Existuje bazén pro mamky s dětmi veřejnosti přístupný?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veruStu
Povídálka 16 příspěvků 04.04.18 11:51
Existuje bazén pro mamky s dětmi veřejnosti přístupný?

Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli někdo z maminek nenavštěvuje dětský bazén s mimčem pod rok, aniž by si platila kurzy. Nikde kde jsem volala se nemůže do malých bazénků s miminkama bez zaplacení celého kurzu. Pro mě je ale většina cen opravdu nereálná k jednorázovému zaplacení, dokonce i když to nabízí na dvě splátky. Řešení by pro mě bylo tedy - bazén, kam bych si mohla se synem chodit sama (s přístupem pro veřejnost) a nebo, kdybych našla kurz nebo hodiny, které se platí postupně zkrátka když přijdu, tak zaplatím, nic takového jsem ale v Praze neobjevila. Nevíte někdo prosím?

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9294 příspěvků 04.04.18 11:57

Veřejně přístupný bazén s teplou vodou pro mimina je na Šutce. Vím to určitě pokud není kurz, tak se tam může s dětmi normálně.

zoy
Ukecaná baba ;) 1488 příspěvků 04.04.18 12:01

Já mám pocit, že existuje vyhláška, že děti pod rok do veřejného bazénu nesmí.

Ornwen
Závislačka 3776 příspěvků 1 inzerát 04.04.18 12:18

@veruStu juklík mívá nějaké dny pro veřejnost. Ale nevím, které bazény a jak je to s takovýma prťatama.

veruStu
Povídálka 16 příspěvků 04.04.18 12:29

@Šarlota4 Děkuju moc, podívam se na to :kytka:

veruStu
Povídálka 16 příspěvků 04.04.18 12:30

@Ornwen Taky se mrknu. Děkuju moc všem.

veruStu
Povídálka 16 příspěvků 04.04.18 12:33

@zoy právě že do těch velkých s ním nemůžu, to vím. Ale jde mi spíš o přístup do těch dětských bazénků. Ale stejně, díky za reakci :)

Kejdík
Závislačka 3468 příspěvků 04.04.18 13:00
@Ornwen píše:
@veruStu juklík mívá nějaké dny pro veřejnost. Ale nevím, které bazény a jak je to s takovýma prťatama.

Juklí má Juklíkování ve dvou provozovnách P-5 a P-10, najdete na stránkách. Na P -10 je to pro nečleny tuším 150 Kč za půl hodiny. Bazének pro děti od půl roka, jestli se nepletu.

Alyss1
Závislačka 2726 příspěvků 04.04.18 13:53

Do verejnych bazenu nesmi deti pod jeden rok. To je vyhlaska. Vsetbe sutky a hloubetina.

Co bazen Julis?

Alyss1
Závislačka 2726 příspěvků 04.04.18 13:55

Bazen julis na vaclavaku. Rodinne plavani o vikendech.

veruStu
Povídálka 16 příspěvků 04.04.18 14:10

@Alyss1 Moc děkuju.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1237 příspěvků 05.04.18 00:30

Jezdíme kvůli tomu do bazénu do Rakouska (naštěstí to nemáme zas tak daleko).V ČR skutečně do roka do veřejných bazénu nelze.

veruStu
Povídálka 16 příspěvků 10.04.18 18:53
@Agneth píše:
Jezdíme kvůli tomu do bazénu do Rakouska (naštěstí to nemáme zas tak daleko).V ČR skutečně do roka do veřejných bazénu nelze.

Heleďte ten Juklík opravdu bere http://www.juklik.cz/kontakt objednali jsme se s kamarádkou, je to dětský bazén. Vstup na půl hodinky, tak na to koukněte :)

Pajusinka
Povídálka 11 příspěvků 16.04.18 14:42

Ahoj, pokud bys chtěla na lekce s miminkama, kde se dá platit jednotlivě za lekci, tak doporučuji klub DK Vodníček. Paní majitelka je velmi milá a ochotná a platba jednotlivě za každou lekci u ní absolutně není problém. :mavam:

veruStu
Povídálka 16 příspěvků 18.04.18 07:58

@Pajusinka jooo?? Tak na to kouknu. Diky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Klíšťata jen v lese? Je to mýtus, často číhají na zahradě

Klíšťová encefalitida nás neohrožuje pouze v lese nebo na louce. Vystaveni jí... číst dále >

Život s protikvasinkovou dietou aneb můj život s Candy

Naše adminka Dominika přestala na počátku roku jíst cukr. Lékařka ji totiž... číst dále >

Články z Expres.cz

Já jsem muslim, tohle si nechte! Egyptský gólman odmítl pohár pro hráče utkání

Brankář egyptské fotbalové reprezentace Muhammad Šanáví na sebe upozornil... číst dále >

Kratina senátorem? Už se na to nemůžu dívat, přímá volba prezidenta je blbost

Nezávislý kandidát do Senátu s podporou ODS na Praze 2 není ani politik, ani... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odpadky a modřiny. Co dělají rodiče úspěšných dětí jinak než vy?

Vychovávat dítě není žádná legrace. V době, kdy se záplava informací z... číst dále >

Zhubla 90 kilogramů, dalších sedm vážila převislá kůže. Pomohla operace

Celý život byla obézní. Teprve po třicítce shodila polovinu své hmotnosti,... číst dále >

Reklama