Exekuce u OVB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 22:07
Exekuce u OVB

Dobrý večer,
jedná se o citlivé téma - prosím anonym.
Dnes jsem zjistila, že mám exekuci od společnosti OVB. Máte s tím někdo zkušenosti?
Ano, před 8 lety jsem pro ně pracovala na ŽL jako student - nestihla jsem si udělat ani zkoušky na ČNB, ani jsem v té době neměla dodělanou školu.
Uzavřela jsem cca 3 smlouvy, za které jsem dostala zaplaceno.
Přesto nechápu, kde se mi nabral dluh 38.000,–?
Prosím, kdo máte zkušenost…
Děkuji a pěkný večer :)

Reakce:
Tazvesnice
Zasloužilá kecalka 641 příspěvků 27.05.19 22:07

Jo holka to se budes muset obratit na OVB to ti tady nikdo nepovi :roll:

Aduš8
Závislačka 4782 příspěvků 27.05.19 22:10

Mě tahle společnost tenkrát taky lanařila, ale nedala jsme se. Ona ti sice náleží provize, ale za určitých podmínek, musíš sama vědět, co jsi podepsala. Pokud ti klient do určité doby smlouvu vypoví, jsi povinná provizi vrátit. Jinak 38k není asi celkový dluh, ale včetně odměny exekutorovi a soudních výloh, ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.05.19 22:35

Ano, 38k je celkový dluh. Už jsem psala přímo do OVB email. Ale myslím, že už asi nic nevyřeším. Aaaach jo.. tolik jsem si tam tenkrát fakt ani nevydělala.

Dlouhá punčoška
Kecalka 138 příspěvků 28.05.19 05:02
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
Dnes jsem zjistila, že mám exekuci od společnosti OVB. Máte s tím někdo zkušenosti?
Ano, před 8 lety jsem pro ně pracovala na ŽL jako student - nestihla jsem si udělat ani zkoušky na ČNB, ani jsem v té době neměla dodělanou školu.
Děkuji a pěkný večer :)

Možnosti je mnoho, vezmi doklady a běž za právníkem. Hlavně to neodkládej.

Cenarius
Zasloužilá kecalka 508 příspěvků 28.05.19 08:32
@Anonymní píše:
Dobrý večer,
Děkuji a pěkný večer :)

Jak jste to zjistila? Dosel vam dopis od exekutora? Kazdopadne exekuci reste s prislusnym exekutorem. Jinak to bude urcite nejaky dluh plus veskere prislusenstvi a hlavne urok z prodleni za 8 let.

Váš příspěvek
Reklama