Reklama

Exekutor - na co má nárok?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 12:29
Exekutor - na co má nárok?

Dobrý den, prosím anonym. Jinak smazat.
Mám dotaz- pokud mi domů přijde exekutor a já mu otevřu s tím, že mám na sobě zlatý řetízek, náramek a prstýnky… Může mi to vzít???

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Máca-Míša
Kecalka 221 příspěvků 05.04.18 12:40

Ja myslím, ze určitě.
Ale dneska už se da dohledat na netu, co přesně může zabavit.

iiiv
Extra třída :D 10856 příspěvků 05.04.18 12:41
@Anonymní píše:
Mám dotaz- pokud mi domů přijde exekutor a já mu otevřu s tím, že mám na sobě zlatý řetízek, náramek a prstýnky… Může mi to vzít???

myslím, že nesmí vzít akorát snubák, ale kdo ví :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 12:43

Nám dal nálepku i na boty :mrgreen:

BaMaK
Závislačka 2754 příspěvků 33 inzerátů 05.04.18 12:44

Kromě snubáku může, dokonce tě může prohledat. Mělo by být ve tvém zájmu splatit dluh z co největší části. Pokud se bojíš, že tvoje zlato prodají za nízkou cenu zkus ho prodat sama a část dluhu zaplať. K čemu ti je řetízek a prsteny :zed:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 05.04.18 13:14
@Anonymní píše:

a to je k smíchu? 8o
já bych byla vyřízená že mám exekutora doma a ty se řehtáš… 8o 8o 8o

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 13:42
@Anonymní píše:

na boty? kolik stáli¨?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 13:52

@ka2ka byly to už starší obnošené sportovní boty. Ani žádné drahé značkové, cca 8 stovek…

ka2ka
Extra třída :D 12673 příspěvků 1 inzerát 05.04.18 13:53
@Anonymní píše:
@ka2ka byly to už starší obnošené sportovní boty. Ani žádné drahé značkové, cca 8 stovek…

já myslela že byli alespon nový za 3000kč :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 13:56

@jdukolem přišlo mi to směšné :mrgreen: oblepil notebooky, tv, pračku… a pak při odchodu narazil v předsíni na boty a šup tam nálepku :mrgreen:. Přitom kdyby otevřel skříně, našel by tam elektroblbiny tak za 40 tisíc :lol: Zavřely se dveře, nálepky jsem sundala…

Rive
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 05.04.18 13:59
@Anonymní píše:
@jdukolem přišlo mi to směšné :mrgreen: oblepil notebooky, tv, pračku… a pak při odchodu narazil v předsíni na boty a šup tam nálepku :mrgreen:. Přitom kdyby otevřel skříně, našel by tam elektroblbiny tak za 40 tisíc :lol: Zavřely se dveře, nálepky jsem sundala…

Z bot nebo ze všeho?

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 05.04.18 14:01
@Anonymní píše:
:mrgreen: :mrgreen: do háje… jako je to strašný, exekutora bych nepřála nikomu, ale ta nálepka na botách je opravdu lahůdka

Lalelale
Ukecaná baba ;) 1903 příspěvků 05.04.18 14:04
@Anonymní píše:

Když jsme na škole měli občas hodiny s právníkem, vyprávěl nám případy, kdy exekutor něco zabavil zcela protiprávně a majitelé pak neměli žádnou šanci to dostat zpět, jak to jednou shrábl, konec. Díkybohu, osobní zkušenost nemám a opravdu doufám, že mít nebudu, ale vědět, že mi jde domů exekutor, tak odstěhuju úplně všechno, co má hodnotu, i kdyby mi stokrát bylo řečeno, že to vzít nemůže… šperky bych schovala

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 14:05
@Rive píše:
Z bot nebo ze všeho?

Ze všeho.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 14:08
@Anonymní píše:

Doporučuju schovat ;) šperky, notebook, foťák…

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama