Exekuce (vzaly mi věci i když jsem dítě)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 18:33
Exekuce (vzaly mi věci i když jsem dítě)

Zdravím, je mi 18 let a bydlím s mamkou. Dnes jsem přišla ze školy a zjistila že k nám vtrhla exekuce a vzala mi můj notebook a zrcadlovku + objektivy
Zítra se mají vrátit a vzít nám všechno ale přece mě nemůžou nic vzít ne? Když jsem dítě a věci jsou moje a né mamky? A co mám dělat když už mi vzaly věci?
Exekuce se řeší už přes 5 let a za 5 týdnů to mělo jít k soudu ale prostě oni se rozhodly a dneska k nám vtrhly.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
stinga
Kelišová 6422 příspěvků 2 inzeráty 13.05.19 18:41

No tak asi k vám „nevtrhli“ bezdůvodně, že ano. A ty věci, co ti vzali, tak na ně jsi taky těžko vydělala sama, když jsi dítě. No je to hnusné, je to těžké, rodiče si člověk nevybírá… :nevim: :nevim:

stinga
Kelišová 6422 příspěvků 2 inzeráty 13.05.19 18:42

A měla by ses doučit češtinu, vypadá to docela hloupě, když píšeš s tolika hrubkami

phoma
Echt Kelišová 7960 příspěvků 13.05.19 18:42

Tak za prve nejsi dite je ti 18 a za druhe pokud je exekuce na matku muzes ucty dokazat ze veci jsou porizene z tvych penez a vrati ti je.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 20896 příspěvků 13.05.19 18:44

Jestli máš doklad, že sis to koupila ty tak ti to vrátí. Jestli ti to koupili vaši tak smůla. To je exe na mámu? Dítě už nejsi, bylo ti 18

stinga
Kelišová 6422 příspěvků 2 inzeráty 13.05.19 18:45
@phoma píše:
Tak za prve nejsi dite je ti 18 a za druhe pokud je exekuce na matku muzes ucty dokazat ze veci jsou porizene z tvych penez a vrati ti je.

no to se jí asi nepodaří, když chodí do školy, tak si na zrcadovku a podobné věci, nevydělala - no možná z brigád

Cenarius
Kecalka 343 příspěvků 13.05.19 18:46
@Anonymní píše:
Zdravím, je mi 18 let a bydlím s mamkou. Dnes jsem přišla ze školy a zjistila že k nám vtrhla exekuce a vzala mi můj notebook a zrcadlovku + objektivy
Zítra se mají vrátit a vzít nám všechno ale přece mě nemůžou nic vzít ne? Když jsem dítě a věci jsou moje a né mamky? A co mám dělat když už mi vzaly věci?
Exekuce se řeší už přes 5 let a za 5 týdnů to mělo jít k soudu ale prostě oni se rozhodly a dneska k nám vtrhly.

Kdyz muzes dokazat, ze jsou tvoje. Tak podej vylucovaci zalobu a veci ti vrati.

ludmilaadamkova
Ukecaná baba ;) 2497 příspěvků 13.05.19 18:47

Promin ale jsi plnoleta dite nejsi.. ani v 17 nejsi dite a ale mladistva - obcanku uz mas mas i urcirou pravni zpusobilost.
Dite se bere do 14 let. Podle prava.

phoma
Echt Kelišová 7960 příspěvků 13.05.19 18:58

@stinga tak jsem to myslela ze chodila na brigady.nebo pokud by to dostala jako darek treba od babicky? To by se postupovalo jak nevis?

Enmamma
Závislačka 3888 příspěvků 13.05.19 19:03
@Anonymní píše:

Poděkuj mamince, že vás zadlužila.

stinga
Kelišová 6422 příspěvků 2 inzeráty 13.05.19 19:04

@phoma no tak jak radil @Cenarius

Markéta80
Hvězda diskuse 44027 příspěvků 13.05.19 19:14

Dítě? Něco se změnilo? Dospělý člověk je od 18 let ;)

Uživatel je onlinej.a.n.i1
Hvězda diskuse 66113 příspěvků 13.05.19 19:15
@phoma píše:
@stinga tak jsem to myslela ze chodila na brigady.nebo pokud by to dostala jako darek treba od babicky? To by se postupovalo jak nevis?

No, pokud nemá ona nebo babička účet na své jméno, třeba z eshopu, tak má smolíka…

G.a.b.c.a20
Kecalka 459 příspěvků 13.05.19 19:18

Jak už tady píšou v 18ti už nejsi dítě.. a jestli od těch věcí máš doklad že jsou tvé stačí když na exekuci napíšeš dopis kde doložíš doklady (ofocené) o tom že je to tvé a poprosíš o výmaz..jestli žádný doklad nemáš tak jsi bohužel o věci přišla.

pecenaBrokolice
Kecalka 161 příspěvků 13.05.19 19:30

V 18 letech nejsi dítě. Záleží, koho jsou věci a na koho je psaná exe. Pokud sis je koupila sama a máš od nich účtenky, neměli by ti věci vzít. Poku účtenky od věcí nemáš, přijdeš o ně, bohužel. Každopádně jste to měly s mamkou řešit dřív, exe nepřijde ze dne na den, upozorňují hodně dlouho dopředu. A proto lidi, plaťte své dluhy, když už je máte. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama