Exekuci zaplatit do 6 měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  05.04.18 11:18
Exekuci zaplatit do 6 měsíců

Zdravím uz delsi dobu resim exekuci za nezaplaceny plyn (drivejsi dluh). Nezaplatila jsem to vcas a dali to k soudnimu rizeni. Dopisuju si s jejich pravnickou a ta se s nimi shodla, ze to mam uhradit do max 6 mesicu jinak budou pokracovat v soudnim vymahani. Cini to neco kolem 17000 vcetne soudnch nakladu. Beru minimum 13tisic hrubeho.. Na googlu sem si nasla kolik mi muze exekuce z platu vzit a melo by mi zbyt kolem 9400,–, jestli je to tedy spravne. Na majetek mi take muzou sahnout jen v nejakem pripade ze? Mam exekuci poprve, nikdy jsem nedluzila. Jak to mam tedy resit? Mohu si dovolit splacet po 1500,– to jsem napsala i pravnicce, ale ti nesouhlasi. Mate nekdo zkusenost prosim?
A nepiste ze jsem blba a je to moje chyba, to vim. Jsem z toho cela nesva.

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 11529 příspěvků 05.04.18 11:23

Najít si brigádu uskromnit se by nešlo?

Alkata
Kecalka 430 příspěvků 05.04.18 11:27

Utáhni opasek a dluh zaplat v termínu za každou cenu. To je nejlepsi co muzes udelat.

Sorin
Povídálka 26 příspěvků 05.04.18 11:30

17000 neni tak vysoká částka. Nemůže ti pomoci někdo z rodiny, známý, kamarád? Nebo nemůžeš něco prodat, zastavit? Jiank asi tu brigádu. Pak bys to měla do 6 měsíců bezproblému splatit.

catherine100
Vesmírná mluvilka 30468 příspěvků 05.04.18 11:40

Najdu si brigádu, ať to máš co nejdřív z krku, je to malá částka a ušetřís si spoustu problemu

Barbucha3
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 05.04.18 11:49

17000 do půl roku zvládneš. To nejsou ani tři tisíce měsíčně. Najdi si brigádu, když můžeš dát 1500 z výplaty, tak 1500 dalších si za brigádu někde vyděláš. Splať to co nejdříve, fakt.

zrcadlo
Kelišová 6327 příspěvků 05.04.18 11:52

Tak jestli si můžeš dovolit platit 1500/měsíčně, tak je to za půl roku 9tis. Řešíš to už delší dobu, takže kdyby sis už tu delší dobu toto odkládala, máš to splacené. Nestalo se, takže ti do 17tis. za půl roku chybí 8tis. (když 9tis. si dovolit můžeš), takže přivydělat si max. 2tis. měsíčně. To v dnešní době, kdy člověk prakticky v každé ulici narazí na volné pracovní místo, snad nebude problém. Jinak darování krevní plazmy - v caraplasma zvýšili odměnu tuším na 600,–Kč za odběr a může se každých 14 dní.

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 05.04.18 12:43

Radši bych se fakt uskromnila, ale zaplatila.
Půl roku je dobrý čas. Nekdo to shání do pár dní. Buď ráda za tu šanci a nepromarni jí

entropy
Ukecaná baba ;) 2430 příspěvků 05.04.18 17:43

Souhlas s ostatními, zatnout zuby, uskromnit se a najít si brigádu na pár hodin či víkendy, případně něco z domácnosti prodat na uhrazení zbytku, pokud to nepůjde jinak. Jakmile budou pokračovat s exekucí, dluh se Ti ještě o hodně zvětší, fakt si tu příležitost nenech utéct.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Roztáčel to jako pán! Ovíněný David Kraus řádil po večírku v centru Prahy

České tenisové královny Karolína Plíšková a Barbora Strýcová si vybraly... číst dále >

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedmdesátiletá Mexičanka čeká dceru. Bude nejstarší matkou na světě

Sedmdesátiletá Mexičanka je zřejmě nejstarší těhotnou ženou na světě. Maria... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama