Exekuce na rodičovský příspěvek 1.

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 10:05
Exekuce na rodičovský příspěvek 1.

Dobrý den.. obnovuje znovu toto tema po par letech a chtěla bych se zeptat.. přišel mi dopis z úřadu práce kde beru rodičovský příspěvek - 7000,– ze mi přišla exekuce, ať vyplnim tabulku výživových osob, je tam “manžel/ka, dítě, jiné” takže mám napsat sebe? Malého? A přítele?
Když pritel bere 20tis kolik mi cca mohou vzít? Ja se někde dovezla pokud Matka má méně jak 7600,– tak ji nemohou vzít nic, neboť 6400 je na matku jako minimum a těch 1200,– na dítě… prosím někoho o radu, a predem děkuji..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Kaileee
Ukecaná baba ;) 1590 příspěvků 03.08.19 10:10

Ty máš vyživovací povinnost k dítěti, proč k přítelovi?
to je teda fakt boží, z čeho máš ty exekuce proboha? A chlap bere teda dost málo na dnešní dobu

Uživatel je onlinevokishka
Neúnavná pisatelka 15279 příspěvků 03.08.19 10:11

@Kaileee v některých krajích je to běžná mzda.

Zumpa
Ukecaná baba ;) 1117 příspěvků 03.08.19 10:15

Z přítele se stane bývalý přítel.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 10:17

@Kaileee nezaplacená MHD pokuta :see_no_evil: takže do té tabulky mám napsat jen malého? Vzbec nevím -_-

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1590 příspěvků 03.08.19 10:19
@Anonymní píše:
@Kaileee nezaplacená MHD pokuta :see_no_evil: takže do té tabulky mám napsat jen malého? Vzbec nevím -_-

jedna nezaplacená pokuta? tak proč se nespojíš s exekutorem a nezaplácnete to? určitě máš našetřené, když máte dítě

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1713 příspěvků 03.08.19 10:20

Tak jdi na urad to s pani vyresit. Napis tam ale sebe a dite. Chlap ma prece plat :nevim:

Ou
Echt Kelišová 8547 příspěvků 03.08.19 10:20

Ach jo.

Vezmi papíry co máš k té exekuci, vezmi papíry co máš k tomu dluhu co si vyignorovala a teď na to doplatíš, zajdi do občanské poradny a nech si podrobně vysvětlit, co a jako, aby si následky své vlastní hlouposti minimalizovala.

Tvůj partner není vyživovaná osoba a tím že nejste manželé se na něj exekuce vztahovat nebude.

A ne, neřeš to jen vlastní hlavou a internetem, protože evidentně ti tohle téma zůstává docela skryté a potřebuješ jednat správně a rychle, jinak tě to vyjde ještě dráž.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 10:22

@Ou v úterý zajdu na úřad, jen jsem se chtěla ještě tu zeptat zda nemá někdo nějakou zkušenost nebo neví…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 10:23

Takto je ta tabulka na vyplnění

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1590 příspěvků 03.08.19 10:26

Manžela nemáš, napiš tam jen svoje vlastní dítě, čemu nerozumíš??
a nechápu, jak chceš takový salát odevzdávat na úřad

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 10:29

Jen malého. Přítel není z hlediska zákona vyživovanou osobou. Pracuji na pracáku. Anonym, nechci zveřejňovat svůj nick v souvisloti s prací.
Kolik ti mají nechat, to ti neřeknu. Ta tabulka se vyplňuje vždy, když má člověk exekuci nebo insolvenci, u nás to počítá jiné oddlělení, takže netuším, kolik jsou ta minima.
Na pracáku se pak zeptej, pokud to vyřizuje také někdo jiný(na větších to tak je), tak ti na ně dají kontakt.

cecetka
Echt Kelišová 8616 příspěvků 03.08.19 10:33
@Anonymní píše:
Dobrý den.. obnovuje znovu toto tema po par letech a chtěla bych se zeptat.. přišel mi dopis z úřadu práce kde beru rodičovský příspěvek - 7000,– ze mi přišla exekuce, ať vyplnim tabulku výživových osob, je tam “manžel/ka, dítě, jiné” takže mám napsat sebe? Malého? A přítele?
Když pritel bere 20tis kolik mi cca mohou vzít? Ja se někde dovezla pokud Matka má méně jak 7600,– tak ji nemohou vzít nic, neboť 6400 je na matku jako minimum a těch 1200,– na dítě… prosím někoho o radu, a predem děkuji..

Pokud prisel ex. prikaz na urad, tak uz putuje i k tobe. Vyzvedavej si postu. Muzes i sama vse zaplatit k rukam exekutora, ten pak exekuci zastavi a z rodicaku ti nic nestrhnou.
Urcite jsi dostala i vyzvu k zaplaceni v nahradni lhute. Pokud ignorujes uredni postu, je to tvuj problem.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 10:36
@Anonymní píše:
Jen malého. Přítel není z hlediska zákona vyživovanou osobou. Pracuji na pracáku. Anonym, nechci zveřejňovat svůj nick v souvisloti s prací.
Kolik ti mají nechat, to ti neřeknu. Ta tabulka se vyplňuje vždy, když má člověk exekuci nebo insolvenci, u nás to počítá jiné oddlělení, takže netuším, kolik jsou ta minima.
Na pracáku se pak zeptej, pokud to vyřizuje také někdo jiný(na větších to tak je), tak ti na ně dají kontakt.

Děkuji… ja se tam zastavím, a poslala mi to přímo nějaká paní co to řeší..teď jak se bude RP navyšovat v tom lednu, tak si mohou strhavat více?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.08.19 10:37

@cecetka nebydlim tam kde má Trvaly bydliste.. :) takže nevím..

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama