Reklama

Exekuce, mohou mi vzít rodičák?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 10:23
Exekuce z jiného příjmu samozivitelka

Holky chci se zeptat jsem samozivitelka dvou dětí syn 9 let dcera 2 měsíce.. Mam Mám exekuci kterou sem platila 500kc měsíčně bohužel vic nemůžu uz 2 roky pravidelně… Dnes mi prisel dopis viz foto budou mi brad rodicak? Mam 7600 kc přídavky 500,600kc vezmou mi vse? I kdyz sme domluveni na kalendáři tak ho oni zruší a vezmou rodicak? O

Reklama

Reakce:

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 01.02.17 10:26

Celý rodičák Ti vzít nemůžou, musí Ti zůstat živ. minimum.. pokud máš dohodnutý splátkový, který plníš a máš to písemně, je tento postup divný..

Ou
Závislačka 4993 příspěvků 01.02.17 10:31

Zajděte do nejbližší občanské poradny se všemi papíry co máte - rozhodnutí o exekuci, dohody o splátkách a teď ten dopis a řešte to s právníkem. A neodkládejte to, budou tam někde lhůty, které je třeba dodržet.

http://www.obcanskeporadny.cz/…iew,poradny/

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.17 10:39

Kalendář nemame jsme dohodnuti po telefonu jeste v patek volala a ujistovala se ze v únoru poslu 500kc pani. Tak jsem zvedava kolik mi nechaji a ani jim pak splatku posílat nebudu kdyz mi to vezmou nechapu vubec

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama