Exekutorský úřad Přerov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 11:49
Exekutorsky úřad Přerov jícha

Dobrý den, přicházím s dotazem na exekutorsky úřad Přerov jícha. Po minulé zkušenosti vím že s tímto úřadem nedá nijak komunikovat a navíc pokud vám to někdo vezme podá vám nepravdivé údaje. Nevíte někdo jak na ně? A případně neustále lžou? Myslím v datumu kdy údajně můžete bez postihu a blokaci zaplatit. Dekuji za odpoved

Reakce:
Uživatel je onlinechs.jasmin
Echt Kelišová 9403 příspěvků 24.04.19 12:13
@Anonymní píše:
Dobrý den, přicházím s dotazem na exekutorsky úřad Přerov jícha. Po minulé zkušenosti vím že s tímto úřadem nedá nijak komunikovat a navíc pokud vám to někdo vezme podá vám nepravdivé údaje. Nevíte někdo jak na ně? A případně neustále lžou? Myslím v datumu kdy údajně můžete bez postihu a blokaci zaplatit. Dekuji za odpoved

Ahoj,

přímo v Přerově pracoval na Horním Náměstí pan Ondruška - bývalý exekutor a radí jak na ně, jak postupovat apod. Udajně má stále tyto služby nabízet.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 12:22

@chs.jasmin nebyl by prosím nějaká přesnější informace o adrese nejsem z Přerova. Dekuji

Uživatel je onlinechs.jasmin
Echt Kelišová 9403 příspěvků 24.04.19 12:45
@Anonymní píše:
@chs.jasmin nebyl by prosím nějaká přesnější informace o adrese nejsem z Přerova. Dekuji

Já jsem si ho zkusla vygooglit a nachází mi to jen, že začal pracovat jako realiták - zkus se na něj obrátit. Možná už to nedělá (a to by byla škoda). Vygoogli si: Marek Ondruška (brýlatý mladík s bradkou).

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 13:03
@Anonymní píše:

Být Vámi, oslovím právníka a nebo se obrátím třeba na bezplatnou poradnu. Bohužel s exekutorem mám zkušenosti, respektive se mi pomstila býv. známost, že jsem u ní před takřka 10roky bydlela a shodil na mě, že jsem mu dlužila asi tak 4700,–kč a ejhle, kamarád toho ex zmetka je také exekutor a poslal mi vyúčtování na 25 000. Kdybych neměla manžela, tak jsem na ulici i se synem.

Liduš88
Závislačka 2612 příspěvků 24.04.19 13:14

Já zase mám zkušenost celkem dobrou. Dluh byl skoro 100 000kc. domluva se splátkami byla možná, ale pouze na 4×. Takze jsme s manželem makali, abysme každý měsíc těch 25000 Kč zaplatili. 2× se stalo že jsme nemeli přesně k 20.penize, nikdy nebyl problém se domluvit, ale posunout max o 10 dní. Nikdy na nás nebyl nikdo hnusně, domů taky nepřišli… Přeplatek co vznikl vrátili do 14 dní. Za blbost se hold platí, je lepší se asi domluvit v klidu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 13:49

@Liduš88 já mám dluh 11 tisic vcera jsem dostala dopis a už dnes Mám zápis v katastru. Když jsem tam volala tak mám čas měsíc ale to není pravda protože po minulé zkušenosti vím že oni během týdne zablokuji účet a zbytek aniž by jste dostala šanci to zaplatit.

Liduš88
Závislačka 2612 příspěvků 24.04.19 13:53
@Anonymní píše:
@Liduš88 já mám dluh 11 tisic vcera jsem dostala dopis a už dnes Mám zápis v katastru. Když jsem tam volala tak mám čas měsíc ale to není pravda protože po minulé zkušenosti vím že oni během týdne zablokuji účet a zbytek aniž by jste dostala šanci to zaplatit.

Nám taky ihned vše obstavili, pozemky, dům všechno. Je 30 dní na zaplacení, aby byly menší ty odměny exekutorovi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 14:01

@Liduš88 no ale o to mi jde, myslím že právně to není správně protože by měli minimálně 8 dní čekat na doložení případně již uhrazeneho dluhu a případně na další možnosti napadnuti exekuce

Liduš88
Závislačka 2612 příspěvků 24.04.19 14:28
@Anonymní píše:
@Liduš88 no ale o to mi jde, myslím že právně to není správně protože by měli minimálně 8 dní čekat na doložení případně již uhrazeneho dluhu a případně na další možnosti napadnuti exekuce

Tak to nevím, známe teď přišla taky e exekuce, od jiného úřadu a taky jim všechno o stavili, den před tím než přišel dopis.

Váš příspěvek
Reklama