Exekuce v polsku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 20:45
exekuce v polsku

Prosim anonymne, chodi tu lidi, kteri me znaji :?

prestehovala jsem se pred 5 rokama do polska. kvuli exekucim jsem v cechach nemohla pracovat a na zivnostak se slusna „prace“ najit neda. ted si s pritelem berem hypoteku a vse je schvalene.

mate nekdo zkusenost s exekuci v zahranici? ptala jsem se advokatky a pry at to neresim, ze ve svoji praxi jeste neslysela, ze by nekdo vymahal za hranicema preprodane dluhy. :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12826 příspěvků 1 inzerát 06.12.17 21:00
@Anonymní píše:
Prosim anonymne, chodi tu lidi, kteri me znaji :?

prestehovala jsem se pred 5 rokama do polska. kvuli exekucim jsem v cechach nemohla pracovat a na zivnostak se slusna „prace“ najit neda. ted si s pritelem berem hypoteku a vse je schvalene.

mate nekdo zkusenost s exekuci v zahranici? ptala jsem se advokatky a pry at to neresim, ze ve svoji praxi jeste neslysela, ze by nekdo vymahal za hranicema preprodane dluhy. :think:
:think:

ivašot.
Kelišová 6428 příspěvků 06.12.17 21:07
@Anonymní píše:
Prosim anonymne, chodi tu lidi, kteri me znaji :?

mate nekdo zkusenost s exekuci v zahranici? ptala jsem se advokatky a pry at to neresim, ze ve svoji praxi jeste neslysela, ze by nekdo vymahal za hranicema preprodane dluhy. :think:

Otvírá se mi kudla v kapse

Terisos
Zasloužilá kecalka 614 příspěvků 06.12.17 21:09
:zed:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16657 příspěvků 06.12.17 21:10

Jako že jsi tam utekla, abys v ČR nemusela platit dluhy? A tu hypotéku taky nebudete splácet?

ivašot.
Kelišová 6428 příspěvků 06.12.17 21:14
@aiwwa píše:
Jako že jsi tam utekla, abys v ČR nemusela platit dluhy? A tu hypotéku taky nebudete splácet?
:palec: vracet peníze je opruz

iiiv
Extra třída :D 10919 příspěvků 06.12.17 21:23

Polsko není zas tak daleko aby to nikdo neřešil, když vymáhají i pokuty z Německa :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 21:32
@aiwwa píše:

odesla jsem, abych nemusela na socialku, kdyz z legalniho prijmu muzu leda tak prezivat a na bydleni uz by mi jaksi nezbylo.

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6104 příspěvků 06.12.17 21:34

Kvůli exekucim si tu právě pracovat měla! Samy nevznikly. Ale zdrhnout :zed: :zed:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 16657 příspěvků 06.12.17 21:34
@Anonymní píše:
odesla jsem, abych nemusela na socialku, kdyz z legalniho prijmu muzu leda tak prezivat a na bydleni uz by mi jaksi nezbylo.

Takže nemáš v plánu to platit?

lusy.lus
Kecalka 287 příspěvků 06.12.17 21:35

Vím o případu, kdy dluhy z Česka vymáhali v Polsku. Zase tak složité to není. A při žádosti o hypotéku jsi uvedla svoje dluhy v ČR? Jestli ne, tak to může být úvěrový podvod.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 21:39
@iiiv píše:
Polsko není zas tak daleko aby to nikdo neřešil, když vymáhají i pokuty z Německa :nevim:

asi si zridim vecne bremeno a prevedu svoji pulku na dite v budoucnu. to nema cenu riskovat. advokatka me uklidnovala, ze je to teoreticka moznost a exekutora pobyt v zahranici nezajima.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 21:51
@lachtanice86 píše:
Kvůli exekucim si tu právě pracovat měla! Samy nevznikly. Ale zdrhnout :zed: :zed:

a co bych mela bydlet? navic to je prakticky nezaplatelne pri platu 25 0000 cisteho v praze.

pikola
Neúnavná pisatelka 19086 příspěvků 06.12.17 21:57
@Anonymní píše:
a co bych mela bydlet? navic to je prakticky nezaplatelne pri platu 25 0000 cisteho v praze.

No to jsi fakt dřela bídu s nouzí, chudáku :nevim: Ty dluhy tu budou pořád, co je třeba řešit teď když už máš víc než tu nouzi v čechách? Nebo děláš, že nic za hranicema neexistuje

Uživatel je onlinelachtanice86
Kelišová 6104 příspěvků 06.12.17 22:01
@Anonymní píše:

25ooo čistého? O tom se většině zdá, takže chudák nebudeš. Zdrhnout a dělat, že to není je fakt „chytrý “

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >