Exekuce v polsku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 20:45
exekuce v polsku

Prosim anonymne, chodi tu lidi, kteri me znaji :?

prestehovala jsem se pred 5 rokama do polska. kvuli exekucim jsem v cechach nemohla pracovat a na zivnostak se slusna „prace“ najit neda. ted si s pritelem berem hypoteku a vse je schvalene.

mate nekdo zkusenost s exekuci v zahranici? ptala jsem se advokatky a pry at to neresim, ze ve svoji praxi jeste neslysela, ze by nekdo vymahal za hranicema preprodane dluhy. :think:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13481 příspěvků 06.12.17 21:00
@Anonymní píše:
Prosim anonymne, chodi tu lidi, kteri me znaji :?

prestehovala jsem se pred 5 rokama do polska. kvuli exekucim jsem v cechach nemohla pracovat a na zivnostak se slusna „prace“ najit neda. ted si s pritelem berem hypoteku a vse je schvalene.

mate nekdo zkusenost s exekuci v zahranici? ptala jsem se advokatky a pry at to neresim, ze ve svoji praxi jeste neslysela, ze by nekdo vymahal za hranicema preprodane dluhy. :think:
:think:
ivašot.
Kelišová 6885 příspěvků 06.12.17 21:07
@Anonymní píše:
Prosim anonymne, chodi tu lidi, kteri me znaji :?

mate nekdo zkusenost s exekuci v zahranici? ptala jsem se advokatky a pry at to neresim, ze ve svoji praxi jeste neslysela, ze by nekdo vymahal za hranicema preprodane dluhy. :think:

Otvírá se mi kudla v kapse

Terisos
Zasloužilá kecalka 632 příspěvků 06.12.17 21:09
:zed:
aiwwa
Neúnavná pisatelka 19706 příspěvků 06.12.17 21:10

Jako že jsi tam utekla, abys v ČR nemusela platit dluhy? A tu hypotéku taky nebudete splácet?

ivašot.
Kelišová 6885 příspěvků 06.12.17 21:14
@aiwwa píše:
Jako že jsi tam utekla, abys v ČR nemusela platit dluhy? A tu hypotéku taky nebudete splácet?
:palec: vracet peníze je opruz
iiiv
Extra třída :D 11048 příspěvků 06.12.17 21:23

Polsko není zas tak daleko aby to nikdo neřešil, když vymáhají i pokuty z Německa :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 21:32
@aiwwa píše:

odesla jsem, abych nemusela na socialku, kdyz z legalniho prijmu muzu leda tak prezivat a na bydleni uz by mi jaksi nezbylo.

lachtanice86
Kelišová 6936 příspěvků 06.12.17 21:34

Kvůli exekucim si tu právě pracovat měla! Samy nevznikly. Ale zdrhnout :zed: :zed:

aiwwa
Neúnavná pisatelka 19706 příspěvků 06.12.17 21:34
@Anonymní píše:
odesla jsem, abych nemusela na socialku, kdyz z legalniho prijmu muzu leda tak prezivat a na bydleni uz by mi jaksi nezbylo.

Takže nemáš v plánu to platit?

lusy.lus
Kecalka 312 příspěvků 06.12.17 21:35

Vím o případu, kdy dluhy z Česka vymáhali v Polsku. Zase tak složité to není. A při žádosti o hypotéku jsi uvedla svoje dluhy v ČR? Jestli ne, tak to může být úvěrový podvod.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 21:39
@iiiv píše:
Polsko není zas tak daleko aby to nikdo neřešil, když vymáhají i pokuty z Německa :nevim:

asi si zridim vecne bremeno a prevedu svoji pulku na dite v budoucnu. to nema cenu riskovat. advokatka me uklidnovala, ze je to teoreticka moznost a exekutora pobyt v zahranici nezajima.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.12.17 21:51
@lachtanice86 píše:
Kvůli exekucim si tu právě pracovat měla! Samy nevznikly. Ale zdrhnout :zed: :zed:

a co bych mela bydlet? navic to je prakticky nezaplatelne pri platu 25 0000 cisteho v praze.

pikola
Neúnavná pisatelka 19712 příspěvků 06.12.17 21:57
@Anonymní píše:
a co bych mela bydlet? navic to je prakticky nezaplatelne pri platu 25 0000 cisteho v praze.

No to jsi fakt dřela bídu s nouzí, chudáku :nevim: Ty dluhy tu budou pořád, co je třeba řešit teď když už máš víc než tu nouzi v čechách? Nebo děláš, že nic za hranicema neexistuje

lachtanice86
Kelišová 6936 příspěvků 06.12.17 22:01
@Anonymní píše:

25ooo čistého? O tom se většině zdá, takže chudák nebudeš. Zdrhnout a dělat, že to není je fakt „chytrý “

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Sbohem, kokote: Zákon zachování buranství aneb v čem je Rytmus opravdový král

I když stále stoupá počet těch, kteří tu dovolenou absolvovali a po pár dnech... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >