Reklama

ExEm Foam Kit - zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jitule L.
Kecalka 268 příspěvků 03.09.18 15:33
ExEm Foam Kit - zkušenosti?

Ahoj, chci se zeptat, máte některá zkušenosti s vyšetřením průchodnosti vejcovodů s použitím pěny ExEm Foam Kit? Doktorka mi to teď doporučila. Jaký je rozdíl mezi tímto a HSG (teda pokud je v tom rozdíl). O HSG jsem nějaké diskuze našla, ale tam psali o kontrastní látce a rentgenu, ale o téhle pěně jsem toho moc nenašla, podle dr. by se to ale mělo dělat s ultrazvukem? Dle doktorky se není čeho bát, vůbec to nebolí, trvá to jen chvilku.. a tak nějak celkově je vše zalité sluncem… :? Vylíčila to tak úžasně, že to znělo až nevěrohodně. :lol:
 Díky

Reklama

Reakce:

Keshi
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 03.09.18 16:04

@anavi13 Nebudeš mít nějaké info?

Jitule L.
Kecalka 268 příspěvků 03.09.18 16:12

Načítámm citovaní příspěvek, Čekejte prosím …

anavi13
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 03.09.18 18:28

@Keshi bohužel tohle neznám. Ale asi bych doktorce věřila, co píše @Jitule L. tak by to mělo být šetrnější. Tak i tak je to jednoduché vyšetření. Hlavně ať dobře dopadne ;)

Keshi
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 03.09.18 19:05

@anavi13 Děkuju i tak. :srdce: Vypadá to zajímavě. Teď to tu pročítám na stránkách Europe IVF. @Jitule L. Nebála bych se toho. Už podle popisu je to jedno z těch nejméně invazivních vyšetření, které můžeš v oblasti průchodnosti podstoupit. Budu držet palce a budu moc ráda pokud se pak s námi podělíš o zkušenost z první ruky. Spoustě žen tím pak můžeš pomoci. ;)

Jitule L.
Kecalka 268 příspěvků 03.09.18 19:09

@Keshi Prave tam mi to doporucili. :) Mam se objednat, az to dostanu, tak pak poreferuju. Prekvapilo me, ze se o tom nikde moc nepise. Jsem srabek a jak jeste kde co nactu, tak jsem na ranu.. :lol: Snad to bude v pohode, hlavne vysledek aby byl ok, to je jasny.. :palec: Jsem rada, ze me nezenou do laparky. Sice by toho zkontrolovali vic, ale furt uz je to operace…

Keshi
Ukecaná baba ;) 2127 příspěvků 03.09.18 19:27

@Jitule L. Jestli je to nějaká nová metoda, tak ještě moc referencí nebude. Navíc IVF instituty si jistě chrání své know how. Ale neboj. Všechny inovativní metody prochází sáhodlouhým procesem studí a schvalování. Ublížit ti to určitě nemůže. :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama