Exekutor Ředina - jak byste takovou situaci řešily vy?

Napsat příspěvek
14676
23.1.14 15:20
@Knihomyš píše:
Nemůžu se zbavit dojmu, že nejlepší ochranou je znát dobře nějaký přátelský výklad právních norem, které se toho týkají, být schopen z nich citovat a budit dojem (u exekutora i u PČR), že si to obhájím „výše“ - že chybu dělají ONI (exekutor, že tam leze, PČR, že mu to případně dovolí) a že dosáhnu toho, aby si to odskákali.
Protože exekutor mě k soudu kvůli tomu, že jsem ho nepustila dovnitř, asi nepožene - i kdyby vyhrál, tak mu to nejspíš nepomůže, protože zabavitelné věci budou dávno jinde.

Toto je přátelský výklad Nejvyššího soudu: http://www.nsoud.cz/…7A4E0067AEC7?…

Exekutor třetí osobu, která ho do svého obydlí, v němž nemá povinný věci ani tam nebydlí, nepožene. A kdyby hnal - tak z toho té osobě nemohou plynout žádnéí nepříznivé důsledky. Prostě ten soud vyhrajete.

Tedy za předpokladu, že opravdu neukrýváte věci povinného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4981
23.1.14 15:31

Clanek jsem rano cetla. Neni tam moc podrobnosti… Mi nevyplyva, ze by otec „postizene“ mel nejaky vztah k jejimu domu ci bydleni. Ja bych je kazdopadne nepustila domu a volala PCR a manzela :-D

Pri predstave, ze bych mela doma takhle nemocne dite, tak bych ty chlapy asi umlatila lopatkou na boty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kolik
23.1.14 15:32

BohunkaP was lawyered. Docela se bavim, i kdyz tema je to vazne.

• Citovat
  • Upravit
kolik
23.1.14 15:33

@hartiepa To mas kliku, ze mas doma lopatku. My mame doma na boty lzici a tou bych je asi moc neumlatil.

• Citovat
  • Upravit
14676
23.1.14 19:08
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1273
25.1.14 12:39

Souzený exekutor používal praktiky už dříve:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kolik
12.3.14 15:22

Tak konecne nejaky trest pro toho hajzla. Snad shori v pekle.

• Citovat
  • Upravit
81010
12.3.14 16:12
@kolik píše:
Tak konecne nejaky trest pro toho hajzla. Snad shori v pekle.
:potlesk: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14676
28.4.14 08:25
@Knihomyš píše:
Nemůžu se zbavit dojmu, že nejlepší ochranou je znát dobře nějaký přátelský výklad právních norem, které se toho týkají, být schopen z nich citovat a budit dojem (u exekutora i u PČR), že si to obhájím „výše“ - že chybu dělají ONI (exekutor, že tam leze, PČR, že mu to případně dovolí) a že dosáhnu toho, aby si to odskákali.
Protože exekutor mě k soudu kvůli tomu, že jsem ho nepustila dovnitř, asi nepožene - i kdyby vyhrál, tak mu to nejspíš nepomůže, protože zabavitelné věci budou dávno jinde.

Nové rozhodnutí Nejvyššího soudu, celkem přelomové: http://www.nsoud.cz/…7CBE003FFC44?…

Ředina nebyl exekutorem, a tudíž ani úřední osobou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama