Reklama

Existuje bazén pro mamky s dětmi veřejnosti přístupný?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

veruStu
Povídálka 22 příspěvků 04.04.18 11:51
Existuje bazén pro mamky s dětmi veřejnosti přístupný?

Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli někdo z maminek nenavštěvuje dětský bazén s mimčem pod rok, aniž by si platila kurzy. Nikde kde jsem volala se nemůže do malých bazénků s miminkama bez zaplacení celého kurzu. Pro mě je ale většina cen opravdu nereálná k jednorázovému zaplacení, dokonce i když to nabízí na dvě splátky. Řešení by pro mě bylo tedy - bazén, kam bych si mohla se synem chodit sama (s přístupem pro veřejnost) a nebo, kdybych našla kurz nebo hodiny, které se platí postupně zkrátka když přijdu, tak zaplatím, nic takového jsem ale v Praze neobjevila. Nevíte někdo prosím?

Reklama

Reakce:

Šarlota4
Echt Kelišová 9735 příspěvků 04.04.18 11:57

Veřejně přístupný bazén s teplou vodou pro mimina je na Šutce. Vím to určitě pokud není kurz, tak se tam může s dětmi normálně.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 04.04.18 12:01

Já mám pocit, že existuje vyhláška, že děti pod rok do veřejného bazénu nesmí.

Uživatel je onlineOrnwen
Závislačka 4378 příspěvků 04.04.18 12:18

@veruStu juklík mívá nějaké dny pro veřejnost. Ale nevím, které bazény a jak je to s takovýma prťatama.

veruStu
Povídálka 22 příspěvků 04.04.18 12:29

@Šarlota4 Děkuju moc, podívam se na to :kytka:

veruStu
Povídálka 22 příspěvků 04.04.18 12:30

@Ornwen Taky se mrknu. Děkuju moc všem.

veruStu
Povídálka 22 příspěvků 04.04.18 12:33

@zoy právě že do těch velkých s ním nemůžu, to vím. Ale jde mi spíš o přístup do těch dětských bazénků. Ale stejně, díky za reakci :)

Kejdík
Závislačka 3487 příspěvků 04.04.18 13:00
@Ornwen píše:
@veruStu juklík mívá nějaké dny pro veřejnost. Ale nevím, které bazény a jak je to s takovýma prťatama.

Juklí má Juklíkování ve dvou provozovnách P-5 a P-10, najdete na stránkách. Na P -10 je to pro nečleny tuším 150 Kč za půl hodiny. Bazének pro děti od půl roka, jestli se nepletu.

Alyss1
Závislačka 2778 příspěvků 7 inzerátů 04.04.18 13:53

Do verejnych bazenu nesmi deti pod jeden rok. To je vyhlaska. Vsetbe sutky a hloubetina.

Co bazen Julis?

Alyss1
Závislačka 2778 příspěvků 7 inzerátů 04.04.18 13:55

Bazen julis na vaclavaku. Rodinne plavani o vikendech.

veruStu
Povídálka 22 příspěvků 04.04.18 14:10

@Alyss1 Moc děkuju.

Agneth
Ukecaná baba ;) 1309 příspěvků 05.04.18 00:30

Jezdíme kvůli tomu do bazénu do Rakouska (naštěstí to nemáme zas tak daleko).V ČR skutečně do roka do veřejných bazénu nelze.

veruStu
Povídálka 22 příspěvků 10.04.18 18:53
@Agneth píše:
Jezdíme kvůli tomu do bazénu do Rakouska (naštěstí to nemáme zas tak daleko).V ČR skutečně do roka do veřejných bazénu nelze.

Heleďte ten Juklík opravdu bere http://www.juklik.cz/kontakt objednali jsme se s kamarádkou, je to dětský bazén. Vstup na půl hodinky, tak na to koukněte :)

Pajusinka
Povídálka 20 příspěvků 16.04.18 14:42

Ahoj, pokud bys chtěla na lekce s miminkama, kde se dá platit jednotlivě za lekci, tak doporučuji klub DK Vodníček. Paní majitelka je velmi milá a ochotná a platba jednotlivě za každou lekci u ní absolutně není problém. :mavam:

veruStu
Povídálka 22 příspěvků 18.04.18 07:58

@Pajusinka jooo?? Tak na to kouknu. Diky

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >