekuce?? Děkuji za každou odpověď

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineJanli
Kelišová 6364 příspěvků 07.01.18 21:23

Pokud budeš dělat jen sekretářku tak asi ano, ale pokud by jsi měla být sama činná ve finančním poradenství, tak to nepůjde, už nikdy.

Nikolkar
Kecalka 132 příspěvků 07.01.18 21:23
@Anonymní píše:
Ahoj mám otázku.
Mám exekuce které splacim, jsem na RP a v dubnu mi končí. Je možnost podnikat ve finanční poradenství a zpracování konzultace a činnost finančních zprostředkování služeb. Nedělala bych konzultace ale jen sekretářku poradkyni. Půjde udělat živnost když mám exekuce?? Děkuji za každou odpověď

Ty blaho, já si myslím že s exekuci poníka můžeš. Ty firmu asi nebudeš mít že?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 21:24

@Janli ale musím si udělat živnost na tohle. Co jsem psala výše. Nebudu mít firmu budu pod OVB.

Nikolkar
Kecalka 132 příspěvků 07.01.18 21:25
@Nikolkar píše:
Ty blaho, já si myslím že s exekuci poníka můžeš. Ty firmu asi nebudeš mít že?

Ne poníka, podnikat. :lol:

Chytrak
Závislačka 2845 příspěvků 07.01.18 21:26

Podnikat ve financnim poradenstvi a mit na krku exekuce? Zajimave :think:
Co takhle se sama spis zajit poradit jak se zbavit a vyhnout exekucim.

Nikolkar
Kecalka 132 příspěvků 07.01.18 21:28

@Chytrak trefné prizdivsko, každopádně paní, slečna anonym se neptal jak řešit exekuce. Ale jak vydělat peníze aby bylo jak splatit exekuce.. :nevim:

Chytrak
Závislačka 2845 příspěvků 07.01.18 21:29
@Nikolkar píše:
Ne poníka, podnikat. :lol:

Co ty vis, treba i ponik bude :mrgreen: 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 21:29

@Chytrak to se omlouvám, exekuce chci vyřešit jednou provždy ale bez peněz asi těžko že? Mám možnost dělat sekretářku finanční poradkyni. Ale musím si udělat živnost… Tak se ptám zda je to problém… :zed: :zed:

Nikolkar
Kecalka 132 příspěvků 07.01.18 21:30

@Chytrak třeba poník bude. :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 21:31
@Nikolkar píše:
@Chytrak třeba poník bude. :D

Děkuji, ale nepotřebuji zástani.. Můžu si za to sama že sem se nechala ukecat, a pak přišla o práci. Jen to chci mít z krku. A když mi končí RP nebudu to mít z čeho splácet.. :(

Nikolkar
Kecalka 132 příspěvků 07.01.18 21:32
@Anonymní píše:
Děkuji, ale nepotřebuji zástani.. Můžu si za to sama že sem se nechala ukecat, a pak přišla o práci. Jen to chci mít z krku. A když mi končí RP nebudu to mít z čeho splácet.. :(

Já to chápu, do téhle situace se může dostat každý.. Tak držím palce.. :kytka:

Chytrak
Závislačka 2845 příspěvků 07.01.18 21:37
@Anonymní píše:
@Chytrak to se omlouvám, exekuce chci vyřešit jednou provždy ale bez peněz asi těžko že? Mám možnost dělat sekretářku finanční poradkyni. Ale musím si udělat živnost… Tak se ptám zda je to problém… :zed: :zed:

Nenapsalas jakou bude mit vyhodu delat na ICO oproti tomu ze se nechas zamestnat. Ja tam zadnou vyhodu nevidim, jen sama negativa. Takze ja bych touhle cestou nesel.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.18 21:38

@Chytrak můžu to dělat z domova.. Nemám hlídání pro dítě. A do školky ji vezmou až příští rok. Tak proto

Chytrak
Závislačka 2845 příspěvků 07.01.18 21:44

OK. A mas tam garantovanej nejaky prijem? Zdravotni si musis platit vzdycky, at vydelavas mesicne 10litru nebo nulu. A exekutor ti po tom privydelku klidne skoci taky. Tak abys pak nemela i exekuci na ZP.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Česko, dílna všech coverů: Další verze hitu Být stále mlád Mareše a Gotta boduje

Jak se dělají hity v Česku? Zrecyklujte úspěšnou zahraniční melodii, dejte jí... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >