Exekuce na rodičák a vše okolo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 10:44
Exekuce na rodičák a vše okolo

Zdravím, mam dotaz -mam dvě exekuce-Jde o to že v prosinci čekáme miminko, přítel vydelava a zadne dluhy nema, jen já z mladí mam dve nezaplacené jde o to ze miminko bude mít trvalí pobyt u otce a ja mam trvalí jinde, od exekutora mi prisel dopis ze mi budou strhávat peníze z příjmu jde mi o to že mi na rodičák šáhnou ale asi ne ve velké míře, penize si budu zasílat na me trvalé bydliště složenkou, ale nemuze exekutor prijit skutečně tam kde bydlim? ikdyž ti nemam nikde hlašené??? Nedaji se penite zasilat a byt vedeny rodicak na pritele? Aby jsem ja nemela zadny zdroj prijmu? Exekutorovi od prosince budu zasilat 300kč msicne ale co muze a nemuze???Děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Malike
Extra třída :D 14224 příspěvků 26.09.14 10:50

Exekutor když nebudou chodit peníze které chce, přijde tam kde fyzicky pobíváš..a je jedno jestli a kde máš trvalé bydliště…

pikola
Generální žvanilka 20186 příspěvků 26.09.14 10:54

Muze ti jit zabavit veci nebo penize kamkoliv, kde si mysli ze bydlis a nebo mas nejaky majetek. Trvale na to nema moc vliv.. Nemuze ti to pritel spis zaplatit at mate klid a nemusis se bat jak maly decko kazdyho zvonku?

adelina3
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 26.09.14 10:54

To si to představuješ jak Hurvínek válku 8o
Z rodičáku ti bude strhávat dejme tomu 400stovky a pokud se s nim domluvis bude klid. Nejhorší je nereagovat takhle je obcházet a neplatit.
Mohlo by to taky dopadnout tak ze ti seberou všechno co doma máte a je jedno máš-li tam trvalý pobyt..jdou tam kde se dlužník zdržuje.

Z.jev
Závislačka 3311 příspěvků 26.09.14 10:55

Exekutor prijde tam, kde predpoklada, ze mas majetek. S trvalym pobytem to nesouvisi. A doporucuju platit, kdyz nebudes platit, exekutor logicky pujde po majetku

tatranka1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 10:58

Dítě myslím má automaticky trvalé bydliště tam kde matka, ne? :think:

pikola
Generální žvanilka 20186 příspěvků 26.09.14 10:59

Navic bude hrozne nenapadny kdyz jsi na rodicaku a dite bude mit TP jinde.. Co asi napadne exekutora prvni? Otec asi bude v rodnem liste, ne?

ka2ka
Extra třída :D 14216 příspěvků 26.09.14 11:00

@tatranka1 ano přesně tak

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 11:01

Me by spis zajímalo jak prijde na to jde skutečně žiji…samozřejme ze jsem se s nim pokousela doluvit ale nejde to chce to zaplatit najednou :?

pikola
Generální žvanilka 20186 příspěvků 26.09.14 11:01

@tatranka1 ale predpokladam, ze ho pak porodu chteji prehlasit.

ka2ka
Extra třída :D 14216 příspěvků 26.09.14 11:02
@Anonymní píše:
Me by spis zajímalo jak prijde na to jde skutečně žiji…samozřejme ze jsem se s nim pokousela doluvit ale nejde to chce to zaplatit najednou :?

kolik dlužíš? třeba by pomohla rodina

anickadomnik
Echt Kelišová 8151 příspěvků 26.09.14 11:02
@Anonymní píše:
Me by spis zajímalo jak prijde na to jde skutečně žiji…samozřejme ze jsem se s nim pokousela doluvit ale nejde to chce to zaplatit najednou :?

půjde se kouknout na TP partnera, rodičů, poptá se po sousedech apod.

Příspěvek upraven 26.09.14 v 11:03

pikola
Generální žvanilka 20186 příspěvků 26.09.14 11:02
@Anonymní píše:

Noa dite bude mit asi trvale tam kde zit budete, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.09.14 11:03

@tatranka1 Ale otec bude v RL a malemu dame trvali pobyt k němu…

pikola
Generální žvanilka 20186 příspěvků 26.09.14 11:06

Hele, stejne to budes muset jednou zaplatit a cim dyl, tim hur.. Nebo jako hodlas se skrejvat a nepracovat do duchodu?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >

Česká pošta pod palbou další ostré kritiky: Co Čechům vadí nejvíce?

Česká pošta je už delší dobu terčem hněvu české populace. Na sociální síti... číst dále >