Exekuce a prodej movitých věcí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.18 19:19
Exekuce a prodej movitých věci

Holky, došel mému ex na moji adresu dopis o příkazu tedy abych byla přesná exekuční příkaz k prodeji movitých věcí co to znamená? Dluh činí 30tisic

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33366 příspěvků 21.12.18 19:21

movité věci jsou vybavení bytu/domu-nábytek, spotřebiče

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3034 příspěvků 21.12.18 19:21

Že ti bude rozprodán majetek, který je u tebe doma, pokud ex má u tebe ještě své bydliště. Pokud ne, budeš potřebovat doklad o tom, že je odhlášený. Exekutoři jsou hajzlové, mohou kdykoliv zaklepat na dveře.

cecetka
Echt Kelišová 7655 příspěvků 21.12.18 19:28

@Aduš8 Exekutori jsou hajzlove??? :nevim: A dluznici jsou svati, ze? Chudacci :zed:
Takovym jako ty preji, aby jim nekdo dluzil a neplatil :pocitac:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64157 příspěvků 3 inzeráty 21.12.18 19:33
@cecetka píše:
@Aduš8 Exekutori jsou hajzlove??? :nevim: A dluznici jsou svati, ze? Chudacci :zed:
Takovym jako ty preji, aby jim nekdo dluzil a neplatil :pocitac:

Tak zrovna v pripade, kdy chteji zabavovat veci, ktere celkem jasně dluznika nejsou, hajzlove rozhodne jsou.

pikola
Neúnavná pisatelka 19693 příspěvků 21.12.18 19:35
@j.a.n.i1 píše:
Tak zrovna v pripade, kdy chteji zabavovat veci, ktere celkem jasně dluznika nejsou, hajzlove rozhodne jsou.

No jelikož u ní byl asi přihlášený k pobytu, tak přišel dopis k ní a ona ho předpokládám rozbalila. Oni hledají kdekoliv kde má dlužník nějaké bydliště nebo cokoliv.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64157 příspěvků 3 inzeráty 21.12.18 19:38

@pikola To nerozporuji, ovsem pokud třeba 22 lety kluk bydli u rodicu, tak to vybaveni bytu fakt nebude jeho… A chtit po rodičích aby to dokladali je dost mimo misu, presto se takove veci nekteri vykutaleni exekutori snazi zabavovat.

Uživatel je onlineLara Farseer
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 21.12.18 19:43

K nám domů chodili celé mé dětsví a i po čas dospělosti obálky od exekutorů, inaksních agentur atp na mého otce. Přestože tam prokazatelně po rozvodu manželství od mých 6 let nebydlel. Jen si tam haj*l nechal trvalý pobyt a nešlo to zrušit bez jeho souhlasu.

Časem už jsme dali dohromady kupu dokumentů, to jsme vždy zaslali a oni nám dali pokoj…

Jen jednou mě jedna paní seřvala, že otvíráním tý obálky porušuju listovní tajemství, že na mě pošle policii, leda bych uznala ten jeho dluh a zaplatila to 8o.

Tak jsem jí slušně poslala někam, protože jestli mi má domů dorazit exekutor, tak se chci mít možnost bránit… Nakonec taky dali pokoj.

Bylo to hrozné, já všechny své závazky poctivě platím a neustále jsme s nimi museli jednat. Většina z nich teda byla slušná a nechali si vše vysvětlit…

Monchichik
Kelišová 6138 příspěvků 21.12.18 19:45

@j.a.n.i1 A jak mají vědět, čí ty věci jsou? Proč celkem jasně? Bude to muset dokázat ona. Chodí i na adresu předpokládaného pobytu, tak buď tam měl trvalý pobyt nebo mají zjištěno, že se tam zdržoval.

Uživatel je onlineLara Farseer
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 21.12.18 19:45

@j.a.n.i1
Tam už záleží na lidech no. My jsme si ten byt nakonec s manželem koupili, komplet zrekonstruovali, takže od víceméněvšeho teď už mám opravdu účtenky a můžu to zdokladovat, ale předtím to samozřejmě nebylo…

Měli jsme asi štěstí na slušné exekutory, protože jim naše vysvětlení vždy stačilo. Asi třikrát přišli osobně a chtěli oblepovat, ale to jsme se s nimi taky dohodli.

Uvědomuju si, že je štěstí, že nešlo o Podkonického a podobné pány…

Perlička byla, když k nám přišly vymáhat dlužné alimenty (na mě a bráchu :mrgreen: )

Monchichik
Kelišová 6138 příspěvků 21.12.18 19:45

@Aduš8 Jestli je odhlášený, je úplně jedno.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64157 příspěvků 3 inzeráty 21.12.18 19:55

@Monchichik No a to je presne to, co je špatně, proc ma nekdo, kdo nic nedluzi, prokazovat, ze jsou jeho veci opravdu jeho… A exekutorovi staci domnenka, ze je to dluznika, trochu ujety, ne.

Uživatel je onlineAduš8
Závislačka 3034 příspěvků 21.12.18 20:03

@cecetka nikde nepíšu, že dlužníci jsou svatí. Ale, s mamkou jsem zažila exekutora, který přišel do našeho bytu kvůli jejímu příteli. A to, jak se chovali jen proto, že okamžitě poznali, že mamka nemá ponětí, co si smí a nesmí dovolit. Kdybych tam nebyla, vybílili by jí byt, i přesto, že na to neměli právo. Dotyčný tam ani nebydlel, už vůbec neměl adresu. Jen někdo ze sousedů řekl, že je spolu vídají. Takže ano, jsou to bezpáteřní hajzlové.

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33366 příspěvků 21.12.18 20:05

my koupili nemovitost od lidí v exekuci, obálky jsme otvírali, na příslušná místa místa volali, měli jsme klid. ALE bylo jasné, že dlužníci s námi nemají nic společného.

Monchichik
Kelišová 6138 příspěvků 21.12.18 20:06

@j.a.n.i1 No a jak jinak by měli zjistit, že v bytě, kde přebývá i dlužník má majetek i někdo další? Musí nějak zjistit co je čí,ne? I když chápu, že si účtenky nikdo x let neschovává, ale holt budeme muset. Když přijdou do bytu a já řeknu, že všechno je moje a on tady nic nemá, tak proč by mi to měli věřit? To by asi nezabavili nikdy nic.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Přestala dýchat u snídaně! Princezna se zlatou hvězdou náhle zemřela

Zemřela Marie Kyselková (†83), která proslula coby princezna Lada v... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >