Exekuci zaplatit do 6 měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 11:18
Exekuci zaplatit do 6 měsíců

Zdravím uz delsi dobu resim exekuci za nezaplaceny plyn (drivejsi dluh). Nezaplatila jsem to vcas a dali to k soudnimu rizeni. Dopisuju si s jejich pravnickou a ta se s nimi shodla, ze to mam uhradit do max 6 mesicu jinak budou pokracovat v soudnim vymahani. Cini to neco kolem 17000 vcetne soudnch nakladu. Beru minimum 13tisic hrubeho.. Na googlu sem si nasla kolik mi muze exekuce z platu vzit a melo by mi zbyt kolem 9400,–, jestli je to tedy spravne. Na majetek mi take muzou sahnout jen v nejakem pripade ze? Mam exekuci poprve, nikdy jsem nedluzila. Jak to mam tedy resit? Mohu si dovolit splacet po 1500,– to jsem napsala i pravnicce, ale ti nesouhlasi. Mate nekdo zkusenost prosim?
A nepiste ze jsem blba a je to moje chyba, to vim. Jsem z toho cela nesva.

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12955 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 11:23

Najít si brigádu uskromnit se by nešlo?

Alkata
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 05.04.18 11:27

Utáhni opasek a dluh zaplat v termínu za každou cenu. To je nejlepsi co muzes udelat.

Sorin
Stálice 60 příspěvků 05.04.18 11:30

17000 neni tak vysoká částka. Nemůže ti pomoci někdo z rodiny, známý, kamarád? Nebo nemůžeš něco prodat, zastavit? Jiank asi tu brigádu. Pak bys to měla do 6 měsíců bezproblému splatit.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30562 příspěvků 05.04.18 11:40

Najdu si brigádu, ať to máš co nejdřív z krku, je to malá částka a ušetřís si spoustu problemu

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1183 příspěvků 05.04.18 11:49

17000 do půl roku zvládneš. To nejsou ani tři tisíce měsíčně. Najdi si brigádu, když můžeš dát 1500 z výplaty, tak 1500 dalších si za brigádu někde vyděláš. Splať to co nejdříve, fakt.

zrcadlo
Kelišová 6865 příspěvků 05.04.18 11:52

Tak jestli si můžeš dovolit platit 1500/měsíčně, tak je to za půl roku 9tis. Řešíš to už delší dobu, takže kdyby sis už tu delší dobu toto odkládala, máš to splacené. Nestalo se, takže ti do 17tis. za půl roku chybí 8tis. (když 9tis. si dovolit můžeš), takže přivydělat si max. 2tis. měsíčně. To v dnešní době, kdy člověk prakticky v každé ulici narazí na volné pracovní místo, snad nebude problém. Jinak darování krevní plazmy - v caraplasma zvýšili odměnu tuším na 600,–Kč za odběr a může se každých 14 dní.

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 05.04.18 12:43

Radši bych se fakt uskromnila, ale zaplatila.
Půl roku je dobrý čas. Nekdo to shání do pár dní. Buď ráda za tu šanci a nepromarni jí

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 05.04.18 17:43

Souhlas s ostatními, zatnout zuby, uskromnit se a najít si brigádu na pár hodin či víkendy, případně něco z domácnosti prodat na uhrazení zbytku, pokud to nepůjde jinak. Jakmile budou pokračovat s exekucí, dluh se Ti ještě o hodně zvětší, fakt si tu příležitost nenech utéct.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >