Exekuce v době nepřítomnosti dlužníka

Anonymní
21.7.13 18:41

exekuce v době nepřítomnosti dlužníka

Pokud exekutor vejde do bytu v době nepřítomnosti dlužníka, kam pak dává klíče od vyměněné fabky???

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

24095
21.7.13 18:43

Jako ze by ti dali novy zamky? To pochybuju :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.13 18:44

Oni si volají zámečníka a měni fabku, jen by mě zajímalo kam dávají kliče

• Nahlásit
  • Citovat
Elessar
21.7.13 18:45
@pikola píše:
Jako ze by ti dali novy zamky? To pochybuju :mrgreen:
:mrgreen: přesně tak, o to se fakt nestaraj, tak se neboj, budeš mít otevřeno ;) :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
3302
21.7.13 19:15
@Acinore píše: :mrgreen: přesně tak, o to se fakt nestaraj, tak se neboj, budeš mít otevřeno ;) :mrgreen:

Jako že byt otevřou, oblepí a pak odejdou a nechají ho otevřený a nezabezpečený? V tom případě by pro dlužníka nebylo nic snazšího, než všechny věci někam odvézt a pak nahlásit na policii, že mu byt někdo vykradl, ne? Nebo koneckonců, co kdyby ho opravdu někdo vykradl?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14780
21.7.13 19:16

@Kassy Taky mě to napadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
21.7.13 19:25
@Anonymní píše:
Pokud exekutor vejde do bytu v době nepřítomnosti dlužníka, kam pak dává klíče od vyměněné fabky???

můžou zůstat u něj, někdy je dává do schránky.. Je to na jeho zvážení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19184
21.7.13 19:26

Přesně tak se to dělá, zavolají zámečníka, vymění FABku a klíče si potom odvážejí na úřad. Na dvěřích Ti nechají přilepený papír s tel. číslem na úřad. Tam si klíče vyzvedneš ;)

PS : Zase mě tu baví lidi, kteří jsou strašně chytří a vůbec nic o tom neví :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.13 19:32

Pokud je úřad 200km daleko, já bez auta?? :pocitac: 8o Nebo je odvážejí na městský úřad kde se dlužník zdržuje?

• Nahlásit
  • Citovat
58592
21.7.13 19:32
@Kikuška90 píše:
Přesně tak se to dělá, zavolají zámečníka, vymění FABku a klíče si potom odvážejí na úřad. Na dvěřích Ti nechají přilepený papír s tel. číslem na úřad. Tam si klíče vyzvedneš ;)PS : Zase mě tu baví lidi, kteří jsou strašně chytří a vůbec nic o tom neví :zed: :zed:

tak nějak.. páč jaksi netuší, že exekutor, který by nechal otevřený byt, tak bude mít průser jako sviň :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
21.7.13 19:33
@Anonymní píše:
Pokud je úřad 200km daleko, já bez auta?? :pocitac: 8o Nebo je odvážejí na městský úřad kde se dlužník zdržuje?

oni Ti fakt napíšou, kde se o ně máš hlásit. Každý exekutor postupuje jinak. Někteří ty klíče nechávají třeba u měšťáků apod..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.13 19:35

@martina.se mám strach toho, že přijdou, zamknou byt a odjedou i s klíčema na druhou stranu republiky, já bez auta s dítětem, co pak

• Nahlásit
  • Citovat
19184
21.7.13 19:38

@martina.se Ták ták, žádnej exekutor nenechá byt otevřenej :roll:

Jinak Anonymmní - ty víš, že mají přijít a nemůžeš být u toho?? Navíc jestli je ten úřad 200km, tak se Ti ty náklady pěkně prodraží :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58592
21.7.13 19:38
@Anonymní píše:
@martina.se mám strach toho, že přijdou, zamknou byt a odjedou i s klíčema na druhou stranu republiky, já bez auta s dítětem, co pak

ty klíče musí být dostupné.. jako přes net Ti nikdo nepomůže - v bývalém bydlišti to švagrovi vyplenili a klíče mu nechali na městském úřadě - tam je dostal v zapečetěné obálce, když prokázal svoji totožnost. Ale co exekutor, to jiný postup..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.7.13 19:40

@Kikuška90 ano,tuším to, sic splácím, ale v pátek mi volali, že málo, prý víc nebo se přijdou podívat co mám doma

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama