Exekutor - na co má nárok?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  05.04.18 12:29
Exekutor - na co má nárok?

Dobrý den, prosím anonym. Jinak smazat.
Mám dotaz- pokud mi domů přijde exekutor a já mu otevřu s tím, že mám na sobě zlatý řetízek, náramek a prstýnky… Může mi to vzít???

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 05.04.18 12:40

Ja myslím, ze určitě.
Ale dneska už se da dohledat na netu, co přesně může zabavit.

iiiv
Extra třída :D 10643 příspěvků 05.04.18 12:41
@Anonymní píše:
Mám dotaz- pokud mi domů přijde exekutor a já mu otevřu s tím, že mám na sobě zlatý řetízek, náramek a prstýnky… Může mi to vzít???

myslím, že nesmí vzít akorát snubák, ale kdo ví :nevim:

Anonymní  05.04.18 12:43

Nám dal nálepku i na boty :mrgreen:

BaMaK
Závislačka 2746 příspěvků 5 inzerátů 05.04.18 12:44

Kromě snubáku může, dokonce tě může prohledat. Mělo by být ve tvém zájmu splatit dluh z co největší části. Pokud se bojíš, že tvoje zlato prodají za nízkou cenu zkus ho prodat sama a část dluhu zaplať. K čemu ti je řetízek a prsteny :zed:

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 05.04.18 13:14
@Anonymní píše:

a to je k smíchu? 8o
já bych byla vyřízená že mám exekutora doma a ty se řehtáš… 8o 8o 8o

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12098 příspěvků 05.04.18 13:42
@Anonymní píše:

na boty? kolik stáli¨?

Anonymní  05.04.18 13:52

@ka2ka byly to už starší obnošené sportovní boty. Ani žádné drahé značkové, cca 8 stovek…

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12098 příspěvků 05.04.18 13:53
@Anonymní píše:
@ka2ka byly to už starší obnošené sportovní boty. Ani žádné drahé značkové, cca 8 stovek…

já myslela že byli alespon nový za 3000kč :think:

Anonymní  05.04.18 13:56

@jdukolem přišlo mi to směšné :mrgreen: oblepil notebooky, tv, pračku… a pak při odchodu narazil v předsíni na boty a šup tam nálepku :mrgreen:. Přitom kdyby otevřel skříně, našel by tam elektroblbiny tak za 40 tisíc :lol: Zavřely se dveře, nálepky jsem sundala…

Rive
Ukecaná baba ;) 1006 příspěvků 05.04.18 13:59
@Anonymní píše:
@jdukolem přišlo mi to směšné :mrgreen: oblepil notebooky, tv, pračku… a pak při odchodu narazil v předsíni na boty a šup tam nálepku :mrgreen:. Přitom kdyby otevřel skříně, našel by tam elektroblbiny tak za 40 tisíc :lol: Zavřely se dveře, nálepky jsem sundala…

Z bot nebo ze všeho?

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1344 příspěvků 05.04.18 14:01
@Anonymní píše:
:mrgreen: :mrgreen: do háje… jako je to strašný, exekutora bych nepřála nikomu, ale ta nálepka na botách je opravdu lahůdka

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1344 příspěvků 05.04.18 14:04
@Anonymní píše:

Když jsme na škole měli občas hodiny s právníkem, vyprávěl nám případy, kdy exekutor něco zabavil zcela protiprávně a majitelé pak neměli žádnou šanci to dostat zpět, jak to jednou shrábl, konec. Díkybohu, osobní zkušenost nemám a opravdu doufám, že mít nebudu, ale vědět, že mi jde domů exekutor, tak odstěhuju úplně všechno, co má hodnotu, i kdyby mi stokrát bylo řečeno, že to vzít nemůže… šperky bych schovala

Anonymní  05.04.18 14:05
@Rive píše:
Z bot nebo ze všeho?

Ze všeho.

Anonymní  05.04.18 14:08
@Anonymní píše:

Doporučuju schovat ;) šperky, notebook, foťák…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Ani fekálie by vás neměly odradit! Proč je Dubrovník tak oblíbenou destinací?

Před pár dny tisíce českých turistů pobavila zpráva o tom, že chorvatské... číst dále >

Lekce českým politikům: Polský poslanec nakládá hysterickým „vítačkám“ na BBC

Výrazně zaujatá moderátorka zpravodajského kanálu britské televizní stanice... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Reklama