Exekuce - dvojnásobek živ. minima

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bubunka
Kecalka 300 příspěvků 08.10.14 13:27
exekuce - dvojnásobek živ. minima

Ahoj mam blokly ucet exekutorama, znama mi poradila, ze mam pravo zazadat v bance o dvojnasobek ziv minima ze zakona, ale co kdyz jsem mela na ucte mene nez ten dvojnasobek? daji mi aspon to co jsem tam mela? nebo nic!?díky

Reakce:
Measmille
Ukecaná baba ;) 2037 příspěvků 08.10.14 13:54

Uzavri si ucet na nekoho jineho nebo si nech posilat pe izenejak jinak - exe to jen tak neodblokujou (pokud nebude exe splacena) no a ohledne banky - nevim nevim zda tam s necim pochodis :nevim:

• ty mas nejakej prijem ze zamestnani?
Bubunka
Kecalka 300 příspěvků 08.10.14 13:57

@Measmille banka to pry musi dat ze zakona, mám materskou, dneska jsem byla nahlasit at mi to posilaji na mamy ucet…

Measmille
Ukecaná baba ;) 2037 příspěvků 08.10.14 14:04

No ja mam prave pocit, ze jak je neco blokle, tak se s ti
nesmi hnout, ale skusila bych napsat exe, ze mi tam dosli penize z rd (mmch nepostihnutelna vyplata) at ti da potvrzeni, ze si ji muzes vyzvednout a s tim pelasit do ba ky. A do ty banky skus zajit i tak, ale fakt moc neverim tomu, ze by ti neco vydali :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 14:10

Jednou za dobu trvání exekuce, ti banka vyplatí dvojnásobek životního miminima, pokud tam máš míň než je dvojnásobek, vyplatí to, co tam máš. Ekekutor ti žádné potvrzení nedá, jeho nezajímá, odkud peníze na účtu pochází.
Taky jsem to tak měla

ala42
Kecalka 279 příspěvků 08.10.14 14:13
@Bubunka píše:
Ahoj mam blokly ucet exekutorama, znama mi poradila, ze mam pravo zazadat v bance o dvojnasobek ziv minima ze zakona, ale co kdyz jsem mela na ucte mene nez ten dvojnasobek? daji mi aspon to co jsem tam mela? nebo nic!?díky

když tam máš míň peněz, než je dvojnásobek žm, dají ti vše, co tam máš. Kamarádka to měla stejné…

Measmille
Ukecaná baba ;) 2037 příspěvků 08.10.14 14:17

Aha - tak to jsem nevedela

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 14:21
@Measmille píše:
Aha - tak to jsem nevedela

A on rodičák ani mateřská nejsou nepostihnetulný příjem, na to může normálně šáhnout. A taky šahá, rovnou na OSSZ nebo UP jí srazí co můžou. Zůstane jí jen nezabavitelné minimum.

Measmille
Ukecaná baba ;) 2037 příspěvků 08.10.14 17:27

Ta vypomoc v materstvi je postihnutelna, ALE rodicak ne

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 18:56
@Measmille píše:
Ta vypomoc v materstvi je postihnutelna, ALE rodicak ne

Je postihnutelný i rodičák. A to vím na 100%, protože na ten mi šáhli taky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 19:20
@Anonymní píše:
Je postihnutelný i rodičák. A to vím na 100%, protože na ten mi šáhli taky.

Mně na něj nešáhli, zkoušeli to, ale nepochodili, zamítli jim to :nevim: Anonym L.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 19:41
@Anonymní píše:
Mně na něj nešáhli, zkoušeli to, ale nepochodili, zamítli jim to :nevim: Anonym L.

Tak ono samozřejmě záleží kolik vás doma je a na kolik lidí máš vyživovací povinnost.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.10.14 19:49

Jinak ještě tady přímo na EKCR

http://www.ekcr.cz/…azky-ze-mzdy?w=

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuška Šafránková na pohřbu Stanislava Zindulky: Celý život se o nás staral

Únorový pohřeb svého objevitele Václava Vorlíčka vynechala, se svým pedagogem... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >