Exekuce, mohou mi vzít rodičák?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 10:23
Exekuce z jiného příjmu samozivitelka

Holky chci se zeptat jsem samozivitelka dvou dětí syn 9 let dcera 2 měsíce.. Mam Mám exekuci kterou sem platila 500kc měsíčně bohužel vic nemůžu uz 2 roky pravidelně… Dnes mi prisel dopis viz foto budou mi brad rodicak? Mam 7600 kc přídavky 500,600kc vezmou mi vse? I kdyz sme domluveni na kalendáři tak ho oni zruší a vezmou rodicak? O

Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 01.02.17 10:26

Celý rodičák Ti vzít nemůžou, musí Ti zůstat živ. minimum.. pokud máš dohodnutý splátkový, který plníš a máš to písemně, je tento postup divný..

Ou
Kelišová 6226 příspěvků 01.02.17 10:31

Zajděte do nejbližší občanské poradny se všemi papíry co máte - rozhodnutí o exekuci, dohody o splátkách a teď ten dopis a řešte to s právníkem. A neodkládejte to, budou tam někde lhůty, které je třeba dodržet.

http://www.obcanskeporadny.cz/…iew,poradny/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 10:39

Kalendář nemame jsme dohodnuti po telefonu jeste v patek volala a ujistovala se ze v únoru poslu 500kc pani. Tak jsem zvedava kolik mi nechaji a ani jim pak splatku posílat nebudu kdyz mi to vezmou nechapu vubec

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Třeštíková chválí jen za prachy, tvrdí šéf Rohlik.cz. Rozčílila ji vepřová panenka

Na svém kontě má úspěšné projekty jako Slevomat nebo Dáme jídlo. Tomáš Čupr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >