Exekuce na účtě, přišly cizí peníze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.01.17 17:34
Exekuce na účtě ,přišly cizí peníze

Nejde o mne, ale o rodinného příslušníka. Má exe na účtě a přišlo mu 10 tisíc které mu nepatří. Je možné to jednoduše nahlásit bance a oni peníze pošlou zpět nebo je postup složitější?

Reakce:
yweta
Závislačka 4162 příspěvků 01.01.17 17:38

Účet může odblokovat pouze exekutor a ten ho odblokuje až bude splacená exekuce… Max. může zkusit dotyčný co peníze poslal ze své banky nahlásit chybně zaslanou platbu…ale obávám se, že peníze nevrátí…

MilijonDolarBejby
Echt Kelišová 9038 příspěvků 01.01.17 18:37

Muze vybrat cca 6 tisíc, pokud to jiz neudělal. Pak jedine žaloba

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Válka o miliony: Syn Ladislava Smoljaka obviňuje Svěráka s Kotkem

O svá dědická práva se bije syn Ladislava Smoljaka Filip. Ten je ve sporu s... číst dále >

Krásky z Mostu: I tyhle české kočky jsou z města nýmanda Luďka!

Most! Tak se jmenuje osmidílný komediální seriál, který z obyvatel tohoto... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >